Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
121 139
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D darkwitcher
+6 / 10

@mygyry87 Co zdementowała? Sam Horała wczoraj o tym "najściu" się wypłakiwał w Kawie na ławie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+2 / 6

@mygyry87 - nie łżyj jak bura suka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
0 / 2

@mygyry87 Stefczyk info:):):) Bardzo wiarygodne źródło. Znajdź duży młotek i walnij się nim w pusty czerep. Chyba na Alasce będzie słychać:):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-2 / 2

@tema_lina pierwszy link z brzegu, masz jeszcze Interię wykop i co tam sobie jeszcze wygooglujesz o ile cię to nie przerasta, BTW info o kibicach jest z wyborczej, sory ale jest tak rzetelna jak tvpis, ale po co komu poszukać 10 sek informacji skoro jest na demotach więc to sama prawda, amebom nic się nie da udowodnić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-1 / 1

@Rimcem Rozumiesz, że to czapka, szalik czy koszulka nie znaczy, że jest powiązany ze środowiskiem kibiców? Zwracam uwagę na fakt, że policja oficjalna podała, że facet który włamał się do biura Horały nie jest powiązany ze środowiskiem kibiców, więc czemu wypierasz tą informację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+1 / 5

@mygyry87 " Rozumiesz, że to czapka, szalik czy koszulka nie znaczy, że jest powiązany ze środowiskiem kibiców"

Jasne bo jest tylko jedno jedyne oficjalne środowisko kibiców. Naiwnie twierdzisz, że jak ktoś nie jest na żylecie - i nie jest znany w środowisku - to przestaje nagle być kibicem?
Obraziłeś właśnie wszystkich tzw. pikników.
Wielokrotnie popisujesz się tu swoim brakiem elementarnej logiki, a ja ignoruję te twoje wpisy, bo są głupsze niż ustawa przewiduje i zwyczajnie szkoda mi czasu na odpisywanie - znam lepsze sposoby na spędzanie czasu - ale tym wyzywaniem innych od idiotów przesadziłeś. Podajesz źródła "rzetelnych informacji" jak amber gold.wiadomości czy inne jestempisowskimtrollem,info zamiast oficjalnego konta Horały na Twitterze, manipulujesz faktami, jakby Horała nigdy nie powiedział o ataku kibiców w Kawie na ławę i jeszcze śmiesz kogokolwiek wyzywać od idiotów, sam z każdym postem pogrążajac się coraz bardziej.

"Ilu to jest idiotów to aż szkoda pisać jakiekolwiek komentarze"
Szukasz idioty - spójrz w lustro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+1 / 1

@mygyry87 - zgadzam się z tobą, najbardziej wkurzający są ci co wierzą w fejki, które rzekomo wypisuje policja. Ale jak chcesz możesz tak robić, z tym, że kto tu jest idiotą, trudno rozróżnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@darkwitcher mam w domu koszulkę chyba Widzewa, szczerze od lat żadnego ich meczu nie widziałem, jak pójdę z nią na protest to według ciebie można napisać, że kibice Widzewa protestują? Podaje oficjalne info policji na temat sytuacji, ale nie bo przecież w wybiórczej napisali... Na tej stronie powiela się multum fejków i szczerze mi to przeszkadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+2 / 4

@mygyry87 Wszystko ok. Tak samo jak piknikowi nie odmówisz prawa do bycia kibicem, mimo, że nie jest znany w środowisku. Jednak nic nie uprawnia do wyzywania innych od idiotów. Szanujmy się do cholery!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@darkwitcher Sory jeżeli ktoś na info o sprostowaniu pisze mi, że łże jak bura suka a ty piszesz o czym innym niż ja to, ponadto nikomu nawet nie chce się poświęcić 10 sekund wpisania wydarzenia w google, to osobiście jestem już zmęczony zdziecinieniem na tym portalu. Kiedy myślałem, że już gorzej nie będzie niż multum polityki, multum takich samych galerii i multum reklam, to od jakiegoś czasy jeszcze multum fejków, które są zaciekle bronione przez fanatyków politycznych.
Nie lubię oglądać filmików zawsze lubiłem strony z humorem i obrazkami a teraz demoty przypominają właśnie gazetę wyborczą i tvpis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+2 / 4

@mygyry87 "a ty piszesz o czym innym niż ja"
W takim razie codziennie powinieneś być wyzywany od idiotów bo wielu ludzi ma inne poglądy od ciebie. Nie zwyzywałem cię, więc twoja reakcja jest conajmniej dziwna.

"ponadto nikomu nawet nie chce się poświęcić 10 sekund wpisania wydarzenia w google"
Chce - tylko jak w google wyskakują same śmieciowe serwisy, to wiarygodność informacji natychmiast spada. Spada do rangi fake newsa. W przeciwieństwie do:

1. Wypowiedzi Horały w niedzielnym programie.
2. Twittera Horały.

Czyli jego własnych wypowiedzi.

"to osobiście jestem już zmęczony zdziecinieniem na tym portalu"
Poczekaj jak cię wątroba zacznie boleć, albo plecy, albo nogi albo cokolwiek innego, wtedy zobaczysz że męczą cię prawdziwe pierdoły.

"multum polityki,"
Ona była od początku na Demotywatorach, tylko chyba tego nie zauważyłeś - bo wcześniej widocznie ci odpowiadało:
Korwin - od 2010 do dzisiaj
Anty PO - po Smoleńsku od 2010 roku non stop
Anty PIS - po roku rządzenia tych "wybrańców suwerena" czyli od 2016.

Dobrze, że moderatorzy usuwają partyjne trollowskie konta, bo od 2017 zaczęły się pojawiać jak grzyby po deszczu.

Po prostu wcześniej "multum polityki" nie pasowało komuś innemu, dzisiaj nie pasuje tobie.

"multum takich samych galerii"
Kopiowanych przez boty z innych serwisów. Społeczność za słaba to robotę odwalają automaty.

"multum fejków, które są zaciekle bronione przez fanatyków politycznych"
No właśnie.
Horała stwierdził w programie niedzielnym - Był atak ze strony kibiców. Ty próbujesz przykryć sprawę, że to nie kibic - tylko dlatego, że policja ustaliła, że "osoby ze środowiska" go nie rozpoznały. Tłumaczenia znane z Pruszkowa i innych wojen gangów. Horała próbuje teraz nieudolnie wybielić się przed elektoratem ze "środowiska kibiców" na Twitterze, ale słabo mu to wyszło - po występie w telewizji te Twitty są - dla mnie - nieautentyczne.

https://demotywatory.pl/5030189/Jak-cie-zlapia-za-reke-to-mow-ze-to-nie-twoja-reka

"przypominają właśnie gazetę wyborczą i tvpis"
Nie czytam jednego i nie oglądam drugiego. Polecam :)

"multum reklam"
Zainstaluj wtyczkę do blokowania reklam - tylko nie AdBlocka bo to już wszystkie strony wykrywają - i po kłopocie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 10:52

T tema_lina
0 / 2

@mygyry87 No, właśnie, amebo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+10 / 12

Marcinek Horała usłyszał wreszcie prawdę o swoim wrednym uśmieszku i się obruszył z tego powodu na żywo w telewizji? Chociaż jeden raz poczuł się tak jak ludzie z niepełnosprawnościami, czy wyglądem odbiegającym od standardów przeciętnego Kowalskiego, w naszej kochanej "otwartej" Polsce. Dobrze! Może cham w końcu zrozumie o czym alarmują od dawna ludzie z empatią przekraczającą poziom pantofelka - kiedy mówi się, że w społeczeństwie nieustannie rośnie poziom agresji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem