Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
889 904
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SkrajnieCentrowy
+7 / 7

Skąd oni biorą tych polityków? Jakiś link?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+2 / 14

@psuj1 Bo to mądry naród, pragmatyczny i kler wysłali na właściwe miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 3

@psuj1

A to inne partie przepraszaly za swoje bledy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
+2 / 8

Ja nie rozumiem dlaczego pandemia nadal trwa ?? W/g Dr.Grzesiowskiego wystarczy iść na kwarantannę i jest się zdrowy a jeśli test wychodzi pozytywnie to się myli bo rozpoznaje genom wirusa a nie zachorowanie. To jest wypowiedź z dnia dzisiejszego. W takim razie wszyscy jesteśmy zdrowi ponieważ ci którzy przeszli już nie mogą być chorzy, a ci którzy się nie zarazili to też są zdrowi. Albo kręci jak zawsze ? Czyli jak kręci to ?? Nie ma koronowirusa ? Kombinują jak rozwalić kraj jeszcze bardziej ? Czy czekają aż im pejsy odrosną ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 października 2020 o 12:08

Y yankers
+1 / 5

@kucykpl1 Daj link.
No i żadnego Glińskiego epidemiologa lub wirusologa nie mogłem za cholerę znaleźć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
-1 / 1

@kucykpl1 Po pierwsze, on jest immunologiem a nie wirusologiem, oznacza to tyle że ma pojęcie o tym jak na wirusa reaguje układ odpornościowy ale o transmisji itd. wie tyle co internista :)

Przeczytałeś cały wywiad czy tylko to co Ciebie interesowało? W wywiadzie na którym się opierasz, jasno mówił że wykrywa się tylko 1/5 zakażonych. Dlatego pandemia trwa, bo 4/5 nadal chodzą po ulicy i zarażają innych, bo maseczki są fe itd. itd. Sporo objawowych też chodzi po ulicy, bo boją się izolacji.
W dodatku, wg. badań z całego świata, tylko 2/3 łapie przeciwciała w klasie IgG, oznacza to tyle że 1/3 z tych co już chorowali, może zarazić się ponownie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2020 o 5:19

avatar kucykpl1
+1 / 1

@yankers Przesłuchałem cały, i najważniejsze jest to że raz się test myli a raz nie pomimo pozytywnego wyniku. Bo jeśli jest takie stwierdzenie to oznacza że testy są tylko po to żeby coś pokazywały i można straszyć ludzi. Zwłaszcza jeśli pada stwierdzenie że test wykrywa genotyp wirusowy który to podobny mają też inne wirusy. Poza tym czytałem raport CDC w którym napisali że nie posiadają wyizolowanej nawet jednej pełnej próbki wirusa. A test pcr służy do wykrywania patogenów notabene w warunkach laboratoryjnych. A nie ile wykrywa zakażeń i dlaczego one są. Bo testy wykrywają patogeny różnego rodzaju ale dla potrzeb podtrzymana pandemii i z powodu że nie jest to test na sars-cov2 bo takiego nie ma to może on również pokazywać zakażenie gronkowcem czy innym gownem których to ludzie mają pod dostatkiem. Naucz się czytać między wierszami i nie słuchaj tego makaronu nawijanego na uszy. Chyba że masz ochotę na politykę maseczkowania i straszenia ludzi jeszcze długo. Aż wszyscy zaszczepią się. Przecież jasno powiedziano jeszcze na początku że pandemia zakończy się jak zaszczepią całą populację. A dla porównani grypa ma się dobrze i szczepią co roku na kolejne mutacje, ten wirus również mutuje bo należy do tej samej rodziny i nigdy nie skończą się szczepienia. Chyba że zbraknie ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xanqer
0 / 4

Ktoś wie o jakich błędach mowa ? Skoro tyle komentarzy i porównań do naszego rządu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+4 / 6

@Xanqer 90% rzeczy wprowadzanych w Polsce, zostało dwa tygodnie wcześniej wprowadzone w Czechach. Nasze rządowe miernoty robią kopiuj-wklej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+3 / 3

Bo my, w odróżnieniu od Czechów, mamy szczęście. Nasze władze są nieomylne, to rzeczywistość popełniła błąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szklaner
+2 / 2

W Polsce może być podobnie. Premier, minister, prezydent - wszyscy mogą wystąpić i przyznać jakie błędy popełniali polacy, szczególnie ci z opozycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
+1 / 1

A u nas spora grupa wciąż domaga się by popełniać te błędy za które on przeprosił :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+3 / 3

Żeby przeprosić trzeba się najpierw przyznać do błędu. A to na razie nam nie grozi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
+2 / 4

Różnica, ogromna przepaść powstała w latach 90 Czesi pozbyli się wszystkich !! komunistó z zycia publicznego, a Polacy nie. Co więcej, Naród tak "Honorowy" tak "Waleczny: jak Polska jest tak uległy ze aż przerażające !!!
Gdy gnidy, byłe usbeki wrzeszczą że demokracja coś tam coś tam debile chodzą z napisem prostytucja jakieś wrzaski nad pedałami to ludzi tłum na ulicach
ale jak prawdziwa krzywda dzieje się narodowi to dupa wszyscy w domach lub garstka ludzi .....
Każdy rząd (Polski) myslał jak tu by Polaków z zagranicy ściągnąć, bo jednak te kilka milionów obywateli mogłoby pracować u nas, 500+ nie pomogło, coroczne podnoszenie najniżej krajowej, które jednak nie nadąża za inflacją nie pomogło, no to trzeba pogrzebać przy ustawie abolicyjnej no to jak Polak zacznie płacić podwójny podatek, zacznie dostawać kary (ogromne około 40 tys na osobę pracującą poza granicami ) za nie złożenie papierka i nie rozliczenia się podatku to odechce mu się wyjeżdżać za granicę, Osoba odpowiedzialna za oddawania POLSKICH lasów Ukraińcom, nie dość że nie została ukarana to jeszcze dostała awans na wysokie stanowisko w rządzie,
Można by pisać przykładów tyle że demotywatorów by zabrakło....
OTO Polska właśnie
Siedźmy w DOMU !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 października 2020 o 10:31

P Puolalainen
+3 / 3

No przeciez Sasin przyznal, ze to wina sluzby zdrowia, bo sie obojaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+3 / 3

Bo Czesi to naród który od zawsze był pod wpływem wysokiej kultury germańskiej. A Polsza to dzikie puszcze wschodniej europy, a jej mieszkańcy to zawsze był naród potulnych azjatyckich rabów, którzy nie potrafili się sprzeciwić uciskowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-1 / 3

Bo w Polsce rządzi stary kawaler nienawidzący ludzi, który nigdy za nic nie przeprosił i nie wykonał żadnego wyroku skazującego. Taki mamy, q....a klimat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
0 / 0

Żałuję że w czasach tej pandemii nie jesteśmy pod bezwzględną dyktaturą czeską, naprawdę nieźle byśmy na tym wyszli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
+1 / 1

Bo nasi ministrowie się po prostu nie mylą, nie to co amatorzy z takich np. Czech.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mirga1
0 / 0

a u nas MZ podal sie do dymisji....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem