Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2 10
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B bubba2020
+1 / 3

Ponieważ jednak Kanadyjczycy ( o ile nie mają podwójnego obywatelstwa) nie mogą głosować w wyborach prezydenckich w USA, cały ten sondaż jest bez sensu - Coś w rodzaju: "Gdybyśmy mieli blachę produkowalibyśmy konserwy ale nie mamy mięsa".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+1 / 1

@bubba2020 takie sondaże pokazują w jakim miejscu ideologicznie jest dany kraj z innej beczki np prawicowy przedstawiciel z US rozmawiał z prawicowym reporterem z UK, rozmowa zakończyła się od wyzywania od lewaków i rzucaniu mikrofonem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 2

Bo np koncepcja prawa do obrony jest inna. W USA jak ci ktoś się włamuje do domu to możesz ten problem sam szybko rozwiązać za pomocą bronii u UK czy Europie ogólnie sporo ryzykujesz stawiając opór.
Już twierdzenie że w UK w mediach jest "prawicowy" reporter niesie spore ryzyko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bubba2020
0 / 0

@CoGitare Nic dziwnego. Dzisiejszych Torysów nietrudno wziąć za lewicę:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
-1 / 1

@SARs9504 włamał się tobie/twojej rodzinie/znajomym/sąsiadom ktoś do domu kiedy byłeś w domu? Do tego trzeba też wsiąść pod uwagę że włamywacz ma broń, no i akcje policji gdzie wbijają się/sprawdzają dom i zabijają właściciela bo zobaczyli broń w ręku. Jedyne sensowne użycie broni to polowanie i rekreacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

@CoGitare Tak, I? No i wez pod uwage ze wlamywacz najczesciej NIE MA BRINI bo nie jest d... i nie doda sobie latek do wyroku. Idziemy dalej, masz zamykane szuflady w kuchni? No wiec pierwsze miejsce gdzie idzie wlamywacz to do KUCHNI bo tam sobie wezmie TWOJ NUZ i ma juz bron. Co wiecej Akcja Policji co mowisz ma rowna szanse zajscia u nas jak i u nich.

Jedyne sensowne zastosowanie Twoich argumentow to poprostu o nich zapomniec.

PS: W USA bron obecnie jest urzywana do "podtrzymania pokojowosci protestow" bo jak jej nie ma to te protesty "pokojowo" pala domy i niszcza co popadnie.

Oby nie było potrzeby używać Bronii ale Lepiej Ją mieć niż Jej potrzebować...

Na koniec. Twoje pisanie miało się do tematu jak kusza do piłki nożnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem