Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
552 559
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S staryy
0 / 0

chciałbym wierzyć że takie wyjątkowe zakłady mają dzisiaj rację bytu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szczypior25
-1 / 3

"Turyści nie przyjeżdżają, to jednak oni nakręcali biznes." Nie kumam, kto na pamiątkę z warszawy sobie kupuje szczotkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elpiwo
+1 / 1

@Szczypior25 A można coś lepszego stamtąd przywieźć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Szczypior25
-1 / 1

@elpiwo Nie wiem, wsm to stolica naszego kraju a nie jakieś miejsce gdzie się bywa raz na 10 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aisin
+1 / 1

@Szczypior25 Jako turysta wejdziesz poogladac i pozartowac (ty, zobacz, pracownia szczotek, haha), a moze cos kupisz. Albo ludzie, ktorzy sa w Warszawie pozwiedzac/biznesowo i wiedza, ze ten sklep istnieje, jak potrzebuja pedzla to wstepuja tam "przy okazji".
Ludzie, ktorzy mieszkaja w okolicy i mijaja ten sklep codziennie nie maja tego odruchu "a wejde, popatrze", dodatkowo kupili swoje szczotki juz lata temu i nie potrzebuja nowych. A wszyscy pozostali (np mieszkajacy w odleglych dzielnicach Warszawy) wola zamowic cos gorszego z Internetu, byle nie spedzac 2 godzin w autobusie z innymi ludzmi, a kupia lepsza szczotke "po epidemii".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
+3 / 3

Od wielu lat czeszę włosy szczotką wykonaną z sierści dzika w drewnianej oprawie. Jest zdecydowanie najlepsza dla włosów. Torebki kupuję u kaletnika. Buty noszę do naprawy do szewca, a ubrania do krawcowej. Zdecydowanie popieram drobne rzemiosło z każdej branży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem