Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
187 202
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B konto usunięte
-4 / 4

Teoretycznie za, praktycznie przeciw. Jak się zaczną uśmiechnięte demonstracje, to gniew wygaśnie i się skończy jak z obroną TK, czy Sądownictwa - przegracie. A to co sie dziś dzieje, jest konsekwencją tego co właśnie zostało przegrane. Jedynie konsekwencją... (a "lewactwo" ostrzegało). Pomyśl o tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 13:04

G gravity1
+3 / 3

@BoulderDash wydaje mi się, że autorce przesłania chodziło o to, by policję mieć po swojej stronie. Wpisałam #kwiatekdlapolicjanta w lupkę na fb. Wyskoczył mi jeszcze jeden post, gdzie napisano, żeby odebrać rządowi organizacje militarne. Do mnie to przemawia. Gdyby w krakowskich policjantów rzucano butelkami - nie ruszyliby z ludźmi, tylko sięgnęli po gaz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2020 o 13:55

O Obeznany
+1 / 1

Policjant, który zamiast wyłapywać lub przynajmniej uwieczniać wizerunek do dalszych operacji tych manifestantów, którzy popełniają wykroczenia i przestępstwa, idzie z demonstrantami, łamie przysięgę policyjną, bo nie strzeże bezpieczeństwa obywateli, nie strzeże bezpieczeństwa publicznego, więc z pewnością nie służy Narodowi, bo ci przestępcy atakują mienie prywatne i obrońców prawa, a nie władzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zibi_13
0 / 0

Sądzę że ci co atakowali policję to pisie prowokatorzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem