Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
29 36
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar zasysacz
-2 / 6

@cyaegha no faktycznie ubija interes na 900 dzieciach rocznie to ile wyjdzie na parafie po 1 zł ? Ale pomysł z oknem jak najbardziej tak powinno się robić kobieta w szpitalu tez może zostawić dzieciaka chyba że cos sie zmieniło ? A co może facet w takim przypadku jak kobieta zdecyduje sie na aborcje a on chce aby jego dziecko żyło co wtedy ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
0 / 2

@cyaegha mi sie wydaje ze beda ladowac w beczkach i rzekach ... no moze w oknach zycia a pozniej rodzice beda popelniac samobojstwa albo jak dadza rade do do konca zycia do psychologa wspolczuje rodzicom oby ci w wiejskiej umarli na tego coronowa wirusa najlepiej z calymi rodzinami .. jak kuba bogu tak bog kubie no sorry..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
0 / 0

@zasysacz "A co może facet w takim przypadku jak kobieta zdecyduje sie na aborcje a on chce aby jego dziecko żyło co wtedy ?" Jakoś się dobrali, postanowili być razem za pewnie z miłości, to powinni się dogadać. W obecnej sytuacji, nie będzie o czym rozmawiać, bo władza zadecydowała. PS chyba że piszesz o gwałcicielu, który chce żeby kobieta urodziła jego dziecko, to wtedy nie wiem "co wtedy ?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+2 / 2

Szkoda że na baardzo kosztowne operacje, w celu leczenia takich dzieci, składa się społeczeństwo w narodowych zbiórkach, w różnych fundacjach lub na FB. Państwo i kościół, jakoś nie wykazują aktywności w tym kierunku, lub nie widzą problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem