Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
130 138
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rasizm45
+6 / 8

To tylko pokazuje jak wielka jest propaganda LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+6 / 6

Film jawnie rasistowski 20% chińczyków powinni grać czarni. Na szczęście, chociaż Mulan przebiera się za mężczyznę, więc też wątek romantyczny w filmie można podciągnąć pod homo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+2 / 2

swoją droga skoro do każdej produkcji filmowej (i nie tylko) trzeba dodać czarnoskórych to czemu wszyscy nie zadbamy o upowszechnieniowe kina afrykańskie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2020 o 14:22

avatar SkrajnieCentrowy
-3 / 3

Myślę, że zależy jak na to spojrzymy. W sumie sam wpis nie wydaje się obraźliwy, a z drugiej strony jak ktoś przeczyta, że film był fajny bo nie było tam kogoś takiego jak on sam to już może kogoś obrazić.
To jest zawiła sprawa moim zdaniem. Ogromnym błędem jest narzucanie szablonów, jakie mają spełniać filmy. To czy w danym filmie pojawia się gej, czy kobieta jest głównym bohaterem to powinno zależeć jedynie od fabuły tego filmu, a nie od zachcianek lewaków czy prawaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 4

@SkrajnieCentrowy "wepchanych na siłę" jest tutaj kluczowe. Autorka może nie mieć problemów ani z murzynami, ani z lgbt (z komentarza nic takiego nie wynika), natomiast ma problem z wpychaniem ich wszędzie, nawet tam, gdzie być nie powinni lub ich "mniejszościowość" nie ma znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem