Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
65 88
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rasizm45
-1 / 17

O, jego cytujecie. Jeszcze niedawno byście go z kraju wywieźli ale teraz wam pasuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 11

Nie wiem czy to prawda co mówią o jabłkach i jabłoniach aczkolwiek ... lubiłem młodego kiedyś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 października 2020 o 22:45

avatar tyswidziol
0 / 2

@rasizm45 "wróg mojego wroga moim przyjacielem" plebs będzie cytował kaczora jak będzie mówił jak im pasuje. Ludzie mają krótką pamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
0 / 2

@Tibr "Potrzebował bezwzględnej akceptacji. Dla oklasków i podziwu Roman Wilhelmi był w stanie zrobić prawie wszystko. Zapłacił za to wysoką cenę"... - Roman Wilhelmi. Biografia - Marcin Rychcik.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię nie lubi, albo nawet szczerze nienawidzi. Wykorzystywanie tego cytatu do ataku na syna, to już całkowity brak klasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@kawanalawe brakiem klasy jest celebrycki koniunkturalny marketing.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
0 / 0

@Tibr A, bo to niedobry celebryta, więc wszystkie chwyty dozwolone? Podobnie było z Rusin, Szycem, Gajosem i kilkoma innymi w partyjnych wiadomościach. Ty oczywiście i twoja rodzina jesteście ładni i każdy cytat, zwłaszcza nieżyjących, by to potwierdził?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@kawanalawe Gajosa w to towarzystwo nie mieszaj, Szyca też bym zostawił, niech sobie prostuje życie, Rusin jest po prostu upierdliwa i "zacietrzrzewiona" więc gubiła często dystans, zawsze taka była więc jakby to nie to. Czy jestem taki czy siaki mogą powiedzieć to inni, nie upajam się myślą jaki jestem dobrym człowiekiem, staram się myśleć krytycznie szczególnie wobec rzeczy które wydają się mi bliskie.

Natomiast są dwie wspólne cecha wypowiedzi, rozgraniczająca podejście marketingowe od wyrażenia swojego zdania szczególnie dla ludzi którzy aspirują lub są zaliczani do grona "inteligencji" czyli tych ludzi którzy mają wpływ na postrzeganie spraw istotnych przez społeczeństwo, są to czas i forma. Niestety ciąży na tych ludziach odpowiedzialność szczególnie za młodych ludzi którzy ich słuchają i o zgrozo są ich autorytetami. Jeżeli więc taka osoba mówi "je..ć szczepienia" nie dość, że tworzy sytuację w której język rynsztokowy staje się akceptowalny, to może pośrednio komuś zaszkodzić.

Widziałaś wypowiedź Chilińskiej? Tacy ludzie powinni uczyć szacunku w celu dialogu, jeżeli wskazują na konflikt w celu rozwiązania problemów to jak myślisz do czego tak doprowadzi w przyszłości? Krótkowzroczność i koniunkturalizm nie jest cechą ludzi inteligentnych. Inteligentny człowiek potrafi sobie z tymi "mniej mądrymi" radzić, jeżeli tego nie potrafi nie świadczy to dobrze o jego inteligencji.

Jeżeli uważasz, że w rządzie działaj debile to się grubo myślisz, cała stacja została dobrze przemyślana, a opozycja wpisała się w plany. (Nie chodzi mi o to by nie protestować). Teraz nagle się mówi bo narodowcy atakują, a biorą pod uwagę że w myśl starej bolszewickiej maksymy "każda reakcja spotka się z kontrreakcją)
Jak protestowali rolnicy wszyscy się z nich śmiali, a co oni zrobili? Wylewali gnój pod bramy posłów PiS, uważasz, że jest to tożsame z rzucaniem kamieniami w ludzi przed świątyniami?
Zarządzanie przez konflikt wychodzi doskonale.

Niestety obecna sytuacja z TK jest wynikiem podjętych działań na długo wcześniej, d
orzeczeń TK na długo wcześniej.
Wypowiedź odnośnie TK z roku 2011 "Prof. Andrzej Zoll: Bezsporne jest, że dziecko poczęte jest człowiekiem. Teraz trzeba wyciągnąć z tego odpowiednie konsekwencje" chyba nie powiesz, że profesor to pisior?

Tak więc brakiem klasy jest zchodzenie do poziomu jakim się gardzi, taplaniem się w gonoju, który się krytykuję. Od osób inteligentnych wymaga się czegoś więcej, przynajmniej ja.
Życie to nie jest roast i nie powinien nim być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
0 / 0

@Tibr Nie zrozumiałeś. Partyjne wiadomości ich wmieszały, nie ja. Za to, że nie są przychylni władzy. Teraz silisz się na tłumaczenia, a zaczęło się od tego, że przywołałeś "mało przychylną" opinię nieżyjącego aktora o innym aktorze, który jest ojcem autora postu z demota... I jeszcze ta końcówka o tym, że życie to nie powinien być roast. Smutne.
Co do wyroku TK - posłuchaj uzasadnienia dwóch sędziów TK, którzy wyrazili odmienne zdanie, Szeroko i rzeczowo to uzasadnili.
Nie widziałam, żeby ktoś z protestujących rzucał kamieniami. Widziałam pobazgrane elewacje i pomniki i atak narodowców na protestujące kobiety. To mnie przeraża. Jestem przeciwnikiem agresji i przemocy, a gadki o reakcji-kontrreakcji, moim zdaniem, do niej zachęcają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@kawanalawe ależ użyłem z premedytacją retoryki partyjnej z PZPR, bo tak jest teraz używana. Władza czekała na pretekst i go dostała. Poleciały kamienie, race i petardy. Mnie też przeraża dlatego napisałem co myślę o sposobie wypowiadania się, jak to wpływa na ludzi jeżeli ktoś znany idzie z tłumem, zamiast nim kierować. Dlatego podałem przykład Chylińskiej, wie jaki ma wpływ na postępowanie ludzi wyraziła swoje zdanie w sposób jasny. A pewne wielu by ją o to nie podejrzewało.

Czy doprawdy przytoczenie opinii o kimś jest atakiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
0 / 0

@Tibr Pytanie na końcu to kwintesencja tego, co jest nie tak z metodami rodem z PZPR-u. Zapomniałeś dodać, że chcąc zaatakować aktora, przytoczyłeś dość wulgarną wypowiedź o jego ojcu i to wypowiedź nieboszczyka, który prywatnie (delikatnie mówiąc) nie znosił osoby, o której mówił. Doprawdy, doprawdy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 2

wy
Pierre
da
lie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 października 2020 o 23:32

avatar semy
+2 / 6

@profix3 pier, peter to go germańsku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-2 / 6

@profix3 w francuskimi pierdnąć - péter
Pierre - Piotr

Warto uczyć się języków, korzystanie z translatorów bywa zgubne xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 7:24

F feroxa
+1 / 1

Ten człowiek co najwyżej ogarnie punkt 1 i 3.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lambdrone
+1 / 1

Jego przydupasy na pewno nie. Otoczył się samymi przygłupami, bo nikt inny nie chciałby go słuchać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekkier
0 / 0

Pogoda na Jutro?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem