Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
260 280
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Bimbol
+14 / 24

Jeśli to dziecko nie ma jakiegoś schorzenia poważnie osłabiającego układ odpornościowy to spoko.
Ale jeśli to normalne, przeciętne dziecko to on jest faktycznie debil.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martasek88
+12 / 24

Słaba riposta jak dla mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ernest1234
+5 / 5

W RMF-ie mówił kilka razy że ma chore dziecko.
No to nie ściemnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati233490
0 / 8

@Ernest1234
W takim razie było chore na długo przed koroną
I i tak niczego to nie zmienia - słaba ta jego riposta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TarakaN
+15 / 33

ok. Kukiz ma chore dziecko gdzieś tam w Zadupkowiu Górnym i co z tego powodu cały kraj ma chodzić w maskach a małe firmy mają bankrutować? no debil

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skaater950
+4 / 10

@TarakaN Pokazał nie raz, że nie jest tym za kogo go ludzie mieli. Chrzanić frajera!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L liska1234
+2 / 4

@TarakaN Nie chodzi o zniszczenie kraju i firm, tylko o samo (negatywne) zachowanie innych ludzi i brak poszanowania zdrowia i życia drugiej osoby. Ludzie atakują teraz innych i na siłę wbijają im swoje wartości. Jeśli ktoś ma inne zdanie na temat pandemii - uszanuj jego decyzję i zachowaj odstęp/ staraj się nie zarazić i vice versa. Osobiście staram się dbać o zdrowie innych, nawet jeśli jest najmniejsze ryzyko, że moje zachowanie mogłoby sprawić im (lub ich bliskim) szkodę. Zresztą, gdyby nie współczesna medycyna i te swoiste ochrony przed wirusami oraz zachowanie higieny, to byłaby to zapewne pandemia, która zabiłaby przynajmniej 20% ludzkości, a nie 4-7 % (czy ile tam teraz jest). Wtedy może byłoby inne podejście do tego. Może takie jak za czasów innych epidemii. Teraz wszystko się zmienia...może na lepsze, a może na gorsze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+7 / 13

To teraz pytanie za 100 punktów - czemu kukiz nie lobbuje masek "gdzie popadnie" od lat, skoro to taki problem? Nie odpowiedział na argumenty - jakie zmiany w strukturze zgonów powoduje ten słynny wirus? Odpowiedź "tak - n% w X/nie powoduje" jest zbyt trudna dla Pana posła? Trzeba jechać na emocjach? Jak tak to mam dziecko, które ma opóźnienia w kalendarzu szczepień, ponieważ przez kilka miesięcy szczepienia nie były wykonywane, a teraz przepustowość przychodni znacznie spadła. W podobnej sytuacji są setki dzieci podlegające pod tą jedną przychodnię (!!) - czyli co chcecie zabić dzieci na choroby, które od dawna są opanowane? Antyszczepionkowcy ogarnęli kraj i utrudniają dostęp - zwykli mordercy dzieci. Fajnie nie? Macie argumenty emocjonalne. Zabijacie ludzi, którym odwołano operację, zabijacie ofiary wypadków przez chore procedury, ostatnio zmarła kobieta w 8 miesiącu ciąży przez "brak aktualnego testu na covid" tak to można streścić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati233490
-1 / 1

@Pomylilem_Strony
On się bulwersuje bo ma chore dziecko w domu. Ale jak ktoś inny będzie chory z innych przyczyn to już pojawia się problem z dostępem do lekarzy, zabiegów. Zabiją ci dzieciaka bo wszędzie covid grasuje - ale jak twój umrze na co innego z powodu opieszałości sytemu to możesz sobie płakać sam w domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psx
+4 / 8

Kukiz dawno temu pokazał nam jaką bezkonkurencyjną dzi..ka pisu jest. Wcale mnie ta jakże słaba riposta nie dziwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
-3 / 3

Jednym słowem Kukiz ma w domu HIV

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
0 / 2

Kto uważa że wirus jest niegroźny i wszystko szybko wróci do normy niech inwestuje w akcje jest tanio.Tanio są banki, Orlen, Lotos spółki paliwowe i turystyczne. Postaw na swoje racje pieniądze a nie tylko gadanie bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Papajones33
-1 / 3

I ma racje, czy wy wszyscy maseczkowcy uważacie że jakaś smieszna papierowa maseczka was ochroni?? Żałosne, że tak wielu jest kretynów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

@Papajones33 Zgadza sie, jest nas wielu kretynow i ty jedyny z Jedyną Racją Przenajświętszą. Jestes Wybrany. Ode mnie dodam: do pierwszej wygranej na Wyspie ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thyron777
0 / 0

Ale komu przeszkadza maska ? jezu ludzie zawsze lepiej mieć niz nie mieć... co w tym dziwnego... gdybyśmy nosili je caly czas przez rok to byłoby po sprawie a tak to będziemy się męczyć 5 lat bo raz trzeva a raz nie itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krys89
0 / 0

To jest z 8-go października, pewnie już do tej pory kilkanaście razy zmienił zdanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem