Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1091 1142
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar a5tech
+8 / 26

@ban__ nie o majtki chodzi i ta Pani dobrze o tym wie - użyła przenośni, ty o tym wiesz i pajacujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+5 / 13

@ban__ I znów to samo. Nie wie, nie rozumie, nie kojarzy, ale odzywa się:) Człowieku, powinieneś się leczyć. Medycyna zna takie jak twój przypadki. Fakt, czasami bywa bezradna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 20:36

avatar hek_sa
+7 / 13

@ban__ Ty naprawdę jesteś takim idiotą czy udajesz??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+5 / 13

@hek_sa Niestety nie udaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+5 / 9

@PIStozwis Też tak myślę, czytalam jego komentarze. Ale chcialam się upewnić.;-))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 6

@MikeRagnos zbyt dużo zakładasz z góry, co wyklucza dialog i proces poznawczy.
A ty rozumiesz czym jest "łaska śmieci", a czym "wybór śmierci"?
Niestety natura tak to ukształtowała w drodze ewolucji, że kobieta podejmuje decyzję nie tylko za siebie ale za odrębny organizm w jej ciele.
Jeżeli przyjąć, że postępowanie na szkodę tego organizmu np. picie alkoholu w trakcie ciąży jest społecznie nieakceptowalne, to co do zasady działania zmierzające do odebrania życia też powinny być nieakceptowalne.
W tych przypadkach, które wyzwalają takie emocje dotyczące wad które tym organizmom nie pozwalają żyć, powinno się zastanowić z lekarzami, czy jak to jest w przypadku śmierci pnia mózgu, nie powinno się stwierdzić, że organizm bez mózgu nie żyje, a "ratowanie" jest tylko przedłużaniem uporczywej terapii, która należy przerwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
0 / 2

@hek_sa
Widzę, że Szanowna Pani już upewniona, to nie będę już tu pluć pospołu. ***j wie co tu można załapać:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 4

Godek to w ogóle jakiś debilny rodzaj kobiety bo przecież dawniej jak kobiety nie miały praw to pierwsze feministki o nie walczyły (obecnie walczą tylko o kolejne przywileje) a kiedy już zostały wywalczone to pojawiają się takie Godek chcące odbierać kobietom te wywalczone prawa. Zaraz pewnie stwierdzi, że posiadanie przez kobiety praw wyborczych jest niehumanitarne i trzeba je im odebrać a potem będzie się domagać zakazu pracy dla kobiet. Debilne też jest tak popularne podejście typu: "Ja uważam, że... po czym domaganie się aby wszyscy się dostosowali do naszego światopoglądu. Dobra, jedna ciężarna kobieta gdy się dowie, że jej dziecko urodzi się głuche, bez rąk, nóg i układu pokarmowego mimo wszystko zdecyduje się urodzić (o wychowaniu nie ma mowy bo długo nie pożyje) jednak jakim prawem miała by się domagać aby wszystkie były zmuszone do urodzenia? Sprawa powinna być prosta: jeśli jakaś kobieta jest przeciwna aborcji nawet gdyby sama miała umrzeć jeżeli ciąża nie zostanie przerwana to niech jej nie dokonuje ale niech nie odbiera możliwości wyboru innym kobietom. Ten temat ciągle wraca jak bumerang a przecież kompromis aborcyjny przyjęty już jakiś czas temu dobrze się sprawdzał więc po co go było ruszać. W ogóle to całkowitego zakazu aborcji zawsze domagają się ci, których najmniej to dotyczy: podstarzali politycy, księża, emeryci, młodzi mężczyźni traktujący kobiety jak żywy inkubator oraz niby młode kobiety w wieku rozrodczym jednak będące debilkami, których nikt nie chce i którym ciąża nie grozi jak ta cała Godek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
-3 / 7

@Adrian1234
Kaja Godek jest mężatką i matką dwojga dzieci: Wojtka (z zespołem Downa) i Róży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 4

@ban__ W takim razie typ albo jest jakimś desperatem, że poślubił taką psycholkę albo ześwirowała już po ślubie bo zazwyczaj taki rodzaj kobiety nie znajduje sobie partnera. W każdym razie chyba nie jest zbytnio zadowolona w związku skoro jest tak mocno sfrustrowana, że aż stara się uprzykrzyć życie polskim kobietom skazując je na rodzenie potwornie pozniekształcanych dzieci, które następnie zaraz będą umierać w mękach lub też żyć ale cierpieć przez lata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem