Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
87 123
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T konto usunięte
-4 / 12

historia zatoczyla kolo. pierwszy hitler kazal zabijac niepelnosprawnych, a teraz antyfaszysci tak zwani xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
-2 / 8

Jestem za polskimi kobietami, ale tego znaku za żadne skarby nie zamieszczę. "SS" tych sku**synów nie było i nie będzie na moich stronach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
-3 / 7

Mylisz znak pioruna ze starogermańskimi runami? Może czas się dokształcić, zamiast głupoty wypisywać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-2 / 6

A co ci policjanci sa winni że skierowano ich aby zabezpieczali te protesty, co oni sa winni że puszczają im nerwy, kiedy poszczególne osoby, którym zalezy na eskalacji tego wszystkiego rzucą w nich coś albo znieważą....? Czy ty uważasz ze to są ludzie o jedynch "obowiązującycy poglądach" władzy czy ludzie tacy jak my wszyscy, któzy mają różne poglądy... ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 4

Po tym co się wydarzyło nie można pozostać biernym. Eskalacja jest nieunikniona ale to było do przewidzenia. Czego oczekujesz po ludziach że po raz kolejny z pokorą się pokłonią przed tym co fanatycy im zgotowali? Nie jestem za rozwiązaniami siłowymi ale jak widać inaczej się nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
-1 / 3

Hitlerki w mundurach maja wreszcie swoje 5 minut. Mogą zgodnie z linią rządu pałować każdego kto im się nie spodoba. A, że w tej "służbie" ludzi honorowych jak na lekarstwo to mamy to, co mamy. Hitlerki pacyfikują ludzi walczących o swój byt. Jak policjanci walczyli o podwyżki i masowo szli na L4, to żebrali o poparcie dla swojej akcji. Wtedy policja była z narodem. I w zasadzie wiele się nie zmieniło bo żeby ten naród pałować, to też trzeba być blisko niego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
0 / 0

Pojedyncza runa SIG to symbol Hitler Jugend.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem