Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
179 189
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M maxpaw
+9 / 11

Wyobraź sobie że 90% ludzi w parlamencie EU to mniej więcej ten poziom. Reszta to cwaniacy, którzy maja coś wiecej do powiedzenia ale i tak wszyscy tam są marionetkami. Wiesz juz na co idą twoje podatki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssebastianek
+10 / 12

europ-oślice ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+10 / 12

Ze co?Spowalnianie rowoju gosdporaki poprzez zmniejszzenie rozwoju rolnictwa zajmujacego sie produkcja roslinnna - zle. Ograniczenie produkcji zwierzecej majace takie same skutki gospodarcze juz dobrze? WTF?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+5 / 5

@Xar Lewacka "logika". Co Cię dziwi? Przecież ona zawsze tak wygląda.
A tego oszołoma wyżej powinno się ignorować, nie ma co mu powiększać popularności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
+4 / 6

Debilka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+2 / 2

Spurek to człowiek mem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 października 2020 o 12:53

J jens1
+3 / 3

czy ja dobrze widzę??? ona tytuł doktora???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pierdzielnik654
-4 / 4

Demot a'la TVP, czyli z jego treści nie wiadomo w sumie o co chodzi, ale skoro Spurek i weganie, to na pewno znowu te "lewaki" myślą o niebieskich migdałach, podczas gdy porządni, prawdziwi ludzie giną z głodu i moru. Sylwia Spurek burzy się, bo na dniach będą głosowane poprawki w rezolucji w sprawie WPR, dotyczące nazewnictwa weganskich alternatyw dla mięsa. No więc poprawki te zakładają, że do tych produktów nie będzie można używać nazw typu pasztet, kotlet, burger, itd. Jest weganką, to podstawa jej agendy politycznej, to o tym pisze. Nie jej wina, że parlament UE dopiero teraz to przyjął do porządku obrad, same poprawki są jakoś z początku roku, albo nawet z 2019r. A na marginesie, aktualny stan państwa, to wina przede wszystkim jego rządu. Więc jeśli psioczyć na kogoś, to na rząd, który nie umie nas przygotować na epidemie przez pół roku, ktory przewalił czas, jakidostał od losu, a nie na europosłankę za to, że akurat pracuje i zajmuje się sprawami znajdującymi się w gestii UE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kwaskarminowy
+1 / 1

Ta pani i jej podobni w te swoje popierdułki naprawdę wierzą. I są dla nich bardzo ważne i istotne. Wiem, bo rosną całe rzesze takich Spurków. Takie są współczesne nastolatki. I nic, żaden logiczny argument nie jest w stanie ich przekonać. Oni wiedzą lepiej i już. Może jeszcze nie najbliższe wybory, ale następne wygra lewica. Bo to oni będą głosować. Witaj druga, ale biedna Szwecjo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem