Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~Tylko_Ja
+
8 21
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pranelt
+6 / 8

przestań wrzucać to samo po raz któryś płatny trollu.

Tak jak pod innymi takimi postami tak i tutaj przypomnę, że pod wnioskiem do TK podpisali się WSZYSCY posłowie Konfederacji, a wielu jej członków spoza popierało ten wniosek publicznie.

Kogo chcesz oszukać? Każdy może znaleźć informacje jak się chwalą, że jako jedyni poprali w 100% ten wniosek :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+8 / 10

"Konfederacja jest jedynym klubem/kołem w Sejmie, którego 100% posłów podpisało się pod wnioskiem do TK, który doprowadził do dzisiejszego rozstrzygnięcia"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajakjejtam
0 / 0

Sami się chwalili, że wszyscy głosowali za, ale nawet gdyby brak nie było, to Bosak po wyborach stał się ich twarzą, tak jak Kaczyński jest twarzą PiSu, a swego czasu Tusk był twarzą PO. To prosty mechanizm, działania Kaczyńskiego rzutują na to jak odbierany jest PiS jako całość partii. Może tego nie wziął pod uwagę popierając dane rozwiązania prawne, ale to nie przedszkole. Błąd w polityce może kosztować bardzo dużo i niejednego już zmiotło bo nosił np. za drogi zegarek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Psiak1973
-1 / 1

już to raz konfederacki przyglupi pacholku pisałeś. ... I jak widać tępy trollu jesteś jedynym przyglupem który w to wierzy... jeśli w konfederacji jest więcej takich pacholków to gratulacje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Homer2008
+1 / 1

To go wypirdolce (błąd?) I po sprawie. Będzie nikim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem