Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
139 161
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Herhard
-1 / 13

Kto to minusuje? Covidioci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+1 / 5

@Herhard Covidioci? Dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
+7 / 9

Po 11.09.2001 tylko na chwilę zwiększyli kontrolę na lotniskach, tylko na 19 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
-2 / 16

... to tylko matoł, który stara się sobie zracjonalizować szczeniacką niechęć do zastosowania się do prostego zalecenia, które może uratować wielu osobom życie i zdrowie.

Eh, gdyby foliarze z taką energią z jaką produkują swoje bzdurne teorie o nazistach zabrali się do studiów medycznych, szczepionkę mielibyśmy już dawno załatwioną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+1 / 11

Polacy zastosowali sie w marcu do zaleceń władzy, mimo iż były bezprawne, "dzięki temu" ludzie potracili pracę, upadło wiele restauracji i innych interesów, które spokojnie mogły prosperować, gdy liczba zakażonych była minimalna.
Gdyby Polacy z takim oddanie słuchali się władzy, w Polsce dale by panował komunizm... choć za sprawą PiSu, i tak wraca.
Jednym wystarcza 500+ by chwalić każde decyzje polityków,
inni muszą na to zarobić... eh.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+1 / 3

@wojekwiesiek na całym świecie jest epidemia, kryzys, firmy upadają, ludzie chorują i umierają, najbardziej szanowani naukowcy i autorytety apelują o zachowanie dystansu i stosowanie maseczek, ale specjaliści z dypomem youtube wiedzą, że to tak naprawdę wszechświatowy spisek, żeby wprowadzić komunizm w Polsce i pozbawić panią Halinkę ze spożywczego pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+2 / 2

@wojekwiesiek

Może to być dla ciebie szok, ale pandemie się zdarzają. Wiemy o tym od lat. To, że kraj lub firma nie jest przygotowana na takie coś, świadczy o kierownictwie i wyborców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rita86
+2 / 2

Są też specjaliści, którzy mają inne zdanie. A sama WHO ostatnio wycofała się ze swojego stanowiska w sprawie lockdownu. Nie trzeba być ekspertem, żeby wyszukać informacje czym są testy RT PCR, ani żeby po 8 miesiącach tego cyrku zaskoczyć, że coś tu nie gra ;)
Na całym Świecie są też protesty przeciwko obostrzeniom...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-3 / 3

@Samand Tak, pandemie sie zdarzają, jak grypa hiszpanka, kowid to nawet nie epidemia, gdzie 87% osób przechodzi bezobjawowo.

@vicrac Nie na całym świecie, Białoruś jakoś nie poszła z owczym spędem, żadnych lockdownów, maseczek, blokad, śmiertelność i zachorowalność porównywalna z naszą, a nikt nie stracił pracę, nie ma utrudnionego dostępu do służby zdrowia, planowe operacje nie odwołane, można? Można. Za dwa miesiące na Białorusi będzie odporność stadna, my będziemy mieli kolejno falę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2020 o 17:21

W wojekwiesiek
-2 / 2

@vicrac Setki międzynarodowych dziennikarzy, jacy są na Białorusi, to jest wiarygodne źródło informacji, jak do tej pory, nikt nie przedstawił dowodów, iz to co mówi białoruski rząd jest kłamstwem, nie ma masowych zachorowań, trupów, zakorkowanej służby zdrowia. Logika jest bezstronna.
Khm... całym szacunkiem, ale za Ciebie i Tobie podobnych myśli rząd, a że jest to banda wyjątkowo nieudolnych idiotów, to... powodzenia. Tyle w temacie "myślenie samodzielnego".
Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
-1 / 5

czysto w punkt, a co do procedur, nie powiem tylko jaka firma, ale całość słyszałem odo osoby z rodziny, która tam pracuje (akurat w kwestii ograniczeń i kwarantanny oraz sensowności jej stosowania), firma wysłała kilku pracowników do USA, teoretycznie po powrocie powinni odbyć kwarantannę, dolecieli do Berlina potem lot to Polski, a kwarantannę oczywiście dostali, wszyscy z samolotu który wylatywał do kraju, i dopiero po 2 tygodniach bo dopiero wtedy ktoś ogarnął że powinni odsiedzieć swoje 2 tygodnie po powrocie i najlepiej jeszcze przed przylotem do kraju, no ale w efekcie kwarantanna obiegła przy okazji osoby z tej samej firmy które wracały tym samym lotem, tylko z Niemiec i nie były w USA, efekt końcowy, zamiast 5 osób na kwarantannie wylądowało 20 (a przynajmniej z tej firmy, bo u jednego zdiagnozowane wiadomo co, tyle, że jakiś czas po fakcie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+1 / 5

@y0u rozdział o interpunkcji doczytany tylko do przecinka, co nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 27filozof72
-1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arekmrosz
-1 / 5

autor chcesz być wolny kto ci broni.jedz w bieszczady do dziczy nie używaj samochodu nie chodz do sklepu nie płać ZUS nie odwiedzaj lekarza żyw się borówkami ,grzybami i proszę nie przekazuj dalej swoich genów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem