Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
576 590
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+3 / 11

Podobnie jak w wojsku, czy policji często bywa;(
Lawendowa mafia ma się wciąż dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-2 / 8

To nie jest kara, kara dopiero go czeka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomekbydgoszcz
+16 / 22

@Banasik Niby kiedy? Przecież jakby on wierzył w Boga to by nigdy tak nie postąpił, oni wiedzą najlepiej, że to wszystko co głoszą z ambony to jedna wielka brednia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
+4 / 4

@tomekbydgoszcz ktos to wreszcie powiedział jakby bóg był to sukienkowe katabasy pierwsze by przed nim srali w gacie nie przenosili by pedofilów z parafii na parafie....TO JAKBY ten co reklamuje jakiś silnik, samochód, odkurzacz sam go nie używał bo to badziew

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomekbydgoszcz
+5 / 15

Emeryturę... a ile to niby składki płacił na ZUS, że mu emeryturę ktoś chce dać? Banda złodziei!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+6 / 16

@lewetedemoty
Ooo, mamy obrońcę pedofili w sutannach. Sam też rżniesz w tyłek te dzieciaki, czy może tylko przyprowadzasz na plebanię?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+5 / 9

@lewetedemoty
Trochę stary jestem, ale cieszy mnie, że cię nie brzydzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+4 / 10

@lewetedemoty
Sam z siebie jesteś taki głupi, czy uczą was tego w seminarium?
Swoją drogą, to nawet prałat z Gdańska nie ruchał noworodków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2020 o 16:14

B bromba_2k
+3 / 7

@lewetedemoty
Uuuu, zabolało księdza! Smutne, że dzisiaj biorą tam nawet takich debili, którzy mają pamięć pantofelka i nie pamiętają swojego pierwszego wpisu z "bólem dupy" na czele.
Czyli - jaki debil, takie argumenty, proszę księdza dobrodzieja.
Nudzisz mnie klecho. Wymyśl coś lepszego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2020 o 16:25

L lewetedemoty
-4 / 6

@mustermann Mocna ocena za to że mimo że będąc ateistą nie popieram ślepego linczowania kleru? Mnie księża nie zgwałcili. O dziecko dba rodzic. Jeśli dopuszcza do czegoś takiego to sorry. To co o mnie napisałeś nadaje się do zgłoszenia na policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 3

@lewetedemoty
a co w tym dziwnego ze normalni ludzie maja bol dupy jak widza ze kryminalista zamiast do wiezienia jego firma wysyla go na emeryture

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+4 / 4

Co za śmieć... gwałcenia dziecka ok, bo odpowiadają za to przecież rodzice, ale sam straszy policją gdy przeczyta prawdę o sobie... Tu akurat są winni jego rodzice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-4 / 4

@pandoro Sam jesteś śmieć z ilorazem inteligencji papugi. Gdzie napisałem że gwałcenie dzieci jest ok?
@mieteknapletek jaki kryminalista? Jeśli na coś nie reagujesz to jesteś już kryminalistą? Nie rzuca się ktoś na kościół będąć napuszczony przez mainstream to jest śmieć? Strasznie durne pokolenie nam rośnie. Ameryka po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 5

@lewetedemoty
rozumiem ze gdyby twoj kolega zgwalcil jakies dziecko i ci sie pochwalil to tez bys nie zareagowal?
co wiecej zrobilbys wszystko zeby kolega uniknal kary za gwalt?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+3 / 5

masz trolu ból dupy, że ludzie burzą się na brak kary za gwałcenie i wypisujesz bzdury, że to rodzice są winni....wiec czego amebo nie rozumiesz? Jak ciebie rodzice wychowali? Tez ci wpajali takie poglądy, że możesz innych wyzywać, ale sam będziesz straszył policją? :D Tchórz chce być takim prawicowcem, a jest zwykłym głupim śmieciem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 5

ogolnie tak podsumowuje: ten typ @lewetedemoty to swietny przyklad wlasnie tego narodowcowego scierwa co to by wszystkich innych chcieli pozamykac albo pozabijac. Swietny, wrecz ksiazkowy przyklad jakie tam sa jednostki specjalnej troski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
+2 / 2

@lewetedemoty Czyli nie dotarło do ciebie, że najczęściej pedofile w sutannach kręcili się wokół dzieci, którym rodzice poświęcali mało uwagi, czy byli po prostu niewydolni wychowawczo. Jestem wierzącą osobą i brzydzi mnie ukrywanie pedofili. Twoje teksty są żywcem wyjęte z "Moralności Pani Dulskiej" -można robić każde świństwo, byleby nikt się o tym nie dowiedzial.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-2 / 2

@Xar Gdzie ci napisałem że kogoś chce zamykać czerwony śmieciu?
@Cogito_Poli Wierząca osoba wywalająca żółć na kościół. Pożal się Boże.
@pandoro Gdzie Ci napisałem że jestem narodowcem. No i najpierw to mnie wyzwano od obrońców pedofili to odpowiedziałem na poziomie wyzywającego. I tak rodzice są odpowiedzialni za dziecko pantofelku. Jeśli powierzają je same obcemu, samotnemu facetowi. Z resztą z wami nie da się rozmawiać. Nasrane macie już we łbach przez różne onety. Widzicie sutannę i skaczecie do gardła od razu. Straszna ignorancja i brak myślenia. Tak łatwo propaganda was zaślepia. Ciekawe czy ktoś z was zna osobiście przykład takiego złego księdza. Nie? A to zdziwienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
+1 / 1

@lewetedemoty Mylisz się, jestem członkiem Kościoła ustanowionego przez Chrystusa, a nie przez biskupów, nie ma w nim miejsca dla zboków krzywdzących dzieci i hipokrytów głoszących miłość bliźniego, którzy ukrywają tych pierwszych w imię źle pojętej wspólnoty. Mnie obowiązują nauki Jezusa.
Mt 25:40 "Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".
Zastosuj to do gwałtu na dziecku.
Mt 18:6 "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.(...) Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie!"
Zastosuj to do zboczeńca wśród księży.
Widzisz, wg mnie działania Janiaka stoją w jawnej sprzeczności z tym, co sam głosi.
P.S. Już sam sposób zwracania się do adwersarzy świadczy o twoim poziomie ("czerwony śmieciu", "pantofelku"). A mimo to niektórzy próbują z tobą merytorycznie dyskutować.
"Nasrane macie już we łbach przez różne onety. " - oceniasz innych z góry, przypisując im ignorancję, brak wiedzy i zaślepienie. Zazwyczaj ludzie przypisują innym swoje intencje. Czekam zatem na twoją odpowiedź na mój komentarz. Odnoszę się do źródła - Pisma Świętego. Przekonaj mnie, że nie mam racji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2020 o 10:08

L lewetedemoty
-1 / 1

@Cogito_Poli No fajnie być wierzącym bo można sobie wybrać cytat na każdą okazję. Tylko człowieku wierzący brak ci konsekwencji żeby bronić imienia swojej wspólnoty. Może być piękna jedwabna duża tkanina z plamą. Ale na tej tkaninie jest mala plamka. Plamkę można powiększyć. Można wziąć to powiększenie za wzór i pokazywać. Tak właśnie kościół jest pokazywany przez liberalne zachodnie media. Kto je ma kto je kontroluje? Podpowiem Ci że to raczej nie Watykan. Doprowadza to do tego że na serwisie społecznościowym pokaże się księdza który na coś tam nie zareagował i już 99% ynteligentnej społeczności by go zlinczowała. Więc wierząca osobo nie ma w Tobie żadnej konsekwencji nawet do obrony nauczycieli tych wartości które rzekomo wyznajesz. Marna przyszłość kościoła. Świat gdzie można szykanować wizerunek księdza. Tylko niech ktoś zrobi demot z żydem i zrobi podobnie to od razu ban. To jest dla was świętość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
0 / 0

@lewetedemoty No i nie odniosłeś się do mojego komentarza. Mogę sobie wybierać cytaty, bo znam dość dobrze Pismo św. w odróżnieniu od większości zaciekle broniących ukrywania księży pedofilów przez biskupów. Drugi z cytatów mówił wprost, że należy piętnować zło. Piszesz mi o liberalnych mediach. Te mnie nie obchodzą. Obchodzi mnie wspólnota, w której żyję. Głos ludzi, którzy w tej wspólnocie zostali skrzywdzeni. Piszesz o obronie nauczycieli - mam bronić tych, którzy mówią "czyńcie dobro", a pozwalają czynić zło. Piszesz, jak dziecko alkoholika, która jest przez niego nękane i, zamiast nazwać problem - ojciec, przestań pić, ukrywa przed sąsiadami butelki po wódce. A problem rośnie i rośnie, aż rozsadzi kościół od środka, jak to miało miejsce w Stanach, czy Irlandii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-1 / 1

@Cogito_Poli Nom broń wspólnoty atakując jej "głowę". Pisze jak dziecko alkoholika? Cóż za porównanie. Nie wkleję Ci cytatu z pisma, gdyż fanem kościoła zagorzałym nie jestem. Widzę to inaczej niż Ty. Kościół będzie rozsadzony od środka nie przez czarne owce w klerze tylko przez "owieczki" które właśnie z liberalnych hartmanowych, środowych mediów czerpią wiedzę o kościele. Zadziwia mnie hipokryzja osób które chodzą do kościoła co niedziela a w poniedziałek w pracy w korpo opowiadają jaki to ksiądz nie taki, że spowiedź nie powinna tak wyglądać a po premierze dokumentu Sekielskiego to już w ogóle tylko jeden temat na cały dzień. Mi się kościół nie podoba to nie chodzę do niego i nie naginam hejtu w internecie. Społeczność baranków borzych chodzi a potem w internecie naginają takie demotywatory jak ten. No i plusów 99,9% wtf? Zero konsekwencji. Nie podoba mi się nie chodzę. Chodzę to nie hejtuje. Nie rozumiem Cię człowieku. A od mojego ojca nieboszczyka wara bo alkoholikiem nie był więc o nim stul pysk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
0 / 0

@lewetedemoty Skoro nie chodzisz do kościoła i nie czujesz się członkiem tej wspólnoty, to wcale się nie dziwię, że mnie nie rozumiesz. Bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, na tej wspólnocie zależy. Nie na jej wizerunku od zewnątrz, tylko jak wygląda wewnątrz. A nie wygląda dobrze. Ja nie rozumiem twoich tekstów o "hartmanowych i środowych mediach", bo po prostu takich nie czytuję. Ja nie hejtuję kościoła, jak to napisałeś. Ja hejtuję zło, które jest ukrywane. Nic nie pasałam o twoim ojcu, napisałam , że zachowujesz się "jak dziecko alkoholika". Widocznie ze zrozumieniem tekstu pisanego u ciebie słabo. No, cóż kończę tę dyskusję, bo nie dałeś żadnych logicznych argumentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-1 / 1

@Cogito_Poli No mam wrażenie że mimo wszystko to mi bardziej zależy niż Tobie i to jest paradoksalne no ale tego rodzaju paradoksy są powszechne w dzisiejszym świecie. Walcz ze złem o miłość i sprawiedliwość jak czarodziejka z księżyca. Może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz że świat nie jest czarno biały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
0 / 0

@lewetedemoty Drogi lewedemoty, mam 50 lat i niejedno w życiu widziałam. I, żebyś wiedział, w Kościele, tym prawdziwym, chodzi o miłość, a nie o "niesranie we własne gniazdo". Na czym ci zależy? Przecież nie jesteś fanem kościoła. Nie podoba ci się, że wierni krytykują kościół? Mają prawo! Ty wdajesz się w dyskusję, obrzucając adwersarzy inwektywami, piszesz o jakichś lewakach, nie podając żadnych merytorycznych argumentów i nie odnosząc się ad meritum. Poczytałam twoje wcześniejsze wpisy i doszłam do wniosku, że masz ze sobą jakieś niewąskie problemy. Bronisz kościoła, który cię nie obchodzi...Albo kłamiesz, albo po prostu lubisz obrażać ludzi. Mimo wszystko, życzę zdrowia, bo nie ma sensu ciągnąć dalej tej dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-3 / 3

@Cogito_Poli Jakbyś nie zauważył to tutaj mnie personalnie obrażono najpierw i to mocno. Nom bronie kościoła jako ateista a ty bronisz tego demota. Bardzo interesująca jest twoja wiara. Do Ciebie żadne argumenty nie trafią. Łapiesz po łebkach informacje z nagłówków z onetu i na tym budujesz swój światopogląd. Na czym mi zależy? Po prostu środowiska atakujące kościłuł nie podobają mi się. A do kościoła jestem nastawiony neutralnie. Niestety media wychowują dziś tak młodzież że synonimem księdza jest pedofil. I tym w democie oburzenie, że kościół sam się nie zlikwiduje. Zareagowałem na to i spotkały mnie bardzo ciężkie inwektywy ze strony tolerancyjnej, walczącej o dobro społeczności. Ty też mi nic merytorycznego nie przekazałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mustermann
0 / 0

@lewetedemoty
A co napisałem o tobie, bo nie mogę znaleźć komentarza?
Zresztą, patrząc na twoje wypociny nie mogłem cię niczym urazić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
0 / 0

@mustermann żryj gruz już mi się nie chce z wami głupie gnoje gadać nara

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mustermann
0 / 0

@lewetedemoty
Nareszcie! Nara!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T topornik43
+1 / 1

Jaką przymusową, sam w czwartek rezygnacje złożył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
+3 / 3

Od karania są sądy , a od ścigania prokuratura... To do nich ta mowa..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
+1 / 3

Oczywiście, bo każdy wie, że od łapania przestępców są biskupi.
Policja i prokuratura ma na to wywalone, ale to wina biskupa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voot1
+2 / 2

Ja mam jednak nadzieję, że nie wrócą czasy, gdy Kościół mógł wydawać wyroki.
Nie wiem jakimi fanatycznymi katolikami muszą osoby, które chcą aby Kościół mógł jakoś bardziej ukarać tego biskupa, całe szczęście, nic więcej zrobić nie mogą. Karanie zostawmy służbom niezwiązanym z kościołem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem