Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
240 248
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar BrickOfTheWall
+3 / 5

Ale to sprawa stara jak świat. Nawet w armii pruskiej (w czasach Bismarcka) klasyfikowano absolwentów akademii oficerskich w/g dwóch kryteriów: pracowitości i inteligencji.
Leniwi i inteligentni - kierowani byli do sztabu i szybko awansowali (bo będą starać się by jak najsprawniej rozwiązać problemy i zadania by nie musieć więcej się nimi zajmować).
Leniwi i głupi - kierowani byli do oddziałów liniowych - tam tzeba tylko wykonywać rozkazy, a jeśli zginą to mała strata;
Pracowici i inteligentni - trafiali do logistyki, intendentury i zaopatrzenia - tam sprawdzali się pracowici, skrupulatni szczegularze;
Pracowici i głupi - byli wywalani z armii - bo osoba głupia ale bardzo pracowita szerzy tylko chaos i destrukcję uparcie dążąc do realizacji swych urojeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 września 2020 o 11:22

avatar Morda_Lewiatana
+1 / 3

Nie tylko w korpo. Cwany Janusz robi tak samo. Kogoś się zatrudnia, testuje, redukuje etat (bo przecież wiele roboty nie ma) a później dorzuca JESZCZE TYLKO bo TO WIELE NIE ZAJMUJE... i plecaczek rośnie - do szczęśliwego rozwiązania (umowy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nanemasehaki
-1 / 1

I zatrudnienia 2-3 osób, bo przecież jedna nowa już tyle nie ogarnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-5 / 5

Czyli nie nadawałeś się do pracy w korpo. Nie masz elementarnych umiejętności, a może i wiedzy ci brakuje. Tysiące ludzi pracują w korporacjach i jakoś nie mają takich bzdurnych problemów. Tylko nieudacznicy, którzy się do niczego nie nadają, a mają wielkie mniemanie o sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem