Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
27 47
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L likkaq
+3 / 3

Przecież nikt nie ZMUSZA kobiety z płodem z wadą letalną do aborcji jak postępowano w Chiach. Drugą ciążę też usuwano. Albo do zabicia noworodka jak w Sparcie.
Jak chce to niech rodzi, i się opiekuje chociaż można dyskutować czy nie jest to znęcanie się.

Z drugiej stony, jeśli kobieta chce usunąć ciążę, to powinna móc to zrobić w bezpiecznych warunkach. Niezależnie z jakiego powodu to zrobi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurekszczurek
+1 / 3

niedorozwoje muszą żyć bo kto na PIS zagłosuje ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
+3 / 3

widzę, że opłaceni ujadacze już ruszyli w internety po wystąpieniu prezesa :)

To co jest w tym "democie" pokazuje tylko całkowity brak zrozumienia dla protestu. To już nie tylko o tą aborcję (eugeniczną) chodzi ale o ograniczenia, lockdown, który nie jest lockdownem, o nowe podatki i powolne odbieranie swobód obywatelskich. O aborcji eugenicznej można by napisać tutaj osobne wypracowanie, dla przykładu podam, że dziecko z zespołem downa to nie zawsze te miłe i uśmiechnięte osoby, które pracują i sobie radzą. Urodzić można się również z zespołem downa, w którym dziecko jest po prostu warzywem niezdolnym do życia.

Po za tym, płatny trollu, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale to jest koniec Kościoła Katolickiego w Polsce. Przynajmniej w takiej formie. Liczby nie kłamią, z roku na rok co raz mniej młodych chodzi do kościoła, co raz więcej szkół wycofuje lekcje religii bo nie ma chętnych. Kościół zamiast być z ludźmi, obraca się przeciwko nim. Taki scenariusz przerobiła już choćby Irlandia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nagan00
0 / 0

Nikt z tych co decydują nie widzi tych dzieci, dorosłych i ich rodzin. Nie zamienił z nimi słowa. Nie wie jak to wygląda w praktyce. Najłatwiej jest szczekać. Nikt nie wie, ale wszyscy mówią. Zespół Downa? Autyzm? Tylko o tym w koło mowa. A co z tymi ludźmi, którzy urodzili się z mózgowym porażeniem dziecięcym nie mogą się nawet podrapać w nos, odgonić muchy, a co najgorsze mimo upośledzenia dużo rozumieją. Potrafią się śmiać z żartów, śmiesznych wyrazów, a jednocześnie nie mogą sami połknąć śliny. Trzeba ich "odessać", nakarmić, zmienić pieluchę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L likkaq
0 / 0

@nagan00 Porażenie mózgowe to wynik niedotlenienia w czasie porodu. Tu niestety nie da się tego przewidzieć jeśli rodzi się w państwowym szpitalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thoren2
0 / 0

A Jędraszewski grzmiałby z ambony "w dupie mam boga, dawać kasę i Wasze dzieci, bezkarność mamy w pakiecie". Dzięki szczerości rzeczywiście świat byłby lepszym miejscem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C carramia
0 / 0

Kanalia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

Tak by w Polsce było Lepiej niedorozwinięci umysłowo fanatycy religijni muszą wymrzeć lub umrzeć..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem