Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
11 25
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R ralph1211
-2 / 6

"wy[ierdalać" z Polski precz z debilkami i aborcionistkami!!!! wynocha! Pamietajcie że wyście tę wojne wywołały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+1 / 1

@ralph1211 Wojnę wywołała osoba której zaczął przeszkadzać kompromis. Czyli nieco ponad setka posłów PiS, PSL i Konfederacji. Kościół też trochę dorzucił. Tu każda ze stron jest winna.

Precz z aborcjonistkami? Masz żonę? Jeśli masz, zapytaj się jej, jakby się czuła, gdyby w 4 miesiącu dowiedziała się że dziecko które będzie nosić jeszcze przez 5 miesięcy, urodzi się bez mózgu i nie będzie zdolne do przeżycia choćby sekundy poza jej organizmem. Chociaż, możesz też się zapytać jakby się czuła gdyby w 3 miesiącu ciąży dowiedziała się że dziecko nie żyje i przez najbliższe 6 miesięcy będzie nosić w sobie rozkładające się zwłoki, lub że dziecko które się urodzi, nie będzie miało płuc i jedyne co go czeka na tym świecie, to 5 minut cierpienia, niewyobrażalnego cierpienia, 5 minut próbowania chwycenia choć jednego, najmniejszego wdechu, ale to się nie uda, bo nie ma płuc.
W Polsce przeprowadzało się ~1000 aborcji rocznie. Połowa z tych dzieci zmarłaby w pierwszej dobie lub zaraz po urodzeniu, bo nie byłyby zdolne do życia poza organizmem kobiety. W dodatku 1 na 20 takich porodów kończy się zgonem kobiety.

Do heroizmu nie można zmuszać. Państwo mówi że zapewni opiekę, o zgrozo minister rodziny mówiła że płody z wadą będą miały opiekę psychologiczną... Tyle że państwo nie radzi sobie z pomocą dla tych niepełnosprawnych którzy już żyją. Pomoc finansowa to nie wszystko, choć ta i tak jest katastrofalnie mała. Najczęściej niewystarczająca na leki.

Pamiętaj też o jednym, aborcje będą nadal dokonywane, tyle że w Czechach, to kosztuje nieco ponad 2 tys zł i klinika zapewnia nawet transport w tej cenie. W jednej z klinik w Ostrawie, rocznie aborcji poddaje się od 2500 do 4000 Polek, takich klinik które obsługują Polki w Czechach jest kilkanaście. To jest większy problem niż ten 1000 aborcji.
Bo ja sam nigdy nie poprę aborcji na życzenie. Bo to już jest chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 3:53