Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
493 511
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Taymishi
0 / 4

ale słowa premiera to był cytat antycovidowców.. przepiękna manipulacja po prostu..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+4 / 14

"zakładaj maskę i nie wychodź z domu" - jeśli jakiś foliarz dał radę doczytać do tego miejsca, to pewnie się oburzy, że lekarz a taki głupi i się nie zna, bo nie oglądał nagrania na YT z żółtymi napisami, gdzie mówili że pandemia to ściema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+5 / 9

wczoraj bylem na kebabie w masce to mnie dwoch typow wysmialo bo oni siedzieli bez masek. jeden chcial zakladac i juz mial w reku a ten drugi mu odradzil. przygladal mi sie uwaznie to ja jemu tez. i tak sie powoli zyje w kraju w ktorym sterowane spoleczenstwo juz poglupialo i nie wiedza w co wierzyc a w co nie. mam nadzieje ze przyjdzie kryzys a potem zryw "faszystow" i nie bedzie pisu, po i ich satelitek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martasek88
+1 / 3

Smutne, nie powiem, że nie. Ale czy tylko w roku 2020 wydarzają się tego typu historie (w nawiązaniu do tekstu - dyżury) ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
+1 / 3

janusz i tak normalnie maseczki nie ubierze bo wirusa niema a ten opis to sciema i tak w kolko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariusz99
+2 / 4

Brzmi naprawdę dramatycznie, ale na jedno trzeba zwrócić uwagę - opierdzielić w ciągu 3-4 godzin (bo seniorzy mają godziny między 10-12) dwie poradnie (nawet jeśli w drugiej jest tylko holter - swoją drogą lekarz zdejmujący holtera??) nie jest łatwo. Jeśli w poradni jest 5 wizyt, to doprawdy nie jest źle! I fajnie, że można wyprowadzić w międzyczasie psa. Pytanie, kto go wyprowadzi miedzy niedzielą a wtorkiem? Poza tym wszystko to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agata_grab
-1 / 1

Biedny piesek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem