Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
339 389
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nexpron
+2 / 10

Panowie Narodowcy. Jakiś komentarz od Was? Chyba szkalują Was.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+7 / 19

Wojna to królestwo cierpienia, śmierci, agresji i przemocy. "To jest wojna" krzyczą na protestach, a potem płacz, że ktoś je popchnął na schodach, gdy chciały oszpecić świątynie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 12:16

Z zenonbak
+3 / 13

@Antonio1985 Utrafione w sedno. Wulgarne i agresywne osoby mają pretensję, gdy ktoś zniży się do ich poziomu i zachowuje jak one. Mam nadzieję, że następny strajk kobiet odbędzie się w duchu równouprawnienia i te wszystkie chore z nienawiści baby, dostaną normalny łomot od sił porządkowych, jak by to miało miejsce w przypadku rozrabiających kiboli. Poprzednio moje dzieci pozostawały bez opieki do późnego wieczora, bo protestujący uniemożliwili normalny powrót z pracy zwykłym ludziom. Co ja mam do ich macic? Niech sobie zaszyją i po problemie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
0 / 2

@Antonio1985 @piter1984: Tłum skanduje: "wypier....! wypier...!", a gość panią próbuje ściągnąć z "afisza" kulturalnie za ramiona, a ona na to: "z łapami? z łapami?" No jaka z niej dama... Pełna komedia...
@piter1984 "pozbawia resztki praw kobiety" - ochłoń trochę. Póki co mamy równość praw obywatelskich i nie spotkałem się z jakimkolwiek przejawem nierównouprawnienia w polskiej przestrzeni publicznej. Bo z protestu z powodu około 1000 aborcji rocznie dokonywanych na dzieciach posiadających wady genetyczne poszliśmy w stronę "żądamy aborcji na życzenie", "antykoncepcja na żądanie i na koszt państwa". Ja tylko przypomnę, że do posiadania dzieci potrzebny jest seks, o czym wie już 10-latek, a środki zabezpieczające przed niechcianą ciążą są dostępne w każdym kiosku, biedronce, czy stacji benzynowej w cenie dobrego loda na patyku. Dodatkowo są bezpieczne dla obojga partnerów i chronią ich przed chorobami wenerycznymi, czego nie robią bomby hormonalne w postaci tabletek antykoncepcyjnych, czy tabletki "dzień po".
Poza tym super logika! "Łamane są prawa kobiet", więc pomażmy kościół/tramwaj/samochód/budynek w imię ideałów (ale jakich, bo ja tam ich nie widzę) i walki z katotalibanem! Zachowanie rodem z USA - zabili czarnoskórego, więc normalnym jest, że w akcie protestu obrabowuje się sklepy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 10:40

P piter1984
-1 / 1

@misiunio1234 czy ty serio aż tak ograniczony jesteś, że nie ogarniasz, że urodzenie dziecka z ciężkimi wadami to torturowanie? ja ochłonę jak ty zaczniesz myśleć! potrzebujesz do tego wyroku trybunału praw człowieka? za pewne taki będzie jak przepisy wejdą w życie. Nawet jak takie dziecko przeżyje to jest to dożywocie dla matki. to są potworne koszta których najzwyczajniej w świecie ona nie będzie posiadać. co jak ona odejdzie? pomyślałeś o tym czy tylko przełączasz między tvp1 a tvp info? I tak niech będzie aborcja na życzenie jak w każdym normalnym kraju (a nawet tym nienormalnym). Kościół wszedł w sojusz z partią polityczną i to jest cena jaką wreszcie ponosi, a to nie jest już tylko sprawa 1000 aborcji rocznie, tylko wszystkiego co kato-pis ze sobą reprezentuje i niesie. Wiem że dla ciebie LGBT to jest coś co zniszczy naród polski, ale jeżeli naród polski jest tak słaby że zniszczy go para gejów... może taka jest konieczność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 10:55

M misiunio1234
0 / 2

@piter1984 Po pierwsze - weź już wróć na zdalny polski, bo chyba nic z mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś. Kobiety praw mają wcale nie mniej, a w pewnych kwestiach nawet więcej niż mężczyźni (ot choćby wiek emerytalny). I ja pisałem tylko o tym, a nie o dożywociach matek, kosztach utrzymania, kościele, tvp. Do tego nawet gejów wrzuciłeś, nieźle... Takie ujadanie o wszystkim wokół tematu, tylko nie o meritum. Szufladkowanie, bo ktoś nie popiera bezkrytycznie zdania mas, to od razu musi oglądać tvp czy kochać ślepo pis?
I po drugie - mam w rodzinie takie dziecko, które jest zdane na opiekę rodziców. Jego matka wiedziała, że nie będzie nigdy normalnym i samodzielnie funkcjonującym człowiekiem. Powiedziała po latach, że jest najlepszym, co jej się w życiu trafiło. Jako, że jestem człowiekiem rozumnym to wiem, że nie każdy może znaleźć w sobie taką siłę, żeby podjąć taki trud i zgadzam się z protestującymi co do tego, że wybór być w takiej sytuacji być powinien.
Więc przestań szczekać jakimiś komunałami, tylko sam włącz myślenie. Co mają te protesty i lista sformułowanych na ich kanwie postulatów do faktycznego problemu związanego z wyrokiem TK? Jaki związek ma domaganie się "aborcji na życzenie", która dotyczyłaby także dzieci w pełni zdrowych oraz "darmowej antykoncepcji" z "zakazem zabijania muminków"? No i skoro intencje protestujących są takie czyste i "oddolne", to czemu rozpropagowywane są takie fejk niusy, skoro na filmie widać, że nikt nikogo nie zrzucał ze schodów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 11:27

P piter1984
-1 / 1

@misiunio1234 ile ci płacą za to trolowanie? to jest od wypowiedzi czy jak to dział? jak widać ty opuściłeś zbyt dużo zajęć z matmy która poprawia logiczne myślenie. pokazujesz jeden film i mówisz że to fake news - wczoraj widziałeś co się dzieje, w środku miasta banda bojówkarzy pisu zaczęła tłuc demonstrantów to też jest fake news? To już nie jest walka tylko o aborcję w określonych przypadkach ale o totalitarm pisu i katoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
+3 / 17

Panie feministki, proszę nie bazgrać po kościołach i nie zakłócać mszy świętych. Proszę nie uzurpować sobie prawa przemawiania w imieniu większości narodu.
Ps. Będziemy się z Wami umawiać dopiero gdy zmądrzejecie i odrzucicie ideologię prowadzącą do upadku moralnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paw19780110
+4 / 4

Bzdury piszesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietrucha08
-3 / 5

po krzyczą po klną po przekonają i za miesiąc wszyscy o tym zapomnimy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+8 / 10

Najpierw krzyki "to jest wojna".
Pada odpowiedź: "ok, chcecie wojny to ją będziecie mieć".
I zdziwienie: "Ale jak to? Dlaczego się bronicie? Ała, mój paznokieć"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sam_on
+3 / 5

A co - miał dyskryminować czy jak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ivachled
0 / 2

No to jeszcze warto powiedzieć, co robiła ta kobieta? czy może przyszła awanturować się podczas Mszy? albo wołać do księdza wyp*daalaj! ?
Bez informacji o przyczynie post jest kłamliwy. O ile w ogóle doszło do zrzucenia, rzecz jasna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem