Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
455 493
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F ferdyn12
-2 / 16

Jak narodowcy krzyczą "wyper***ać" to wtedy jest nienawiść i pogarda. Jak nasi krzyczą to jest super, wolność słowa i walka o prawa. Typowy kalizm, bo „Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy". Dla mnie jedni i drudzy okazują swoją pogardę i nienawiść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+5 / 13

Ostatni to złoto, jakże prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-4 / 20

@Arnau Taka to właśnie jest Wasza "inteligencja". "Bóg jest z nami " naprawdę uważacie, że Bóg jest za aborcją? Może koledzy zza zachodniej granicy pomogą Wam to przetłumaczyć na ich język? Jakby nie chcieli, to możecie ściągnąć tłumaczenie z ich mundurów z 1939 - na klamrach Wermachtu podbijającegoi Polskę i mordującego ludność, we wrześniu'39 też było wygrawerowane "Bóg jest z nami" - "Gott mit uns" - i Hitler też wspierał aborcję u Polaków. Widzę też, że ich wnuczkowie przyjechali pomóc. Gratulacje. Nie ma jak dobry dobór znajomych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 16slawek
+5 / 11

Historia uczy, że najbardziej brudne sumienia mieli ci którzy najmocniej wycierali swoje twarze Bogiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arnau
+7 / 11

@Fragglesik argumentum ad hitlerum odhaczone. Zalożyłeś sobie odgórną tezę, że ktoś tu lubi się z hitlerowcami i cały jad wylałeś w oparciu na jakąś z dupy wyjętą fanaberię. Czy tak trudno wpoić sobie do głowy, że ofiarowanie komuś wyboru nie jest równoznaczne z żądzą dokonania aborcji? Dlatego wiele księży, zakonników jest za "wyborem", ale jednocześnie przeciwko aborcji. Tak, można tak. Można apelować, modlić się, oferować kobietom pomoc, opiekę przy chorych dzieciach, żeby one faktycznie chciały urodzić, ale jednocześnie pozwolić im dokonać wyboru w zaciszu własnego sumienia. To jest jak z pozwoleniem na broń palną. Ofiarowanie ludziom wolności w nabywaniu broni, nie jest równoznaczne z tym, że ktoś zechce użyć tej broni. Po prostu dobrze mieć wybór. Tym bardziej, że jak w przypadku aborcji i broni -- kto zechce, znajdzie łatwo inną drogę. Ja wierzę w Boga miłosiernego, który rozumie dramaty kobiet, jakie trudne decyzje muszą podjąć, ich ból sumienia, i że wszystko bierze pod uwagę. Wierzę, że w tej wojnie Bóg jest bardziej po stronie kobiet niż po stronie starych bab i dziadów komuchów, których problem dawno nie dotyczy, a którzy chcą narzucać swoją wolę i mają do zaoferowania im tylko pogardę i nienawiść. Jeśli Bóg jest zwolennikiem światopoglądu PiSu, to Bóg jest bliższy wizji diabła niż boga dobrego, miłosiernego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+1 / 7

@Arnau Wasze argumenty opierają się na tej samej zasadzie na jakiej swoje wymysły opierał hitler. Czyli na odbieraniu człowieczeństwa ze względu na ewolucję, stopień rozwoju, przydatność dla społeczeństwa. Nie różnicie się niczym od hitlera, bo przyjmujecie te same zasady, tylko w inny sposób i w stosunku do innej grupy ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-5 / 5

@Arnau Odczłowieczacie niepełnosprawne życie w macicy, jak Hitler odczłowieczał Żydów, Azjatów, Murzynów czy Słowian; czy właśnie osoby niepełnosprawne. Macie jego hasełka. Czemu się więc dziwisz? A wiara, że Bóg wspiera aborcjonistów i daje wolną rękę kobietom chcącym tego dokonać, jest już brakiem jakiejkolwiek logiki i wiedzy na temat religii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020 o 12:10

M Mateusz0206
+3 / 3

widzę że wyścig w kraju o bardziej ktetyńskie zachowanie trwa... no czekamy czekamy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
-5 / 5

Partia rządząca jest jaka jest, ale myślę, że to przede wszystkim problem z kościołem, który chce narzucić wszystkim swoją wizję świata. I myślę, że to też dobra pora, żeby się zastanowić czy chcę być z tą instytucją utożsamiany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+1 / 1

@tobimadara To partia rządząca zdecydowała o tym wyroku. Kościół od starożytności głosi zakaz wywoływania sztucznie poronień, tudzież aborcji. Partia rządząca ma w tym cel - teraz bydło zajmuje się skrajnymi problemami, pomijając powszechny problem inflacji, zadłużenia nas na 500 miliardów z czego roczny koszt odsetek jest równy rocznemu kosztowi programu 500+, przymus szczepień na koronkę itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
+1 / 1

Ciekawe czy oprocz chodzenia w kolko, trochy darcia i zarliwych wpisow w mediach spolecznosciowych cos innego narod polski jest w stanie zrobic. Czy bedzie tak samo jak z rolnikami , przedsiebiorcami, lgbt, gornikami, Troche krzyku i nic wiecej do nastepnej afery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Black3
0 / 2

To ostatnie jest świetne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem