Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
127 154
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PIStozwis
+4 / 12

Alchem, organicznie nie trawię PIS i Kaczyńskiego. Ale porównywanie Go z panem z wąsikiem jest według mnie grubym nadużyciem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020 o 23:19

avatar Cammax
+1 / 9

1. Kaczyński do germanofob, a Hitler, cóż nienawidził Polski,
2. Niemcy mieli sojuszników i potężną armię wzbudzającą strach w całej Europie. My jesteśmy najbardziej znienawidzonym krajem świata z wyłącznej winy PIS, a nasza armia nie budzi nic oprócz śmiechu i pogardy,
3. Inaczej wyglądają.
Pod pozostałymi względami obaj dyktatorzy niczym się nie różnią. Pewnie demot za długo nie powisi, a szkoda, bo jest w stu procentach prawdziwy.
Przeraża mnie fakt, że naród tak bardzo zniszczony przez Niemców podczas wojny wybrał nowych nazistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+1 / 3

@Cammax
1 Hitler na swój sposób podziwiał polaków i chciał ich włączenia do rzeszy.
2 Najbardziej znienawidzony kraj świata ? chyba tylko przez ciebie. Militarnie jak na wielkość naszego kraju stoimy dość dobrze.
3 A mnie przeraża fakt że są tacy ignoranci i idioci jak ty którzy na równi stawiają masowego ludobójcę odpowiedzialnego za śmierć dziesiątek milionów ludzi i durnego polityka z mania wielkości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eref88
+1 / 1

To ty i twoje wypowiedzi budzą śmiech i pogardę..jak możesz porównać człowieka który wywołał największy konflikt XX w. do Kaczyńskiego który jest takim "straszliwym" dyktatorem że nawet nie nakazał rozpedzenia protestów..ja rozumiem że można go nielubić ale bez przesady. A co do naszej armii to według Globalfirepower.com aktualnie zajmujemy 18 miejsce wiec skończ gadać głupoty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Duergh 1. Może i podziwiał, ale to chyba było sporo przed II WŚ. Później chciał wyeksterminować cały naród, a przy życiu zpstawić tylko analfabetów, którzy zgodziliby się być niewolnikami pracującymi na rzecz III Rzeszy. Ogólnie to te tereny miały być "przestrzenią życiową dla niemieckich panów".
2. Przez inne kraje. Jeśli uważasz inaczej, to wskaż choć jeden kraj, oprócz równie totalitarnych jak my Węgier, który jest naszym sojusznikiem. USA tu nie ma sensu liczyć, bo za tydzień, po wygranej Bidena ten sojusz się skończy szybciej, niż się zaczął.
3. Chodzi o to, że mają w pewnym sesnie podobne poglądy. Gdyby prezes miał sojuszników i tak potężną armię, to wywołałby jakąś wojnę. Najpewniej odwetową za jakieś wydarzenie historyczne (typuję, że poszedłby na Rosję, gdyby dysponował odpowiednimi siłami). Ale tu w PISie mógłby być rozłam, co do tego kogo zaatakujemy. I Kaczyński, i Hitler to chorzy z nienawiści fanatycy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
0 / 0

@Cammax
1 Nie to było pod koniec wojny, w 44. Mordował nas właśnie dlatego że nie chcieliśmy dać się germanizować i do niego przystać.
2 Dwie sprawy, brak sojuszników nie jest równoznaczny z byciem znienawidzonym przez cały świat i druga mam ci wymieniać sojuszników z tym że mam nie liczyć naszych sojuszników(właśnie Węgry i USA) ? I tak dla ciekawostki przypomnę że owszem, Niemcy mieli sojuszników ale jeden z ich największych (Japonia) odmówiła wypowiedzenia wojny Polsce. Jak i my mieliśmy sojuszników (Francja, Anglia i Rumunia) gdzie dwóch pierwszych palcem nie kiwnęło tylko a jedynie Rumunia która nie była do tego zobligowana (bo z nimi mieliśmy sojusz na wypadek ataku Rosjan) starała się pomóc.
3 Tyle że nie wiozłeś pod uwagę że Hitler w Niemczech był bardzo popularny, dlatego samemu obalił rząd i doszedł do władzy, a u nas Kaczka jest jednym z najbardziej negatywnie odbieranych polityków (nawet przez wyborców pis [tak, były badania tego dowodzące]) i gdyby chciał zrobić coś takiego jak Hitler to sam nasz naród by go ukatrupił.
Natomiast co do ostatniego "I Kaczyński, i Hitler to chorzy z nienawiści fanatycy." w tym jednym się całkowicie zgodzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Duergh 1. O planach wobec Polski pisał już w Main Kampf. Te tereny miały po prostu być przestrzenią życiową. Ale Polacy nie dali z siebie zrobić niewolników, więc Niemcy zrównali z ziemią prawie cały kraj.
2. Bo nie mamy innych sojuszników niż Węgry i USA. Włochy też odmówily udziału w ataku. Na Węgry i USA nie ma co liczyć, bo Węgry to jeszcze słabszy kraj niż my, a sojusz z USA się skończy już na dniach, jak Biden wygra.
3. I to jest przerażające. Obaj wygrali w demokratycznych wyborach i dzięki stosowaniu podobnej propagadny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
0 / 0

@Cammax
1 Tego nie wiem, nie czytałem Main Kampf, możliwe, natomiast to co pisał o naszym narodzie myślę że nabrał szacunku do nas właśnie podczas trwania wojny bo nie byliśmy jak Francja i nie przywitaliśmy go białymi flagami tylko do samego końca nawet w krańcowo beznadziejnej sytuacji dalej walczyliśmy.
2 Atak atakiem, ale nie dość że nie wypowiedzieli wojny to nawet odmówili przyjęcia wypowiedzenia wojny przez nasz kraj w 41 jako ze uznali to za narzucone nam przez inne alianckie państwa. tak wiec niby byliśmy po dwóch stronach barykady w wojnie światowej ale mimo wszystko nie byliśmy w stanie wojny z nimi, i dość dobre (chociaż niezbyt częste) relacje mamy z nimi po dziś dzień choć tym bardziej formalnie sojuszu z nimi nie mamy.
3 Najgorsze jest to że Kaczyński kupił ludzi za ich własne pieniądze a oni się jeszcze z tego cieszą "bo PO nic nie dało" tak jak by nie było innych wyborów niż PiS i PO. A teraz jak któraś partia będzie chciała znieść ten program rozdawnictwo plus, to cała patologia polski żyjąca tylko z socjalu wybierze znowu PiS "bo cokolwiek da" Oczywiście to nie będzie trwać wiecznie bo już teraz siła nabywcza złotówki spadła bardzo mocno a im dalej to będą ciągnąc tym gorzej będzie, aż dotrzemy do czasów gdy po chleb trzeba będzie iść z taczką wyładowaną pieniędzmi. Gdzie od razu można było to załatwić znacznie skuteczniej wprowadzając ulgę podatkową na te 500zł to nie dość że ekonomia by przez to tak nie dostała po dupsku a wręcz przeciwnie, jako że ludzie mieli by więcej pieniędzy (które by były warte znacznie więcej niż są teraz). Tyle że wtedy nie był by to taki ostentacyjny gest "że my dajemy 500zł" więc jako że dla narodu było by to znacznie lepsze to nie wygrało by to im wyborów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alchem1980
+2 / 6

Jeden i drugi doprowadził swój kraj do ruiny. Myślisz że gdyby Polska nie była dzięki PiSowi Bangladeszem Europy to kurdupel nie próbowałby nawracać Europy a może i świata. To jest chory człowiek....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+4 / 4

@alchem1980 owszem zrujnowali swoje kraje, ale (tu się troszkę przyczepię) obaj zrzucili winę za kryzys na poprzednie rządy i mniejszości narodowe. Hitler mówił, że to wina Żydów, komunistów oraz Słowian i wrogów politycznych NSDAP. Kaczyński obwinił całą opozycję, Niemców, Rosjan, szeroko pojętych "komuchów i ruskich agentów", no i Żydów oczywiście jak na fundamentalną prawicę przystało.
Dlatego PIS trzeba zdelegalizować od razu, jak uda się przywrócić w Polsce demokrację i prawa człowieka. W przeciwnym razie za rok o tej porze będziemy w Auschwitz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alop29
+1 / 3

Widzę, tylko jedną - wąs.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alchem1980
0 / 0

Cammax, zdelegalizować i to w trybie pilnym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
0 / 0

Szkoda, że nie doszukujecie się podobieńswa w programach politycznych i gospodarczych pewnego austriaka z wąskiem z lewicowym programem Unii Europejskiej czy innych lewicowych partii, które mają czelność jeszcze istnieć w niepodległej Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem