Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:10

Siła makijażu

www.demotywatory.pl
+
259 276
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar refael72
+10 / 18

Znacznie ładniejsza bez tej tony szpachli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+8 / 18

Normalna, naturalna uroda - a do tego coś, co cholernie poprawia atrakcyjność (nie tylko dziewczyny, każdego człowieka): dystans do siebie i poczucie humoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vonel
+8 / 10

Tu akurat przykład negatywnej siły makijażu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darksmakosz
0 / 4

Zawsze to samo porównywanie, makijaż + ładnie ciuchy + doczepione włosy (bądź naturalne ale ładnie ułożone i umyte) i... bez makijażu w w zwykłej bluzie z ulizanymi włosami. Porównywać na prawdę można takie coś kiedy masz identyczny ubiór włosy idt. i raz masz makijaż a raz nie. i makijaż i bez i byle jakie uczesanie i strój, wtedy można sprawdzić! A nie takie coś! zróbcie porządne porównanie 2 razy w ładnych ciuchach dobrze zrobionymi włosami i z makijażem i to samo tylko bez makijażu, no i z makijażem i bez ale w byle jakich ciuchach i włosach!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 2

Normalnie inny człowiek. Ciekawe jakie ma zdjęcie w dowodzie? Bo chyba, nie to naturalne? Bo jesli tak, to organa ścigania mogą potraktować go jako fałszywe. Zastanawia mnie czy ona ma jakiegoś chłopaka i jak ona mu się prezentuje? Naturalnie czy ze szpachla? Dla mnie to troszkę oszukaństwo. Jak szpachlowanie zgniłego , starego, zdezelowane auta byle go opchnąć jak najdrożej, a po sprzedaży udawać , ze Cię to nie interesuje. Ale o ile przy zakupie auta masz szanse się jeszcze jakoś sądownie szarpać za kupno produktu niezgodnego z ofertą, to tutaj rzeczywistość i fikcja się wzajmnei mieszają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar izka8520
0 / 0

Zdjecia do dowdu mają opisane zasady, nie można ich zrobić w okularach, czapce itd, zasłaniać twarzy, więc i makijaż przeszkadzający w rozpoznaniu twarzy jest zabroniony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
+1 / 1

Modliszka. A oszustka na pewno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
0 / 2

Makijaż wybiela włosy ?? W zasadzie wielkiej różnicy nie widzę. Obie wersje nie podobają mi się po równo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem