Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
48 67
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F konto usunięte
-4 / 8

Zmuszanie ludzi do bólu i nędzy: This is pro-life!!! Jednodniowy strajk- o co to to to nie, nieładnie, to rani moje uczucia, muszę zrobić herbatkę z rumiankiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
0 / 2

@feroxa Osobiście jestem przeciwny tej ustawie, ale jak najbardziej szanuję twoje zdanie.
Jednak bardziej od rumianka polecam melisę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 8

Oczywiście, że ma sens. Jesteśmy zwierzęciem stadnym, tworzymy społeczności i w ramach nich żyjemy. Taki protest pokazuje, że wszyscy (albo znaczna większość) studentów popiera taki protest i solidaryzuje się z innymi grupami, ale też pokazuje, że protest to nie tylko krzyczący ludzie na ulicy, ale także ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyjść na ulicę (jak np ja).
Czy to coś da w praktyce? Nie. Jesteśmy zbyt zaawansowani w rozwoju społecznym, aby wywieźć władzę taczkami, ale dzięki takim działaniom pokazujemy, że jest nas więcej, i że mogą być z tego rozliczeni przy następnych wyborach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+1 / 3

@Bihar Niepójście na zajęcia dotknie tylko osoby, która się na to zdecyduje i zaszkodzi tylko sobie. Podobnie jakby samookaleczenie się było formą strajku (no ale co kto lubi). Poparcie (moim zdaniem) można lepiej wyrazić w inny sposób, np zapychając serwery rządowe (np stronę sejmu, czy czegoś podobnego) wchodząc z kilkuset tysięcy urządzeń na jedną taką w jednym czasie.
No i jeszcze skąd mam wiedzieć, ilu studentów weźmie udział w takim proteście (ilu nas jest)? Gdyby to było stacjonarnie i uczelnia by świeciła pustką (podczas protestu), to co innego, jednak w takiej sytuacji to nikt nic nie będzie wiedział.
Chociaż może najlepiej zobaczę jak będzie u mnie jutro.

Edit następnego dnia: U mnie byli wszyscy na zajęciach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 19:36

L lutoch
0 / 6

To nie jest protest tylko leserstwo. Skreślić leserów i spokój, nie muszą przecież na siłę studiować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem