Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
13 27
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+4 / 8

A kto skierowal wniosek do TK?
Krzysztof Bosak "Kon­fe­de­ra­cja jest je­dy­nym klu­bem/kołem w Sej­mie, któ­re­go 100% po­słów pod­pi­sa­ło się pod wnio­skiem do TK, który do­pro­wa­dził do dzi­siej­sze­go roz­strzy­gnię­cia". Twit­ter, 22.10.2020
Masz cos jeszcze do dodania?
https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_1603379079ANdOSXyE6jFiGv8TEu8OBT,w1200h627.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+4 / 6

Pod wnioskiem do TK o zbadanie zgodnosci ustawy z konstytucją podpisali się miedzy innymi: Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Krystian Kamiński, Michał Urbaniak, Krzysztof Tuduj, Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki, Artur Dziambor, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz, Konrad Berkowicz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pastor_
+1 / 9

Pisokonfederacja-takie samo zło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Psiak1973
+1 / 5

ależ ty "człowieku" głupi jesteś ... niczym wyborca konfederacji. konfederackie ułomy!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 3

Pójdź dziecię, ja Cię uczyć każę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Menefe
+1 / 5

Trzymajmy się faktów, 100% klubu zagłosowało za zakazem aborcji, nie manipuluj faktami "fanboyu" Konfederacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 6

Nie kłam fanatyku. W konfie każdy jest faszystą takim samym jak i PISowcy. Każdy poparł tą ustawę, podobnie jak każdy w PISie. Obie partie powinny zostać zdelegalizowane. Nie mam nic przeciwko normalnej prawicy, ale my mamy tylko skrajną prawicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
-4 / 8

@Cammax , ty wiesz chociaż, co to jest faszyzm czy naoglądałaś się za dużo TV?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Arbor wiem. Skrajna prawcica w Polsce ma z faszyzmem kilka cech wspólnych (chociażby odrzucanie równości i przekonanie, że są grupy lepsze i gorsze, kult silnego państwa, niechęć do liberalizmu). Konfederacja niestety jest partią skrajnie konserwatywną, więc wiadomo, że wolnościowcami nie będą. Może mają paru wolnościowców w swoich szeregach, ale jak przyjdzie jakieś głosowanie, to wszyscy są skrajnymi konserwatystami. A szkoda, bo akurat pod względem gospodarczym mieli dobre pomysły i być może, gdyby nawet mieli lekko, a nie skrajnie prawicowe poglądy, to ludzie przymknęliby oko na kwestie światopoglądowe i wzrosłoby im poparcie. Ale nic nie usprawiedliwia popierania łamania praw człowieka. Oni, gdyby doszli do władzy, to utrzymaliby nas w mentalnym XVII w., do którego PIS nas cofnęło.
Jeszcze więcej wspólnego z faszyzmem (czy już raczej z nazizmem) ma PIS. Oni też uważają, że niektórzy to nawet ludźmi nie są (Konfederacja przynajmniej uważa, że po prostu są to gorsze grupy a nie, że nie są ludźmi). A to już przypomina poglądy Hitlera. PIS odbiera prawa poszczególnym grupom z czystej nienawiści (Konfederacja może nie tyle z nienawiści, co z chęci realizacji poglądów za wszelką cenę). No i to co niewątpliwie łączy PIS z nazizmem i odróżnia ich od faszystów- skrajna nienawiść do innych narodów (nawet Konfederacja mająca też kilku narodowców w swoich szeregch nie jest aż tak skrajna pod tym względem).
Podobno niektórzy w Konfederacji twierdzą, że ta przesłanka za aborcją powinna zostać, ale pod warunkiem całkowitej pewności, nie prawdopodonieństwa. Ale większość ma takie samo zdanie jak Bosak, o czym świadczy głosowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020 o 9:38

avatar Arbor
+1 / 7

Dlaczego kłamiesz? W Konfederacji wszyscy posłowie są przeciwnikami dzieciobójstwa, nie jeden Bosak. Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem parlamentarnym, które w pełni sprzeciwia się spędzeniom płodów. Nie rób czarnego PR-u Konfederacji, zniekształcając jej program światopoglądowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
-1 / 3

@Arbor Kłamie bo się ich panicznie boi. Ci pseudoludzie kłamiąc łagodzą strach.
"Najpierw cię ignorują potem się z Ciebie śmieją potem walczą a na końcu wygrywasz"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 1

@Arbor
Dlaczego kłamiesz? Czytanie ze zrozumieniem jest zbyt trudne? Już niektórzy politycy Konfederacji stwierdzili, że całkowite usunięcie rzeczonej przesłanki to błąd i powinna istnieć przesłanka ku aborcji przy pewności wady letalnej - ergo, nie popierają wyroku TK i postulują wprowadzenie ustawy łagodzącej skutek owego wyroku. Co stało się oficjalnym stanowiskiem Konfederacji.
To nie jest czarny PR, Konfederacja nie może postulować całkowitego zakazu aborcji, bo to oznacza jej rychły koniec. Są upośledzeni moralnie chrześcijanie tacy jak ty, ale większość wyborców nie popiera ekstremizmu światopoglądowego.
@Taktyczny
Zlituj się. Nikt nie może się bać partii, która regularnie wprowadza protokół 4.76. Bóg zesłał ci w objawieniu tę bzdurę, czy jaki jest powód wiary w taki idiotyzm? Wymyśl sobie lepsze hasło w rodzaju "na początku wymyślasz bzdurę, potem ludzie w to wierzą, a na końcu ściągasz z nich kasę". Ono byloby przynajmniej prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 12:18

avatar Xar
+1 / 1

@Kalion czlowieku, oni wszyscy podpisali sie o wniosek ktory doprowadzil do tego rozstrzygniecia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 2

@Xar
Zwyczajnie są debilami, którzy nie potrafią przewidzieć konsekwencji własnych poczynań. Gdyby mogli przewidzieć własny sukces, już od pół roku mielibyśmy projekt ustawy dopuszczający aborcję w przypadku pewności wady letalnej płodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
0 / 0

@Kalion Obejrzyj sobie ostatnie wystąpienie Krzysztofa "Fuhrera" Bosaka i powtórz to co napisałeś odnośnie stanowiska Konfederacji. Nie wierzę w ani jedno słowo tych zamordystów wycierających swoje brunatne gęby biało-czerwoną flagą i krzyżem.

https://www.youtube.com/watch?v=PJ1RBx7qsz0

Najważniejsza część od 4:00.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 21:01