Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
12 25
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y Ynfluencer
-2 / 2

@Kalion Jak się 99 procent ich wypowiedzi wyrywa z kontekstu i pokazuje w mediach reżimowych albo innych lewackich gofnach to bądźmy poważni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
0 / 0

@Ynfluencer Ciekawe, że zamiast powiedzieć zwykłe przepraszam, to wszystkie mendy bredzą o wyrwaniu z kontekstu. Jaki to niby kontekst miałby być łagodzący wypowiedź, że ,,...po prostu umrze". To jest ten szacunek do życia? ,,PO PROSTU"? Takie to proste?. Dehumanizacji, hipokryzji, pogardy, cynizmu, buty i braku empatii nie da się wyrwać z kontekstu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+1 / 7

,,Raz" to może powiedzieli cos mądrego. To nie była ta raza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
0 / 2

Biedna konfederacja :C

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+1 / 1

@SkrajnieCentrowy Już nie taka biedna:) Ostatnio po opublikowaniu oświadczeń majątkowych, okazało się. że Bosak już nie musi żyć za 11 zl dziennie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 5

czy wszystkim odpierdziela? nie. po prostu niektórzy pozbyli się złudzeń że był sens na tę partię głosować, bo są racjonalni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-3 / 3

Akurat udowodnili że nie działają pod "publiczkę" i mają kręgosłup.oraz trzymają się swoich poglądów.

Do tego po raz kolejny "zwolennicy aborcji" pokazali, że nie potrafią nic robić poza darciem i przerzucaniem jakimiś wymysłami. Do chwili obecnej czekam aż pokażą orzeczenie i co w nim robi z Polski "kraj wyznaniowy" albo skazuje kobiety na "śmierć" czy co tam znowu krzyczą. Dla przypomnienia opieka na przemienna czy penalizacja alienacji rodzicielskiej tez była "protestowana" i przedstawiana jak zamykanie kobiet w dyby i zmuszanie do bycia "Inkubatorami".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
0 / 0

@SARs9504 Kręgosłup? Mam przypomnieć co Konfederacja sądziła o górnictwie ( zresztą całkiem słusznie) Czy wizyta Bosaka wśród górników i deklaracje o obronie górnictwa, była emanacją tego kręgosłupa czy pełnym hipokryzji poszukiwaniem głosów? Nie rozśmieszaj mnie.
Emanacją tego ,,kręgosłupa" i wyrazem szacunku do życia były słowa ,,po prostu umrze"? Takie to proste dla Bosaka i jego wyznawców? Skoro tak jest, to dlaczego tak ich oburza określenie o społecznym darwinizmie? Przecież to dokładnie jest taki darwinizm...słabi umrą...po prostu umrą. Kręgosłup to mają raczej taki gowinowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2020 o 18:26

S SARs9504
-1 / 1

@ZrytyRyj
Nie masz wiedzy o Konfie (co udowodniłeś swoją wypowiedzią) bo oni mają różne podejście do interwencji państwa oraz rynku, dalej idąc z kontekstu wyrwana wypowiedź jest warta tyle co Twoja wiedza o Konfie a kończąc NIE ZNASZ WYROKU prawda? NIE CZYTAŁEŚ GO RÓWNIEŻ prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
0 / 0

@SARs9504 Przeczytaj moją wcześniejszą wypowiedź w temacie ,,wyrywania z kontekstu" i wróć do meritum demota, czyli wypowiedzi Bosaka. Dla ciebie też śmierć dziecka to ,,po prostu" śmierć dziecka? Może dla prostackiego postrzegania problemu jest to zwykłe ,,po prostu", dla człowieka już nie koniecznie. I nie pocieszają mnie słowa Bosaka (oczywiście też wyrwane z kontekstu, hehehe), że ,,...jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezbolesną śmierć". To jest ta Konfederacka cywilizacja życia? Nosz qwa...Zmuszać kobiety do porodu, aby zapewnić bezbolesną śmierć dziecku....Takie coś to może wymyślić już tylko bydlę wyrwane z kontekstu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

@ZrytyRyj
"Emanacją tego ,,kręgosłupa" i wyrazem szacunku do życia były słowa ,,po prostu umrze"? Takie to proste dla Bosaka i jego wyznawców?" - Gdzie tu kontekst wypowiedzi? nawet nie ma informacji jakie pytanie zadano. Skoro Dla Ciebie to "kontekst" to dobry nick masz.

,,...jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezbolesną śmierć". - To wolisz by była bolesna rozumiem? Dalej jaki był kontekst rozmowy. Wiesz wogule jak to się ma do wyroku TK? Nie nie idzie o rodzenie dzieci bez głowy, kręgosłupa czy z wodogłowiem albo chorobami wykrytymi ba nawet nie idzie o zniesienie aborcji przy zagrożeniu życia kobiety.

Dalej NIE ZNASZ WYROKU TK ba NIE WIESZ DLA CZEGO TA SPRAWA TRAFIŁA DO TK....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Haize
+2 / 2

Raz?
Opowiedz jeszcze jakiś dowcip bo na razie nieźle Ci wychodzi. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
+2 / 2

>2020
>Głosowanie na partie, która chce państwa wyznaniowego
>Śmiej się potem z Muzułmanów, że oni mają państwo wyznaniowe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem