Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
267 279
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+23 / 27

Jeżeli złamał prawo do dostał mandat, należy pamiętać że wyjeżdżając do innego kraju należy się dostosować do istniejącego tam prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fak_dak
-1 / 9

Cham zajmuje miejsce, w którym mogły stać jakiś fajny baner reklamowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maksiking9
0 / 6

@OverdriveB To fakt. Jakiś czas temu był demot o ,,niesprawnej" ciężarówce, która z zachodniej Francji jechała do Rosji i całą Europę normalnie przejechała, a dopiero w Polsce zatrzymali, bo hurr durr pozabija wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
+6 / 8

Wyborcza zawsze się do Polski dopierdzieli, póki jedynie słuszna partia do władzy nie wróci. Nie wiem, co ten "artysta" robił to nie będę go oceniał, ale niedawno jedna artystka nasrała na wernisażu a inna nogi rozkładała, żeby wszyscy jej p***ę zobaczyli. To, że ktoś się nazwie artystą nie znaczy, że może wszystko. Pewien Francuz po większości wieżowców wchodzi bez problemu a Polakowi mandat doyebali jak próbował. Nie uogólniajmy- za łamanie prawa mandat się należy każdemu. Nawet artyście ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stanbo
0 / 2

Poznań to nie cała Polska.Pyrlandia jest swoista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-2 / 2

A wystarczyło dać tym spaślakom 50 zeta i byłoby po kłopocie. Ale ten pan był cudzoziemcem i nie wiedział, że polska straż wiejska łasa na kasę:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
+2 / 2

A co to za artysta? I co to za projekty? Jakiego gabarytu? Poza tym, co w tym wyjątkowego, że na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej trzeba mieć zgodę?

Rozumiem, że wyjątkowość naszego Kraju sprowadza się do oczekiwania, że każdy będzie przestrzegał prawa. W innych krajach można na luzie interpretować przepisy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 października 2020 o 22:05