Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
352 404
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V vetulae
+5 / 15

Nie wiemy wprawdzie, czego się tyczy komentarz starszej pani, ale zasadniczo w stwierdzeniu, że młode osoby powinny się uczyć, nie ma nic złego. Natomiast stwierdzenie, że starsze osoby powinny leżeć na cmentarzu jest delikatnie mówiąc nie eleganckie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
+4 / 14

@vetulae stwierdzenie "dzieci do nauki" odnosi się jak zwykle do pogardy starego człowieka w stosunku do młodego. "Jak to, to on ma jakieś własne zdanie? A to gówniarz, niech stuli dziób i idzie się uczyć!". Narracja jest ciągle ta sama, a dyskusji ze starymi (proszę rozróżnić osoby stare -> takie które nie szanują młodszych od siebie, a już w ogóle tych co mają inne niż oni zdanie; osoby starsze -> pełne pokory, wiedzące że nawet w najprostszej rzeczy KAŻDY może się mylić, dyskutujące a nie obrażające).

Przykładem starców są obecne elyty polityczne w Polsce. Zero dialogu tylko narzucanie własnego zdania "bo wiedzą lepiej".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 16:01

W wir43
+2 / 2

@Skarpetoperz "Żeby młodość wiedziała, żeby starość mogła"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 12

Pani prawdopodobnie była tylko uszczypliwa (nie znam kontekstu). Komentujący okazał się chamem do potęgi. Nie ma tu znaku równości ani nawet riposty godnej pochwały. To nie jest "zaorane". To odpowiedź na poziomie tępaka o twarzy nieskalanej głębszą myślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C calises
0 / 4

A gdzie to zaoranie? Bo ja widzę tylko chamstwo jakiegoś dzieciaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajakh
0 / 0

niestety na cmentarz teraz nie mogą bo Morawiecki zamknął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem