Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
353 372
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B baranina13
+20 / 34

któraś z nich mogłaby rozłożyć nogi co by ją teleportowało od razu na podium

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 4

@baranina13
Czyli ażeby zostać Prezesem wystarczy rozłożyć nogi przed każdym z Członków (nomen-omen) Zarządu. Doprawdy fascynująca ścieżka kariery rysująca się przed większością sekretarek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
+7 / 9

@Rydzykant Myślę, że te sekretarki NBP za 30k/m-c nie trafiły tam za kompetencje. You know what I mean.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+11 / 21

Oczywiście, że kobiety mają zdecydowanie łatwiej. Nigdy tego nie rozumiałam i nie zrozumiem dlaczego faceci na to przystają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J juljuljul12
-4 / 22

@truskawka90 ciekawe w czym miałam łatwiej. jakoś nigdy nie czułam, że coś mi poszło bo mam inny kształt narządów. Szło mi bo kułam i harowałam, płakałam w kącie kiedy nikt nie widział a później brałam sie do roboty. W czym mi było łatwiej? Że nikt mnie nie osądzi, jak sie dowie, ze ryczę z wycieńczenia? Nikt nie wiedział, że spałam po 3 godziny, że coś przeżywałam i td. Ile razy zostałąm potraktowana z góry przez jakiegoś dz...da? Ile razy ktoś próbował potraktować mnie jak własność? Może i łatwo by się żyło, gdybym się dała - może takie mają łatwiej. Ale te normalne, które nie pozwalają z siebie korzystać - łatwo nie mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+9 / 19

@juljuljul12 No to opisałaś niej więcej jakieś 90% facetów i ich niemal identycznych zmagań. Tylko, że faceci zazwyczaj nie ryczą w kącie i się nie użalają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 października 2020 o 20:38

avatar Pergamin
+10 / 12

@truskawka90 bo wtedy zostaną opierdzieleni, że zachowują się jak baba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajna89
-2 / 2

Łatwiej mają do czasu porodu jeśli takowy nastąpił no i cała ciąża nadrabia męski dotychczasowy wysiłek ja bym się nie nadał na opiekę nad maleńkim dzieckiem żona świetnie dawał rady ja asystowałem gdy było trzeba i ogarniałem resztę ten kto ma łatwiej może stwierdzić tylko osoba co ma za sobą prawie wszystkie etapy życia nie ci co maja 20 lat życia tylko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@Hajna89 nie, ciąża nie "nadrabia" męskiego wysiłku lol.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+1 / 15

To prawda, na szczęście ta żałosna parodia cywilizacji długo nie potrwa. Przyjdzie islam i wyzwoli nas z tego błędnego koła, przywracając właściwe zasady moralne i normalne stosunki społeczne. A co najważniejsze, właściwe znaczenie podstawowych pojęć. Zło na nowo będzie nazywane złem, a dobro dobrem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-2 / 6

@ZlyCzlowiek7
czyli innymi slowy wprowadzimy na nowo fasystowski system i bedzie super
brzmisz jak prawdziwy polski wolnosciowiec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 października 2020 o 10:57

avatar olmajti
+2 / 4

@mieteknapletek nie chcę nic mówić ale polscy wolnościowcy mają o wiele więcej do islamu niż np feministki które islam fetyszyzują :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
-3 / 3

@mieteknapletek P0lak nie może być wolnościowcem. P0lactwo to masa naturalnych niewolników, która zawsze była wolności wroga. I dlatego tak boicie się islamskiego ładu, bo to porządek społeczny dla ludzi wolnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alfonso240d
+12 / 12

Ta dyskusja ma taki sam sens jak Kaczyńskiego z Budką, nie mają sensu takie porównania, jesteśmy innymi ludźmi do innych rzeczy stworzeni, ten tor przeszkód trzeba pokonać we dwoje za rękę wtedy jest prostszy i nie trzeba udowadniać kto ma gorzej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C coztymvatem
+2 / 2

@alfonso240d Ooo jak ładnie. +

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
-2 / 14

Stronnicze prawo? W jaki sposób niby prawo jest stronnicze wobec prawnika albo szefa zarządu płci męskiej? Albo wyższe ryzyko zawału serca. Błagam, co to niby ma do rzeczy? Mężczyźni rzadziej się badają, więcej palą i piją, częściej wykazują zachowania medycznie ryzykowne to częściej zapadają na choroby, ale co to ma do sprawiedliwego traktowania w pracy? Uwaga uwaga, kobieta może zachorować na raka piersi! Cóż za niesprawiedliwość! A emocjonalne wsparcie mężczyźni mają tylko z niego nie chcą korzystać bo ich inni faceci od piz^%si będą wyzywać.Do psychologa można iść bez problemu ale takie społeczeństwo sobie panowie przez setki lat zbudowaliście to teraz macie swoje "maczo męskie" podejście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+7 / 11

@Breva "Stronnicze prawo? W jaki sposób niby prawo jest stronnicze wobec prawnika albo szefa zarządu płci męskiej?" a w taki że wystarczą oskarżenia o gwałt żeby stracili stanowisko bo #beliveallwomen. kiedy taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku kobiet potrzeba twardych dowodów żeby coś się zaczęło dziać. świetnym przykładem jest przykład sprawy Amber Heard i Johnnego Deppa :)

"Albo wyższe ryzyko zawału serca. Błagam, co to niby ma do rzeczy? Mężczyźni rzadziej się badają, więcej palą i piją" zapomniałaś też że mają wyższy poziom testosteronu i częściej wykonują pracę w bardzo trudnych warunkach. ale to zapewnie się nie przekłada na zawały, nie? :D

"...ale co to ma do sprawiedliwego traktowania w pracy?" o jakim sprawiedliwym traktowaniu mówisz? jeśli istniały odmienne normy dla kobiet i mężczyzn dotyczące obciążenia fizycznego ale obowiązywał zakaz przyznawania różnych wynagrodzeń na takich samych stanowiskach to było to sprawiedliwe że kobiety za to same wynagrodzenie mogły dostać mniej? :)

"Uwaga uwaga, kobieta może zachorować na raka piersi! Cóż za niesprawiedliwość!" i Ty coś piszesz o rtm że mężczyźni rzadziej się badają? kiedy ostatnio widziałaś społeczną kampanię nakłaniającą do profilaktycznego badania prostaty i jąder? nie widziałaś? jaka szkoda bo listopad jest miesiącem świadomości raka prostaty i jąder. w październiku - miesiącu świadomości raka piersi - media są zalewane informacjami na ten temat ale w listopadzie jakoś dziwnie milczą :)

"A emocjonalne wsparcie mężczyźni mają tylko z niego nie chcą korzystać bo ich inni faceci od piz^%si będą wyzywać" ooooczywiście że mają. jak sobie sami za nie zapłacą. nie to co kobiety ;)

"Do psychologa można iść bez problemu" można. tylko po co. jeśli kobieta dowie się że mężczyzna ma jakieś problem zwyczajnie zaczyna nim gardzić. i to pomimo tego że mówi się o kobietach że są bardziej empatyczne. rzeczywistość pokazuje jednak że ta empatia nie jest przerzucana na mężczyn :)

"takie społeczeństwo sobie panowie przez setki lat zbudowaliście to teraz macie swoje "maczo męskie" podejście." na prawdę uważasz że dzisiejsze społęczeństwo jest takie same jak 100 lat temu? serio? hahaha :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 października 2020 o 12:28

B Breva
-2 / 2

@olmajti "a w taki że wystarczą oskarżenia o gwałt żeby stracili stanowisko bo #beliveallwomen" Po pierwsze każdy pracownik może zgłosić mobbing albo molestowanie, mężczyzna również i każda taka sytuacja jest rozpatrywana przez policję. To, że dla sporej części mężczyzn bycie obłapianym przez sekretarkę jest dziką fantazją to nie jest wina kobiet. Z tego samego powodu nastoletni chłopcy praktycznie nie zgłaszają sprawy seksu z nauczycielkami. Dla nich to jakaś forma zaliczenia "milfa" o której często mówią z dumą ku zgrozie rodziców a sama sprawa wychodzi na jak przez przypadek bo ktoś ich nakrył. Po drugie fałszywe oskarżenia o molestowanie to nie są sprawy codzienne, tylko sprawy głośne i dotyczą najczęściej celebrytów a nie szefów zarządu albo pracowników biurowych. Zgadzam się,że są bardzo szkodliwe sama akcja #metoo,która spowodowała fale fałszywych oskarżeń wzięła się z prawdziwego powodu jakim były masowe gwałty przez lata w biznesie hollywod i miejscach pracy,których kobiety bały się zgłaszać. W Japonii do tej pory są represje po tej akcji i kobiety były masowo zwalnianie za samo rozprzestrzenianie hasztagów.

"" zapomniałaś też że mają wyższy poziom testosteronu i częściej wykonują pracę w bardzo trudnych warunkach" Prawidłowy poziom testosteronu typowy dla przeciętnego mężczyzny nie podwyższa ryzyka zawału. Tylko mężczyźni predysponowani genetycznie albo przyjmujący dodatkowy testosteron w ramach "pomocy" przy budowaniu masy są narażeni na wyższe ryzyko zawału. A jeśli chodzi o ryzykowne zawody, na przykład obarczone ryzykiem pylicy powinny tym bardziej wymuszać częstsze wizyty profilaktyczne tymczasem według statystyk mężczyźni dużo rzadziej dbają o profilaktykę, nie biorą witamin i unikają lekarzy jak ognia. Możecie winić tylko siebie bo nikt was za rącze do lekarza nie zabierze. Z tym też wiążą się braki w reklamowaniu profilaktyki. To po prostu na mężczyzn nie działa. Wy Panowie niestety nie korzystacie z darmowej profilaktyki czy busów diagnostycznych, które jeżdżą po polsce. Większość osób starszych, które chodzą na darmowe badania krwi to kobiety. Z dentystą jest dokładnie taka sama sytuacja stąd macie dużo gorszy zgryz niż kobiety. Nie chcecie nawet korzystać z aparatów ortodontycznych. Jak niby mamy was zmusić?

" jak sobie sami za nie zapłacą. nie to co kobiety " Ehh, naprawdę? Telefoniczne linie pomocy są dostępne i darmowe dla KAŻDEGO. A za psychologa każdy musi płacić chyba,że miejski ośrodek pomocy społecznej zrefunduje takie sesje. Wy się po prostu nie chcecie zwierzać. Wasza duma i ego na to nie pozwala, lepiej iść się schlać do baru niż komuś wygadać.
\
"jeśli kobieta dowie się że mężczyzna ma jakieś problem zwyczajnie zaczyna nim gardzić" O tak, ależ gardzę tymi mężczyznami, cóż za pogarda. Tyle słyszę od mężczyzn,że kobiety nienawidzą jak facet płacze ale jeszcze nie spotkałam kobiety,która by się nad takim mężczyzną nie litowała, choćby z samego instynktu macierzyńskiego. Ja nie wiem skąd ty takie zimne suki wyciągasz, ale to wasze wyobrażenie o byciu maczo i nie posiadaniu emocji to tylko i wyłącznie wasz męski wynalazek. Kobiety lubią "wrażliwe misie", chyba,że ktoś jest z natury przewrażliwiony, ale to samo tyczy się płaczliwych kobiet, które równie mocno irytują mężczyzn.

"na prawdę uważasz że dzisiejsze społeczeństwo jest takie same jak 100 lat temu?" Tak, pod wieloma względami nic się nie zmieniło. Nadal przedstawiamy kobietę jako efemeryczne, ulotne piścidełko a mężczyzne jako terminatora a jakiekolwiek zmiany w tym układzie napotykają spory opór i są nazwane "lewactwem i poprawnością polityczną". Powoli się coś rusza ale nadal mamy mentalność rodem z XV wieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 października 2020 o 1:21

avatar olmajti
+1 / 1

@Breva "Po pierwsze każdy pracownik może zgłosić mobbing albo molestowanie, mężczyzna również i każda taka sytuacja jest rozpatrywana przez policję" oczywiście że może. tylko reakcja pracodawcy jest zależna od płci. mężczyźni są zawieszani/zwalniani a względem kobiet nie są wyciągane konsekwencje do momentu postawienia zarzutów przez policję. to raz. a dwa. gwałt/molestowanie wg feministek to każda forma aktywności seksualnej na którą nie ma zgody. zgodnie z tą definicją jeśli następuje zgoda na formy aktywności seksualnej mężczyźni nie uznają tego jako gwałt/molestowanie i w przeciwieństwie do kobiet są konsekwentni nie zmieniając zdania post factum :)

"Prawidłowy poziom testosteronu typowy dla przeciętnego mężczyzny nie podwyższa ryzyka zawału" chyba nie rozumiesz co miałem na myśli. testosteron u mężczyzn ma wpływ na podejmowanie bardziej ryzykownych decyzji. co za tym idzie, generujących stres. a stres ma cholernie duży wpływ na zawały. kobiety wolą mniej stresujące i bardziej stabilne środowisko. dlaczego mężczyźni nie podchodzą do tego w taki spsób jak kobiety? bo pewne rzeczy ktoś musi zrobić a kobiety ryzykować nie chcą. i właśnie przez to mężczyźni się wypalają :)

" Z tym też wiążą się braki w reklamowaniu profilaktyk" cóż za wspaniały argument! większość mężczyzn jest taka i taka więc muszą cierpieć wszyscy. to takie trochę seksistowskie. a może po prostu wszyscy problemy mężczyzn mają w dupie? bo to o czym piszesz brzmi jak womansplaining :)

"Wy Panowie niestety nie korzystacie z darmowej profilaktyki czy busów diagnostycznych, które jeżdżą po polsce" o tak. bo faceci mogą sobie zrobić bezpłatne badania w mammobusie xD

"Ehh, naprawdę? Telefoniczne linie pomocy są dostępne i darmowe dla KAŻDEGO." o taaaaaa. ja już widziałem jak te darmowe porady działają. 2 miesiące po badaniu krwi dostałem ataku dny moczanowej bo pani doktor olała interpretację wyników. jest to traktowanie z góry problemu. niechęć o której piszesz nie wzięła się znikąd. jak już napisałem wcześniej. społeczeństwo ma w dupie problemy mężczyzn. widać to w szczególności po tych mężczyznach którzy szukają pomocy :)

"O tak, ależ gardzę tymi mężczyznami, cóż za pogarda." nie wiem czy wiesz ale w społeczeństwie około 10% ma IQ poniżej 83. olbrzymią większość z nich stanowią mężczyźni. ci mężczyźni mają poważne problemy z ogarnięciem swojego życia o związkach nie wspominając. teraz zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy związałaby się z takim. większość odpowie że albo nie albo tak ale po spełnieniu przez niego szeregu warunków. kobiety gardzą słabymi mężczyznami. to że Ty uważasz inaczej nic nie zmienia :)

"Tak, pod wieloma względami nic się nie zmieniło" więc nie masz pojęcia o tym jak wyglądalo społeczeństwo 100 lat temu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
0 / 0

@olmajti " tylko reakcja pracodawcy jest zależna od płci. mężczyźni są zawieszani/zwalniani a względem kobiet nie są wyciągane konsekwencje do momentu postawienia zarzutów przez policję" W każdej firmie,która się nie nazywa JanuszBud jest najpierw sprawdzany monitoring i przeprowadzana anonimowa ankieta w danym wydziale. Nawet jakby chodziło o kradzież dziurkacza. Jeśli dzieje się inaczej to jest to podstawa to złożenia oskarżenia na pracodawcę bo musi jasno wykazać, że złamane zostały przepisy.
"gwałt/molestowanie wg feministek to każda forma aktywności seksualnej na którą nie ma zgody." Nie wiem o jakich feministkach mówisz, ja na przykład jestem feministką i w życiu tak nie powiem ale zakładam,że masz na myśli jakieś krzykaczki z internetu więc nie wnikam. Prawo dotyczące gwałtu w obecnej formie faworyzuje w zasadzie oprawcę ze względu na konieczność wykazania aktywnej postawy obronnej lub krzyku więc w tym momencie furtka do wygrania sprawy o fałszywe oskarżenia jest szeroko otwarta.

"chyba nie rozumiesz co miałem na myśli. testosteron u mężczyzn ma wpływ na podejmowanie bardziej ryzykownych decyzji" Wyobraź sobie,że pani krysia z działu księgowości potężnej firmy wykonała fatalną obsługę podatkową transakcji między sieciami doprowadzając do gigantycznych strat. Szefowi gotuje się krew ze złości ale pani krysia ma świetną linie obrony. "Szefie, jestem w ciąży więc przez hormony popełniam irracjonalne decyzje". Brzmi jak scena z sitcomu? Ano brzmi. Testosteron jest hormonem agresji, ale nie widzisz by każdy mężczyzna na ulicy rzucał się z pięściami na przechodniów. Jest coś takiego jak zdrowy rozsądek. Zdrowy rozsądek nakazuje by nie włazić na drzewo jak debil albo nie robić salt na moście. I większość mężczyzn to rozumie. Tych kilku którzy nie rozumieją to nie są ofiary testosteronu tylko idioci.
" bo pewne rzeczy ktoś musi zrobić a kobiety ryzykować nie chcą" Wybór kariery nie jest podyktowany stopniem ryzyka, tylko zarobkami, środowiskiem dojrzewania, ambicją i umiejętnościami. Mężczyzna idący pracować na budowę gdzie może się nabawić pylicy nie robi tego bo chce tylko dlatego,że nie ma kwalifikacji żeby zostać szefem korporacji i siedzieć w wygodnym biurze. Inny mężczyzna już te kwalifikacje ma i on nie musi ryzykować. Na dobrą sprawę to pod kątem stresu praca biurowa jest dużo bardziej wyczerpująca psychicznie więc zaraz sekretarki mogłyby wyskoczyć,że mają podwyższone ryzyko nadciśnienia i chorób wieńcowych serca.

"większość mężczyzn jest taka i taka więc muszą cierpieć wszyscy. to takie trochę seksistowskie. a może po prostu wszyscy problemy mężczyzn mają w dupie?" Tak, dokładnie tak działa świat. Jeśli większość mężczyzn w porównaniu z większością kobiet nie korzysta z programów profilaktycznych to organizatorzy je zamykają i kierują środki w inne działy. To wy w pierwszej kolejności macie własne zdrowie w dupie więc nikt was za rączkę prowadzać nie będzie. Nie od dziś wiadomo,że kobiety są bardziej skłonne do profilaktyki ( a mammobusy są jedynie dla kobiet po 50 roku życia, tak samo jak z badań prostaty korzystają głównie starsi mężczyźni. Ja mam na myśli busy, które wykonują darmowe pobrania krwi, albo badania wzroku)

" taaaaaa. ja już widziałem jak te darmowe porady działają. 2 miesiące po badaniu krwi dostałem ataku dny moczanowej bo pani doktor olała interpretację wyników" Podajesz mi swój przykład tak jakbym to ja nigdy się nie spotkała z lekarzem płci męskiej,który mnie olał. Linie pomocy działają od lat i nikt na nie nie narzeka więc nie wiem z jakimi ty ludźmi masz do czynienia ale jeśli ty jako facet zostaniesz potraktowany olewczo to pacjentka płci żeńskiej po tobie też zostanie bo problem tkwi w lekarze konowale a nie w płci pacjenta więc jaka to niby dyskryminacja. Zadzwonić i skorzystać może każdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2020 o 11:16

B Breva
0 / 0

@olmajti Kontynuacja bo ten głupi portal ucina bez ostrzeżenia

""nie wiem czy wiesz ale w społeczeństwie około 10% ma IQ poniżej 83. (...)teraz zapytaj jakiejkolwiek kobiety czy związałaby się z takim. większość odpowie że albo nie albo tak ale po spełnieniu przez niego szeregu warunków. kobiety gardzą słabymi mężczyznami" Twói przykład nie dotyczy słabych mężczyzn tylko głupich mężczyzn. Jaka wykształcona kobieta chciałaby mieć za męża idiotę albo analfabetę? Ty chciałbyś mieć żonę idiotkę? Od zarania dziejów ludzie dobierają się stopniem wykształcenia i majątku. Bogaty, wpływowy mężczyzna nie wyjdzie za brzydką sprzątaczkę a bogata wpływowa kobieta nie wyjdzie za otyłego janusza. To się nazywa dobór naturalny. Każdy człowiek niezależne od płci chce idealnego partnera, i to jest w porządku. Ale jeśli powiesz,że kobiety wybierają tylko ładnych i utalentowanych to przejdź się między blokami albo na wsi i powiedz mi ile kobiet ma tam bogatych mężów z twarzą modela a ilu wyszło za łysiejącego sprzedawcę opon z nadwagą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2020 o 11:21

M MagdalennaMagdalinska
+3 / 3

Stereotypy gonią stereotypy i nic z tego dobrego nie wynika.

Zamiast pokazywać pozytywne strony różnic płci i harmonię jaką można dzięki temu stworzyć i jak wiele osiągnąć wspierając się wzajemnie, stwarza się takie obrazki już dawno nieaktualne i krzywdzące dla obu płci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToTenTyp
+2 / 2

Przede wszystkim mają dłuższy dystans...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+1 / 1

Jasne i dlatego kobiety zarabiają gorzej i rzadziej promowane. Moze jednak urlop macierzyński na pół i obowiazek dzielenia l4 na dziecko miedzy rodzicow? I gość to kretyn. Wedlug niego kobiety nie chorują, raka macicy mają faceci bez wsparcia i ofiary przemocy domowej tulające się po osrodkach albo tłuczone przez małzonka bo nie ma gdzie uciec a panstwo w sprawy rodzinne się nie wtrącs, to faceci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
0 / 0

jak by mężczyźni w ogóle nie używali pralki, kuchenki, żelazka etc... ja też musze wyprać ugotować i wyprasować sobie koszulę. Feministki po prostu lubią się nad sobą użalać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
+1 / 1

Ja tam sprzątam i robię pranie i ogarniam dziecko jak trzeba. Niemniej często się spotykałem, że na branie żona narzekała, że nie taki proszek do prania brałem albo mieszałem kolory z czarnymi itd (gdzie różnic żadnych nie zauważyłem ale ona tak) więc teraz pranie robię rzadziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@wic1 nawet jak coś robimy, to i tak muszą znaleźć powód do przyyebania się :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad nawet jak coś robimy, to i tak "znajdą" powód do przyyebania się :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem