Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
396 410
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar CrazyIvan
+4 / 12

Toż to podstawiony agent Sorosa czy innych zwyroli z NWO!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
-2 / 4

W Polsce nawet promocja ideologii LGBT nie wyjdzie... Prosty lud pracujący nie ogarnia, o co idzie w tej burdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koszowy
+8 / 16

Ten facet to jest prowokacja, której celem było ośmieszenie LGBT właśnie. No i zebranie kasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar shizoo
+9 / 11

@Koszowy jeśli faktycznie taki był zamiar, to się udało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
0 / 8

@Koszowy a może wyjątek potwierdza regulę? Bo popatrz, że tak samo można mówić o wszystkich środowiskach:
- jakiaś grupa Polaków na dyskotece wlała czarnemu/semickiemu na ulicy - podstawieni by myślano o polakach jako rasistach
- jakieś "refugeesy" zdewastowały ulice na południu Europy - podstawiona grupa by nienawidzić ich wszystkich
- bandziory zrobiły burdę na Marszu Niepodległości - podstawieni by zdelegalizować te marsze faszystów
no i wreszcie:
-kilku księży pedofilów czy ukrywających pedofilów - to tylko podstawieni by poniżyć wszystkich

Czy zatem prowokacja, czy natura tej grupy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koszowy
+5 / 5

@inkognitko Jaki wyjątek, jaką regułę. Heteroseksualny przestępca w męskich ubraniach odgrywa rolę kobiety, a jego heteroseksualna kochanka odgrywa rolę lesbijki zakochanej w tej niby-kobiecie. To jest odgrywane przedstawienie. Możliwe że chodzi jedynie o wykręcenie się od odpowiedzialności za przestępstwa oraz o szczeniacką zabawę i wykpienie ludzi traktujących to na poważnie, a mozliwe, że jest to dodatkowo atak wymierzony w LGBTQWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2020 o 18:00

avatar inkognitko
+3 / 3

@Koszowy nie w te stronę ta dyskusja: chodzi mi o to, że nie wiadomo tak na prawdę czy jest to prowokacja by obrzydzić środowiska ideologii lgtb+ dla społeczeństwa czy wręcz wyjątek potwierdza regułę i tak na prawdę oni wszyscy są tacy sami - rąbnięci. Pisze o tych "chodzących na paradach w piórkach" a nie żyjących normalnie w swoim środowisku.
Zgadzam się że facet pewnie podstawiony ale nigdy nie wiesz bo takich przypadków jest wiele tylko nie wszystkie tak nagłośnione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kod_pustyni
0 / 6

Jeszcze wróci, spokojnie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+6 / 6

@kod_pustyni pewnie jak mu kasa się skończy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateusz0206
+8 / 10

a ch... mu w dupe... albo nie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+4 / 4

Już o nim zapomniałem, a tu o.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+1 / 3

@FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8 ale przecież tak to działa! Wystarczy kilku księży pedofilów na przestrzeni dziesięcioleci i już wszyscy z setek tysięcy, jacy żyją, sa oceniani i etykietowani przez ludzi jako pedofile. Bez tłumaczenia jakie własnie napisałeś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
-1 / 3

@inkognitko Z księżmi to tak nie działa, bo problemem nie jest fakt istnienia kilku księży pedofilów, to się pewnie trafia i w innych zawodach, ale systemowa instytucjonalna pedofilia jest realnym problemem i to o to jest cały raban - o odpowiedzialność za działania instytucji, która celowo chroni pedofilów i ułatwia im gwałcenie nowych ofiar.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+1 / 3

@FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8 nie moge nie przyznać Ci racji aczkolwiek żal mi reszty porządnych księży, którzy z góry są naetykietowani. Rzeczywiście dobre porządki zrobiły by dużo dobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
-1 / 1

@inkognitko Nie bardzo rozumiem z czym się nie zgadzasz, ale mnie też żal porządnych księży bo sam takich spotkałem. Dobrych porządków to prędko nie będzie, chociaż papież Franciszek sporo dobrego dla oczyszczenia zrobił, to jednak jak widać po przykładzie naszego kraju i wielu innych to wciąż kropla w morzu potrzeb. Ale Franciszek zdelegalizował pedofilię w Watykanie i zmienił przepisy wewnętrzne, zastąpił obrzydliwe Crimen sollicitationis sensownym, choć niewystarczającym Sacramentorum sanctitatis tutela. Może i to wszystko mało, ale jako pierwszy jednak coś z tym zrobił. Tyle że zanim te zasady zaczną obowiązywać w Polsce na prawdę, to kościoły zdążą już całkowicie opustoszeć. Skończy się rząd PiS, ludzi odwrócą się i od pro-PiSowskich biskupów i księży, a wielka szkoda, bo spora część społeczeństwa religii potrzebuje.
Cóż mamy to co mamy, choć wiele wspaniałych księży to jednak zwykle przeciętny menel spod budki z piwem jest lepszym wzorcem moralnym, niż nasi biskupi, smutne to bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+1 / 1

@FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8 Ogólnie nie zgadzam się z tym, że jednostka może być z góry uznana za przedstawiciela albo przeciwnie- podstawionego prowokatora. Jednostka nie powinna miec wpływu na opinie o danym środowisku, chyba, że takich jednostek będzie wiele.
A w sprawie opustoszenia kościołów - to nie gdo końca jest złe. Ogólnie jest teraz tendencja dwutorowa: albo Ci słabo wierzący dają sobie spokój i kończą z religją, albo wchodzą w głębsze zrozumienie i relacje we wspólnotach, które żyja prawdziwymi naukami Biblii. To jest dobre: kościoły oczyszczą się z tych niby-wierzących co to na msze pójdą, ale potem sąsiadowi z nienawiścią tyłek obrobią. Ludzi wierzących prawdziwie na prawdę przybywa. To jest czas oczyszczenia, który zawsze jest ciężki ale przyniesie dobre skutki. Jedynym problemem w tym wszystkim to rzeczywisty brak księży, bo młodzi, widząc co się medialnie dzieje, boją się wchodzić na tak ciężką drogę życia. no i nie ma się co dziwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M martil
+4 / 4

..aleee, jak to wydymał..! - Koleś wydymał wszystkich LPG AGD naraz jednocześnie ! To międzynarodowy rekord w dymaniu. Brawo za odwagę i bezczelność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem