Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2 18
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Turbanek77
-2 / 2

Na pewno rzucił parę szekli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamrabiej
-3 / 3

@Turbanek77 to były srebrniki od merkel za które sprzedał Polskę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+2 / 2

@adamrabiej Pewnie sporo ale nie martw się. On miesięcznie zarabia więcej niż ty przez kilka lat wiec go stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamrabiej
-3 / 3

@rafal199 właśnie chodzi o te zarobki w unii dla których się zeszmacił i pluje na Polską rację stanu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+1 / 1

@adamrabiej Wiem że lepiej ci na duszy jak sobie powtarzasz że każdy kto zarabia więcej niż ty to się zeszmacił ale to tak nie działa ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamrabiej
-2 / 2

@rafal199 to wytłumacz mi jak można uczciwie i bez zeszmacenia się zarobić w Polsce na furę za 450 tyś a zapewne bezdomni nie są i domek za parę baniek jest- może podasz mi parę takich zawodów gdzie uczciwie można zarobić taką kasę ,przekwalifikuję się.Kasia tusk nie gra jak Iga w tenisa. i to tak działa ślinisz się do merkel i putina to kasa jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
0 / 0

@adamrabiej Nie ma problemu. Jako dziecko lubisz komputery. Na komunie dostajesz Commodore 64 ale gry ci się nudzą i kupujesz książkę pascal dla opornych. Jako że lubisz siedzieć przed kompem zamiast na trzepaku przed blokiem to czas spędzasz przed monitorem. Przed kompem jakieś 10-12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu przez kolejne naście lat. Po 25 latach od tych wydarzeń spokojnie możesz sobie taką furę kupić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2020 o 10:24

avatar PIStozwis
0 / 0

@adamrabiej A popatrz jak się zeszmacili beneficjenci (nie wszyscy oczywiście) 500+. Przypomnij mi jak się nazywa dawanie za pieniądze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 października 2020 o 2:28

avatar PIStozwis
0 / 0

@adamrabiej Można. Wystarczy się uczyć i przykładać do pracy. Ty widocznie z jednym i drugim masz problemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
0 / 0

@rafal199 Zapewniam Cię, że jeśli naprawdę się przykładasz to nawet już po 5 latach w polskiej rzeczywistości. @adamrabiej to typowy przykład durnego pisowskiego rozumowania. Jak kogoś stać to na pewno ukradł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+1 / 1

O Tusku i Merkel już dość się nasłuchałem, ale żeby Dudę z Merkel zestawiać, to coś nowego. Ale czego to się nie zestawi dla atencji i paru punkcików na demotach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IwanBardzoGrozny
+2 / 2

Tuskowie kupili za swoje.

Zastanówmy się w kontrze co się stało po rozbitym po 2 miesiącach przez Szydło Audi za ponad 2miliony złotych....

tak zgadliście niszczeje od kilku lat na parkingu policyjnym

Za to auto to już my zapłaciliśmy w podatkach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2020 o 13:39

A adamrabiej
-2 / 2

@IwanBardzoGrozny oczywiście za legalne pieniądze które tatuś dostaje od unii za szkodzenie Polsce a z tym rozbitym audi masz rację gdyby borowiki przyznali się że jechali bez kogutów dawno byłoby po sprawie,jak to możliwe że wysiadł monitoring w całym mieście (ja jestem wyborcą PIS a nie wyznawcą i widzę ich błędy)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IwanBardzoGrozny
+1 / 1

@adamrabiej

o cieszę, że istnieje ktoś taki jak wyborca pis nie będący wyznawcą- coraz Was mniej na świecie.

Jeśli jednak nim jesteś to zakładam iż tezę, że Tusk szkodzi Polsce, w przeciwieństwie do reprezentantów PiS, którzy Polsce nie szkodzą masz jakoś przemyślaną , nie zaś przejąłeś z wiadomości Jacka Kurskiego.

Bardzo ciekawi mnie więc jakie to czynności wykonane przez PiS Cię do tego skłoniły. Może przedstawisz np. 3 niewątpliwe sukcesy rządzących, ew. jakieś ewidentnie szkodnicze działania Tuska?

Ja zaś obserwuje od kilku lat przeciwne zjawisko. Do władzy dopuszczani są ludzie bez kompetencji za to bezgranicznie oddani Jarosławowi (przykład prezeski Trybunału Konstytucyjnego jest tutaj bardzo jaskrawy), plany, które są realizowane są bardzo słabo przygotowane pomijając często ich głupi kierunek. Na arenie międzynarodowej nasz głos nie jest słyszalny, nawet w najważniejszych sprawach naszej najbliższej zagranicy (Białoruś/Ukraina) , a wśród głównych aktywności tego rządu w czasach kryzysu gospodarczego, kryzysu edukacji, kryzysu służby zdrowia i wielu innych jest walka z rzekomą nauką masturbacji dzieci przez gejów w szkołach, finansowanie kościoła różnymi kanałami i obsadzenie wymiaru sprawiedliwości usłużnymi wobec Ziobry sędziami i prokuratorami.

Przykład samochodu za ponad dwa miliony, który został zniszczony, w żaden sposób nie został przez tyle lat produktywnie wykorzystany. Śledztwo nt. przewinień tych czy innych osób odpowiedzialnych za całą sprawę zamiecione pod dywan znakomicie ilustruje takie quasi mafijne podejście do państwa.

Jako, że mam wykształcenie około-matematyczne to jednak jestem w stanie zauważyć różnicę pomiędzy zdefraudowaniem przez urzędników kilku tysięcy złotych na obiady w restauracjach, ośmiornice, wina, cygara, a zdefraudowaniem milionów na zniszczony samochód, dziesiątek milionów na druk kart wyborczych, setek milionów na respiratory. Wg mnie porównanie poziomu szkodnictwa przez PiS vs PO jednak jest mocno na niekorzyść aktualnej władzy.

Co do sporu czy lepiej robić Minetę Merkel czy Loda Trumpowi to wydaje się być on obecnie nierozstrzygalny.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2020 o 22:50

A adamrabiej
-2 / 2

@IwanBardzoGrozny dalej będę głosował na Jarka bo on zadowala się kotem a nie robi dobrze merkel i putinowi by mieć na wózek za 450 tyś dlaczego tusk spieprzył do unii bo tam się zarabia 30 tys euro a nie 15 tys zł w polskim parlamencie chociaż tu miał jeszcze obrywy z Amber Gold.ja spotykam coraz więcej niemyślących wyznawców PO a 70 baniek jako pseudo matematyk nie zauważasz że zniszczył grodzki bo to za trudne dla ciebie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
0 / 0

@adamrabiej Konkretnie, jakie obrywy miał Tusk z Amer Gold? Normalny człowiek, zanim coś napisze to pomyśli. Tobie jak widać jakiekolwiek myślenie jest całkowicie obce. Jesteś klasycznym przykładem bezmózgiego pelikana, który łyka wszystko co w TVPIS powiedzą. I jak Grodzki coś zniszczył? Po prostu w przeciwieństwie do pisowskich przymułów zasięgnął opinię u ludzi kompetentnych. I zrozumienie tego jest dla Ciebie za trudne. Mało tego. Zrozumienie czegokolwiek dla Ciebie jest za trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 października 2020 o 2:36