Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
136 160
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mala1989
+16 / 16

Oczywiście, że jest szansa na zobaczenie czegoś bardziej głupiego.
Włącz byle jaki program informacyjny, obejrzysz konferencję premiera. Konferencja ta przebija głupotę tego dziadka o głowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+4 / 8

@kudlata111
Mądry wie że to nieprawda, a głupiemu powiedziałbym że większy sens ma teza, że wirus stworzyli chrześcijanie. Strach i bieda wzmaga religijność, a opresje tworzą męczenników. Dla wszelkiego rodzaju Rydzyków to czas żniw. Analiza historii wskazuje, komu się to opłaca. Nie pierwsza epidemia na świecie i nie największa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
-2 / 4

@Kalion W każdej histori jest ziarno prawdy, trzeba je tylko znaleźć. Miał rację że wychodowali dalej był głuchy telefon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

@kucykpl1
Lubisz krzywdzić małe dzieci. W tej historii też jest ziarno prawdy? Nie wykluczam że tak, ale mogę stworzyć dziesiątki podobnych historii, pozytywnych i negatywnych. Będziesz doszukiwać się prawdy aż do śmierci?
Naprawdę, tego rodzaju twierdzenia rażą swoją głupotą, jak zresztą zwykle jest przy stosowaniu kwantyfikatorów ogólnych. W niejednej historii nie ma ani ziarna prawdy, tak jak w takiej teorii spiskowej wspomnianej w democie. Nijak nikt nie wytworzył tego wirusa z myślą o obaleniu chrześcijaństwa. Po prostu nijak nie zadziała. Chrześcijaństwo upada samo z siebie, wystarczy odciąć je od budżetów państw i za kilkaset lat zostanie zmarginalizowane. Dotyczy to każdej religii, ta pijawka nie jest w stanie egzystować bez pasożytnictwa.

Jakby ktoś miał stworzyć wirusa chcąc zrealizować jakiś cel, stworzyłby coś lepszego. Sens zastosowania broni biologicznej w walce o gospodarczą dominację ma sens, ale z zastrzeżeniem znanym od dziesięcioleci - może się wymknąć spod kontroli lub eskalować, a w rezultacie można zaszodzić sobie samemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
-4 / 4

@Kalion Dorobiłeś całą ideologię do krótkiego komenta ? Prrr wstrzymaj konie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cagenicolas
+2 / 4

To jest efekt prania mózgu przez x lat przez sekte kosciola katolickiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem