Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
85 99
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+3 / 5

I ten napis nad jej głową "LOMBARD" - czyli miejsce, gdzie trzeba zastawić pewne wartości aby móc żyć jakby się chciało. Wyszło trochę alegorycznie.
BTW Nie PiS. Była w Porozumieniu Gowina ale odeszła. Od 6 października poza rządem. Wydawała się jedyną ludzką twarzą w tamtym rządzie, choć nie zawsze. Mam nadzieję, że próbuje ocalić to co zostało z godności i uczciwości człowieka. Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+4 / 8

Ogólnie dziwi mnie że mimo tylu protestów w ostatnim czasie nie ucierpiał jeszcze żaden polityk pisu, przecież pomniejszych ludzie mogli by wyłapać bez problemu a jak widać i część tych większych chodzi normalnie po ulicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+7 / 11

@kibishi Bo w PIS politycy to w zasadzie podnóżki jednego człowieka. Widziałeś jak chroniła go policja w czwartek blokując protestujących przed jego domem? To właśnie ten człowiek jest w pełni odpowiedzialny za tę sytuację i to na nim spoczywa każde działanie partii. Ci ludzie są w Sejmie potrzebni by zapełnić ławy, ale nie oni decyzją o tym co dziej się dziś w partii i państwie .Od tego jest jeden człowiek i ludzie mu podlegli wykonujący bezpośrednio jego decyzje. Stad atakowanie innych posłów PIS jest przeciw skuteczna. Trzeba zdobyć dom tego jednego i obali się wtedy cała partia. Choć podejrzewam, ze do tego nie dojdzie. Władza będzie się bronić rękami i nogami i będzie tak jak w 1926 roku w Polsce. Wojsko i policja będzie strzelać do ludzi, mordować ich i wsadzać do więzień. Oni wiedzą, ze drogi powrotnej nie ma. Dziś nie mogą się już cofnąć. Tak mocno rozwalili zaufanie do siebie i jednocześnie podzielili ludzi, że nie moga teraz powiedzieć: "Sorry, nie mielismy racji, to wszystko wygląda zupełnie inaczej".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tia0514
0 / 10

@kibishi czyli akceptujesz samosądy w oparciu o rację jakiejś grupy osób? BRAWO! Już tylko krok do anarchii!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+2 / 4

Bo te wściekłe ataki lewactwa i totalnej opozycji to p
PiS-owska propaganda. Ludzie są wkur...i i protestują, ale to nie znaczy, że po ulicach chodzą jakieś bojówki i atakują członków albo zwolenników PiS.

Ale syndrom oblężonej twierdzy trzeba podtrzymywać przy życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+2 / 4

@dncx Politycy pis to ludzie dorośli i decydujący o sobie, to oni zadecydowali że podążają za wodzem i też są odpowiedzialni za obecną sytuacje.

@Tia0514 Gdzie napisałem że akceptuje samosądy? To że dziwi mnie że dane zachowanie jeszcze nie wystąpiło nie oznacza że będę je akceptował albo popierał.

Aktualnie pokojowe protesty które mają u nas miejsce nic nie dają i politycy kontynuują to co robią dlatego dziwi mnie brak agresywniejszych zachowań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 3

@kibishi To, że jesteś dorosły nie oznacza, że samodzielne decydujesz o swoich działaniach. W owej partii nie można nic zrobić bez wiedzy i zgody wodza. Tutaj owi połowie sa politycznie bezwolni. Nie podejrzewam ich też by po doświadczeniach tych, którzy odeszli w latach poprzednich chcieli teraz, kiedy mają pełnię władzy i decydowania o zyciu lub śmierci zwykłych ludzi, znów samo decydować o sobie. Pewnie sporo w tym kunktatorstwa, hipokryzji czy zwykłej ludzkiej chciwości lub spryciarstwa. Naczelnik z tego korzysta i raczej oni nie będą teraz podskakiwać. Dlatego ich wartość, jak posłów oceniam na 1 w skali 1-10.. Ale tego chcieli wyborcy. Jawnie głosowali na nich i chcieli takiej Polski. Dziś powinni pić piwo, którego naważyli. Tylko pytanie: Dlaczego maja je także pić ludzie, którzy z tym nie mają nic wspólnego i takiej Polski nie chcieli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tia0514
+1 / 1

@kibishi przeczytałem raz jeszcze co napisałeś i przyznaję, że dokonałem nadinterpretacji ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+10 / 10

Teraz już wiadomo dlaczego Telewizja Polska zniszczyła Polską muzykę na rzecz Disco Polo. Disco Polo nie ma antyrządowych piosenek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darek286
-2 / 4

Trzeba było wyciągnąć sukę na ulicę i dać na gołą doopę z 50 pasów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Right2000
-1 / 1

A to co, jeść jej nie wolno?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem