Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
125 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+26 / 38

I co w tym zlego? Dlaczego ktos cierpiacy cale zycie, gdy nie istnieja mozliwosci usmiezenia jego cierpiania, ma cierpiec skoro moze odejsc z godnoscia i bez bolu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+10 / 12

@Xar Bo taki użytkownik jak paruzja wie lepiej co jest dla Ciebie czy dla mnie dobre...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+13 / 17

Najlepsze jest to że te oszołomy z Konfederacji tak bardzo chronią życie ale są za karą śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 19:00

K killerxcartoon
+11 / 15

@SARs9504
Trzymanie warzywa jakiego utrzymuje przy życiu tylko nowoczesna technologi jaki normalnie był by już dawno zmarł przy braku lub nikłych szansach na wyjście z tego to nonsens i marnowanie pieniędzy sprzętu i ludzi jacy mogą ratować innych . A osobobiście jak był bym nieuleczalnie chory albo w takim stanie niekomunikatywnym wolał bym by mnie uśmiercono albo nie ratowano. Dlatego nie cierpię katolickiej mentalności i etyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+7 / 9

@SARs9504
Starca jaki nie jest przytomny i ma nikłe szanse na powrót do świadomości i maszyna za niego oddycha podtrzymuje puls i robi dializy bo jego organizm nie radzi sobie z tym jak najbardziej tak. Prawo takie powinien mieć tez szpital wbrew woli rodziny.
Jak jest przytomny to do niego należy decyzja. Niektórzy mają zapisy mówiące by np nie robić reanimacji i nie ratować mu życia w wypadku zatrzymania procesu krążeniowo oddechowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 19:38

S SARs9504
-5 / 13

@killerxcartoon No i widzisz, rodzi się problem, Co jak się szpital MYLI? A nie jest to nic "nowego"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+6 / 8

@SARs9504
Nic. A co ma być .. ktoś umiera .. błędy się zdarzają i są w kalkulowane w medycynę ... i mniejsze prawdopodobieństwo błędu jest jak decyzję podejmują lekarze ludzie wykształceni w swoim zawodzie niż debile i cwaniacy ze wsi w koloratkach ze swoją ideologią jacy przeczytali często nie do końca a na pewno bez bez zrozumienia jedną książkę.

Jednym słowem czasy złośliwych debili rządzących wiejską ciemnotą powoli się kończą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-3 / 9

@killerxcartoon "w swoim zawodzie niż debile i cwaniacy ze wsi w koloratkach ze swoją ideologią jacy przeczytali" - to stwierdzenie wskazuje na Twój poziom nie ich więc na przyszłość lepiej to zredaguj.

O ile wiem Ksiądz nie podejmuje decyzji a lekarz, jeśli lekarz ugina się pod wpływem księdza to jest to dalej WINA LEKARZA. Tak samo z TK jeśli "ugina" się w kierunki KK to nie jest to wina KK a jest to wina TK. No ale pamiętaj sędziów TK mianują politycy.

Co do czasów złośliwych debili rządzących to od 89 dalej jakoś sobie radzą dzięki wyborcom o pamięci złotej rybki. (co widać po zwolennikach PO / KO jak i PiS) I obawiam się, że się mylisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 4

@SARs9504
nie zamierzam redagować bo to jest moja opinia o duchownych. A ich poziom poznać można po osiągnięciach. Wysoki odsetek pedofili wśród duchownych około 6 procent Systemowe ukrywanie pedofilów i utrudnianie śledztw świeckiemu wymiarowi sprawiedliwości. Najwięksi degeneraci na pomnikach Jankowski w Gdańsku i Makulski w Licheniu . Wywyższanie degeneratów jak Marcial Maciel Degollado twórca legionów Chrystusa czy wynoszenie na ołtaże bandytów jak Alojzy Wiktor Stepinac duszpasterz morderczych katolickich ustaszów jaki odprwaiał msze dla personelu w obozach koncentracyjnych w tym w Jasenovac jakiego komendantem był franciszkanin Miroslav Filipović-Majstorović i gdzie inny franciszkanin Petar „Pero” Brzica bił rekordy w podrzynaniu gardeł nowo przybyłym więźniom. Czy pomoc w ukrywaniu się ucieczce i fałszowaniu dokumentów nazistowskim zbrodniarzom realizowana przez biskupa Aloisa Karla Hudala

Na tym bazuję swoją opinię PiS i Konfederacja realizują dążenia kościoła katolickiego. W bądź razie takiego jaki wykreował JPII w Polsce promując takich a nie innych duchownych . To oni wybrali ludzi o takich poglądach i to oni realizują celową taką politykę. A poglądy taki głosi tu kościół z ambon z rozgłośni religijnych radia Maryja czy na słynnych ciężarówkach. A jeśli tego nie dostrzegasz kto steruje marionetkami u władzy czy w TK to znaczy ze jesteś w najbardziej optymistycznym wariancie mało spostrzegawczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 4

@SARs9504 przeciez nawet sam JP II zarzyczyl sobie zeby nie prowadzic na nim uporczywej terapii. To chyba wiele mowi o katolickim spojrzeniu na skracanie meki, co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-1 / 3

Po pierwsze PiS był wybrany poprzez obywateli więc daruj sobie jakieś insynuacje jak chcesz mieć pretensje to do systemu do "Demokracji" przecież "najlepszego" systemu. Rozumiem też że wszystkie inne poglądy można głosić tylko akurat tych nie można prawda? Ech no cóż poradzić masz swoją wizję świata gdzie widzisz zło po jednej stronie tylko a i nie do końca pewnie bo pedofili w KK jest tyle samo co w zawodach innych gdzie jest łatwy dostęp do dzieci wraz z pozycją siły. To właśnie do kk SB lądowało dewiantów o czym zapominasz i tak można w koło ale rozumiem. Dla Ciebie nie ten kto ulega na iskowi jest winny swojej słabości a ten co naciska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 2

@Xar Czyli wedle Ciebie osobę która Świadomie podejmuje decyzję też można "skrócić cierpienie" a co z osobą która nie może podjąć świadomej decyzji?

A co z osobą wobec której mamy podejrzenie o cierpieniu (wedle nas) jakie będzie miała?

No i czy zatem mogę "skrócić cierpienie" przestępcy który świadomie wszedł do mojego domu?

No dajesz odpowiedźi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-1 / 1

@xar no i super czyli nie można dokonać eutanazji osoby nieświadomej. Zatem dziecko też nie może podlegać eutanazji bo nie jest świadome konsekwencji. A do tego włamywacza można zastrzelic bo jest świadomy swoich czynów.

Rozumiem że teraz będziesz konsekwentny wobec tego co powiedziałeś i zastosujesz ten standard w całości do wszystkich na każdym etapie rozwoju człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+21 / 31

Przeczytaj sobie pisowski trollu kiedy i na jakich warunkach można przeprowadzić eutanazję w Niderlandach. Jak na razie to pieprzysz stek bzdur.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+17 / 23

Bestialstwo? To właśnie przykład właściwego stanowienia prawa. Bestialstwem jest odmawianie innym prawa do śmierci w przypadku śmiertelnej, nieuleczalnej choroby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+16 / 16

W każdym kraju na świecie dopuszcza się zabijanie ludzi - przecież każde państwo szkoli w tym celu swoich ludzi. Otwartą kwestią jest to na jakich zasadach będziemy zabijać, a nie czy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+17 / 19

Tymczasem w postępowej Polsce masz szansę konać z bólu i wić w agonii przez wiele dni, bo sadyści żywią się cierpieniem i torturowanie obcych to radość, weź się goń.
Jakoś Polacy uciekają do Holandii, a nie Holendrzy do nas, do "życia". Ciekawe dlaczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 1

@Psiak1973 Powodzenia płatny trollu. Zakładaj 100 kont i walcz o ciemnogrodzką pislandię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 4

@kolorowatolerancja
Są powiadomieni o sytuacji i konsekwencjach tak jak powinno być. Do matki należy decyzja. Jeśli zdecyduje się urodzić dostanie wsparcie państwa w wychowywaniu takiej osoby. Niewiele się jednak na to decyduje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I islandor
0 / 0

Na Islandii jest dużo dzieci z zespołem Downa i innych niepełnosprawnych, przyjaciel miał córeczkę chora która raz w raz w domu raz w ośrodku a znajoma pracowała w ośrodku dla niepełnosprawnych. Byłem w RVK 3 lata listonoszem i w swoim rewirze miałem szkole dla takich dzieci. I spotyka się je pośród innych ludzi w miarę często.
W Norwegii, w STV jest to mniej widoczne ale również są dzieci niepełnosprawne i również można ich spotkać z opiekunami. W Norwegii mieszkam obecnie od 8 lat.
Ale na Islandii i w Norwegii jest wybór czy chcesz rodzic czy nie dziecko które ma stwierdzona niepełnosprawność. Kobieta decyduje i nikt jej nie wymusza w żadną ze stron. A państwo pomaga bardzo. I te dzieci które dożyją dorosłości to mogą pracowac przy lekkich pracach jak sprzątanie ulic pod nadzorem opiekuna albo mają opiekę cały czas.
Z tego co słyszałem to Dania "wyeliminowała" prawie całkowicie zespół Downa poprzez legalna aborcję. Ale tylko słyszałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+10 / 12

@uderz_w_stol przecież państwo pisowskie taką cichą eutanazję właśnie uskutecznia - chyba w ubiegłym roku była największa umieralność od II wojny światowej. Sam pamiętam ten strach ludzi na kardiologii, gdy pis zaczął rządzić i ciąć wydatki na sercowców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+6 / 6

@uderz_w_stol
Ot, mądrość "ekonomisty". Czy sądzisz że wystarczy być za socjalizmem, by pieniądze się magicznie zmaterializowały i wystarczylo na wszystko i na wszystkich? To nie kwestia przekonań, tylko faktów i twardej rzeczywistości. Niezależnie od poglądów, czas umierania dla dobra skarbu państwa będzie faktem. Może już jest, biorąc pod uwagę że chorzy przewlekle nie mogą obecnie uzyskać pomocy.
Państwo już nie jest w stanie wystarczająco pomagać, najbiedniejsi emeryci od lat wegetują. Pomyśleć, co będzie w ciągu najbliższych lat... już wiosną budżet dostał solidny cios, teraz leży, jak w dalszym ciągu gospodarka będzie rujnowana to dopiero będzie tragedia.
Już należy działać, jakby w ciągu najbliższych trzydziestu lat państwo przestanie całkiem funkcjonować i oszczędzać we własnym zakresie. Nawet niekoniecznie w PLN, przy obecnym kierunku rozwoju wydarzeń tylko czekać na absurdalne decyzje godzące w wartość narodowej waluty.

Inna sprawa, że jakby rzeczywiście się tak zdarzyło że dożyłbym starości bez finansowego zaplecza - to chciałbym mieć możliwość godnego odejścia, a nie zastanawiania się jaki jest pewny, mało bolesny sposób samobójstwa dla kogoś ciężko chorego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+7 / 7

@uderz_w_stol mylisz pojęcia, eutanazja tam jest z powodu ciężkich, bolesnych chorób na które nie antidotum, a nie na za niemożność pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@Kalion

Jak państwo che się wywinać od odpowiedzialności za zaplecze ekonomiczne dla ludzi starych czyli likwidacje lub prywatyzacje systemu emetytalnego. To najlepszym rozwiązaniem jest chwycenie przez takich starców za pochodnie i podpalenie państwa. i właśnie coś takiego dzieje się w USA w ruchu BLM bo do tej pory siły policyjne zastraszały i pacyfikowały biedotę. A przypomnę ze to kraj w jakim 23 procent ludzi nie ma ubezpieczenia zdrowotnego ani rentowego a obecnie 12 procent nie ma pracy czyli jakieś 40 milionów ludzi czyli więcej niż wszystkich Polaków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prota
+9 / 9

Gowno wiesz autorze o eutanazji.
Od lat pracuje jako opiekunka osób starszych. Zajmuje się codziennie około 30 pacjentami. Widziałam masę ludzi umierających. Większość z nich nie je i nie pije bo nie są już w stanie tylko czekają na śmierć, która często długo nie nadchodzi. Każdy mój dotyk powoduje ból, chociaż staram się zrobić jak najmniej u osoby w stanie agonalnym jeczy razem jęczy z bólu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prota
+9 / 9

Wybaczcie niechcący przedwcześnie kliknęłam wyślij
Tak że
Osobs umierająca jęczy z bólu przy najmniejszej czynności jaką jest zmiana pampersa bądź umycie twarzy. Czasem rodzina jest świadoma cierpienia tego człowieka i sama prosi o to abym robiła możliwie jak najmniej. Niekiedy niestety debile (często również i polskie opiekunki) domagają się podania kroplówki, ktora może tylko przedłużyć agonię.
Nie życzę nikomu takiej śmierci.
Pamiętam jedną pacjentkę, bardzo ją lubiłam. Jak że starymi ludźmi często bywa była coraz słabsza. Leżała już tylko w łóżku i jęczała z bólu, nie jadła nie piła. Wszyscy wraz z rodziną byliśmy pewni że na dniach umrze. Męczyła się 3 tygodnie. Bestialstwem jest pozwalanie na yo. Taki człowiek nie może przełknąć łyka wody, nic zjeść, wziąść tabletki. Była pulchną kobietką a na koniec została skóra z kośćmi. Mam nadzieję że zanim się zestarzeje wprowadzą eutanazję. Nie chcę się tak męczyć. Nie chcę patrzeć jak męczą się moi rodzice ani nikt inny nawet dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+8 / 8

@Prota
Akurat pewnie o tym wie. Świętą jego Kościoła jest osoba, która umierającym odmawiała leków przeciwbólowych, bo cierpienie uszlachetnia i zbliża do Chrystusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+5 / 5

@Paruzja2 jak juz tak sumiennie odrobiłeś lekcje o eutanazji w Holandii to może zajrzyj do slownika czym jest eutanazja i jakie jest jej przeznaczenie.
Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy żyją w tak dlugo w tak wielkim cierpieniu, że blagaja lekarzy o śmierć. Są też tacy, których wegetacja trwa tyle lat, że nawet nie wiedzą, że jeszcze żyją. To dla nich jest eutanazja a ty piszesz, jakby zabijano dzieci bo miały katar.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P purpla
+3 / 3

To nie nakaz, to wybór. Poza dziećmi od 1 do 12 roku życia, to przede wszystkim osoba, która ma być poddana eutanazji musi wyrazić chęć zakończenia swojego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+3 / 3

Znów "mądrości" parpuzji2:):):) Tak, takie prawo obowiązuje w Niderlandach, jednym z najlepiej zorganizowanych państw świata. I ludzie rozumni wiedzą, że prawo to nie jest nadużywane, a jest bardzo potrzebne w przypadkach, gdy np. medycyna jest bezsilna, a człowiek cierpi i nie chce już żyć.
Tymczesem niejeka parpuzja2 pisze o tym tak, jak gdyby każdego można był po prostu zabić, bo komuś wadził. Zero wiedzy, tylko ideologia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 0

Autor demota jest idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
0 / 0

No i...? Zajmijmy się naszym domem a nie Holandią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem