Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
334 354
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F konto usunięte
+9 / 19

Jest tak skromny, że jeździ samochodami używanymi wcześniej przez bezdomnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 8

@olamakotki Na temat może nie, ale biografa, który pisał na zamówienie Ojca dyrektora już tak. Nie sadzę, by owy autor książki pisał tak by napisać prawdę bo wtedy pewnie byłby spalony w Toruniu. Może ojciec dyrektor nie jeździ oficjalnie codziennie Maybachem, ale zdjęcia były ,że był wożony. Bil Gates też nie żyje w przepychu i jego majątek to w zasadzie udziały w spółkach i MS i jest on spieniężany. Wokół ojca dyrektora narosło tak wiele różnych historii bo jego życie od lat 90, kiedy stworzył RM było pełne kłamstw, prawd i półprawd. Słynna kasa na ratowanie Stoczni? Nie wiadomo co się z nią stało. Ogromne datki od ludzi w przelewach? Powstała stacja TV, która nie zajmuje się tym czym powinna. A miała być, jak RM, stacją społeczną i religijną. O wpływach politycznych od 25 lat to nawet nie wspominam. Rydzyk już kilka rządów obalił, w tym ostatni rząd Morawieckiego tego lata. Nawet naczelnik trzepie przed nim portkami, a naczelnik to już nie byle kto, bo jemu z butów zlizują nieczystości PAD czy ministrowie i parlamentarzyści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
-5 / 7

@dncx Zastanawia mnie czemu to Ty miałbyś decydować czym ma się zajmować TV Trwam? Bo na jakiej podstawie, twierdzisz że zajmuje się czymś czym nie powinna. Nie słucham na bieżąco RM czy Trwam(od czasu do czasu posłucham o czymś co mnie interesuje), ale mam ważenie że większość opinii na temat tych mediów bazuje na jakiś wycinkach, czy pojedynczych materiałach. Wystarczy jednak odsłuchać kilka pełnych audycji by w miarę myślący człowiek widział, że w porównaniu do TVP czy TVN materiały w Trwam są jakoś tam wyważone. Fakt są nastawione na wartości Chrześcijańskie, ale na jakie inne miały by być nastawione. Na koniec, mam wrażenie, że ludzie nie ogarniają dlaczego Rydzyk jest "słuchany". To nie ludzie go słuchają i podążają za tym co mówi, tylko raczej on odpowiada na potrzeby ludzi i wpisuje się w oczekiwania. Jeśli Rydzyk diametralnie zmienił by poglądy gwarantuje Ci że większość ludzi by się od niego odwróciła. Powiedz mi w jaki sposób objawia się to trzepanie portkami naczelnika? Bo z tego co widzę to ostatnio idzie on na rympał przeciw wartością Chrześcijańskim i jest mu z tym dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 7

@olamakotki Kiedyś bym się nie wypowiadał, ale dziś, kiedy TVTrwam jest na platformie ogólnodostępnej oznacza śmiało skontrolować czym sie zajmuje. RM to od lat najlepiej odbieralna stacja. Sa miejsca,. że nic innego nie odbierzesz, ale RM i owszem. No i potem siłą rzeczy słuchałem co tam mają. Zwłaszcza programy wieczorne dają dużo do myślenia. Zarzuty wobec mediów ojca dyrektora sa od lat tworzone. Więc to też nie jest moje widzi mi się. Gdyby to był stacja kodowana, płatna, dostępna dla wąskiej grupy ludzi to rzeczywiście. Mógłbyś wobec mnie słusznie mieć zarzuty. Ale tutaj wszystko jest na dłoni. Ja w każdym razie widzei słyszę, że coś jest nie tak. I to nie tylko moje zdanie. W okolicy mam też stację radiową, również prowadzoną przez dekanat, poświęconą życiu religijnemu i społecznemu. Ale nie mają takiego zacietrzewienia ideologicznego oraz traktowania każdego kto ma odmienne zdanie jak nieomal wroga śmiertelnego. Nie uważam by takie zachowanie było godne stacji o charakterze religijnym i społecznym. Stacja jest zamknięta na odmienne poglądy i ludzi, którzy mają inne zdanie. Tworzy pewnego rodzaju szklaną kulę, w której kotłują się ich własne fobie, manie, zakrzywia to rzeczywistość i tworzy świat pełen różnych połprawd, ćwierćprawd i gó..o prawd. Wbija się te prawdy ludziom, którzy potem owe fobie przenoszą na swój świat zewnętrzny kontakty międzyludzkie. Sam znam osobiście ludzi, którzy czerpią wiedzę o świecie tylko z mediów ojca dyrektora. I są to ludzie zamknięci w tym świecie. Nie potrafiący dostrzec, że świat wcale taki czarno-biały nie jest.
Choć musze przyznać, ze ostatni o poziom TV Trwam jest o niebo lepszy. Niedościgniony poziom opluwania dziś został przebity przez TVP i media Ojca dyrektora to takie małe biedne dzieci (albo tak potrafią udawać).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
-3 / 5

@dncx Nie odbierz tego jako przytyk, to ciekawość. Jesteś w stanie podesłać jakiś przykład tego opluwania. Chwiałbym zobaczyć co uważasz za tak niedopuszczalne. Tak jak mówiłem, mam wrażenie że ludzie czytają czy słuchają jakiś mały fragment i na tej podstawie wyrabiają sobie zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+5 / 9

@olamakotki
Rado Maryja ma status nadawcy społecznego i jest zwolnione z opłat za koncesję. Tv Trwam otrzymało koncesję na specjalnych warunkach, bo przy swojej mizernej oglądarności nie otrzymała miejsce na multipleksie konkurując z innymi chętnymi. Wraz z przywilejami powinny się wiązać obowiązki, stąd istnieje uzasadniony powód, by kwestionować czym zajmuje się Tv Trwam czy RM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-1 / 3

@Kalion Ale przynajmniej nie ma reklam, tak samo powinno być na TVP skoro taki hajs doją z abonamentu lub rekompensat rządowych to dlaczego połowa ramówki to reklamy?
Co do Rydzyka to nie wiem jak żyje a w świecie fejków i dyskredytacji każdego kto myśli inaczej niż on sam, na próżno szukać rzetelnej informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
-3 / 7

@Kalion Ale znowu żadnych konkretów. "Trwam nie zajmuje się tym czym powinien", "Rydzyk opluwa", "są zacietrzewieni" itd, itp, ale jeśli chodzi o jakąś nie wyciętą wypowiedz Rydzyka w której "sieje jadem" nic nie ma. Haha "Tv Trwam otrzymało koncesję na specjalnych warunkach, bo przy swojej mizernej oglądalności", tak się składa że byłem na proteście w sprawie otrzymania miejsca na multipleksie dla TV Trwam we wrześniu 2012 w Warszawie i z tego co pamiętam to był to jeden z większych marszy "w proteście" w ostatnich latach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+1 / 9

Podziwiajmy p. Ziemkiewicza, wybitnego antykomunistę od 1991 roku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
+5 / 5

Ja tak z ciekawości zapytam, bo nie wiem. Ten park jest prywatny (z ograniczonym dostępem), czy publiczny (każdy może tam wejść)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-5 / 13

@molotov Znając życie to publiczny... jak każdy kościół czyli jak kler otworzy i zbiera na składkę to każdy może wejść, a jak ma kaprys aby nikt nie wszedł to zamyka.
Jak kiedyś będę chciał sobie zwymiotować to zajrzę tam, mam 30 km i często przejeżdżam obok ale jakoś nie chce sobie psuć nastroju więc nawet nie patrzę na ten dowód pazerności i skrajnej głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+2 / 16

Zakładając, że to nie jest fake news to ten wpis tylko potwierdza to co większość od dawna wie doskonale, że Ziemkiewicz to skończony kretyn i niebywały idiota.
PS.: Mam nadzieję, że nie uraziłem zbyt mocno pospolitych kretynów i idiotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+2 / 10

Pieniądze to jedno, ale on władzy pragnie. Dlatego to imperium tworzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Holeklolek
+2 / 12

Ziemkiewicz jak zwykle sięgnął własnego dna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
0 / 4

Jak czytam takie bzdury robiące idiotów z ludzi to braknie mi słów. Nikt nie wmówi nam, że białe jest białe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
0 / 2

Którzy inni? Proszę z imienia i nazwiska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nimbochromis
0 / 0

I to wszystko w moim mieście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D domkar
-2 / 2

mam tylko nadzieję że dożyję dnia kiedy rydza dosięgnie sprawiedliwość a wtedy uwierzę że wiara czyni cuda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
0 / 0

Spoko, niech buduje. Przyjdzie w Polsce prawdziwa zmiana warty, to się wszystko ładnie znacjonalizuje i wyprostuje ideologicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem