Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
45 61
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar refael72
+11 / 11

Niestety - dziwka twierdząca, że jest dziewicą jest bardziej wiarygodna niż PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J juljuljul12
+6 / 8

o tak. Prezydent i politycy chętnie robią sobie zdjęcia z repatriantami. Tymczasem moja mama czeka już 7 lat na mieszkanie komunalne jako repatriantka - tyle brakuje. Nie stać jej na kredyt, nie ma zdolności - jest za stara. A mieszkanie na moim osiedlu przyznano ostatnio cyganom. Zdrowym i dorosłym. Bo program socjalizacji cyganów jest bardziej rozbudowany. Nic przeciwko nim nie mam. Ale nie przyjąć godnie starszych ludzi z zesłania to wstyd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+2 / 2

kolejny nawrócony!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+1 / 3

Nawet ciężko mi komentować ten post. Każda kolejna partia oszukiwała na potęgę. Bo brak realizacji programu wyborczego to dla mnie oszustwo.
Ostatnie przeszły nawet same siebie - sztuczka udawała się aż przez dwie kadencje. Moim zdaniem, nic się nie zmieni w najbliższej przyszłości, ponieważ wyborcy na to pozwalają. Nasza opinia niewiele zmieni, ponieważ "motłoch" i tak przegłosuje swoje urojenia.
Jedyne co mogę zrobić w tej sprawie, to głosować w każdych wyborach zgodnie z własnym sumieniem. Nawet, jeżeli szanse na zwycięstwo są nikłe.
Próby dotarcia argumentami do moich znajomych mających inne poglądy polityczne przypominały kopanie się z koniem. Przestałem już próbować. Może masowe bankructwo bardziej ich otrzeźwi niż ja. Tylko zmarnowanej szansy szkoda...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+2 / 2

I tak za trzy lata albo nie pójdziesz na wybory albo zapomnisz o tej krzywdzie bo obiecują Ci że dostaniesz coś. Ehh i tak co 4 lata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

Dla partii o poglądach narodowo-socjalistycznych prawa ziemian to jest skandal. Jeszcze burżują się polepszy byt. Dla nich najlepiej gdyby Państwo władało każdym skrawkiem ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem