Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
151 176
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pawelusa
-4 / 12

naprawde? ha ha cos mi ciezko w to uwierzyc ,mem propagandowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+6 / 12

Brat cioteczny mojego dobrego kolegi ciągle gardłuje na temat łamania wartości chrześcijańskich. Kręci kampanie. Jest inteligentnym prawnikiem, więc dyskusje do łatwych nie należą. Jednocześnie jest zagorzałym Katolikiem (skrajnie - moim zdaniem). To trochę zawęża mu pewne pole do manewru.

Ma żonę i dzieci. Z żoną spotykał się od wielu lat. I nagminnie ją zdradzał (nie wiem jak jest teraz). Wymówkę ma, bo przecież to było przed ślubem. Nie przysięgał jej wierności, w kościele - przed krzyżem. Nie widział więc w tym nic złego. WTF?

Ja swojej nigdy nie zdradziłem, ani przed ślubem ani po. To była dla mnie oczywista sprawa. Dla mnie nie liczą się krzyżyki, symbole, cała ta "święta" otoczka, wymawianie słów na głos do organów. Po prostu chcę bez wstydu patrzeć w lustro.

Ot, taka drobna różnica....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 15:32

avatar rasizm45
-1 / 3

Nie dziwie się, że gość z nowego konta tak pisze. Pewnie oryginalnie ma u siebie pełno MGTOW i chwalenia kiboli za czasów gdy obalali PO.
Autor oczywiście, nieznane, bo to sam krzysio68_o wymyślił. Dla niego wszystko jest czarnobiałe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 października 2020 o 16:42

K krzysio68_o
0 / 2

Krzysio pisze z nowego konta, bo do tej pory nie miał potrzeby się logować tutaj, zdjęcie jest z nieznanego źródła, ale jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w przekazach TV, szczególnie TVPiS. Tak, jestem Kibicem, nie kibolem, i właśnie śmieszą mnie teraz te krzyki o obronę wartości chrześcijańskich. Prawie każdy mój znajomy, jak by tylko mógł, to by bzykał wszystko co się rusza i nawet by się nie zainteresował, czy dziewczyna zaszła czy nie, prawie każdy mój znajomy jedzie po Bogu i Jezusie jak po dzikiej kobyle, ale nagle mu się udzieliła potrzeba obrony WARTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKICH.... No ja prdl....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
-1 / 1

@krzysio68_o
Ooo. I dlatego data założenia przypada akurat na ten sam dzień, nawet zdążyłeś się już splusować.
I nie pisz o sobie w trzeciej osobie, czyżbyś pomylił konta?
Sam, żeś udowodnił, że mam co do ciebie rację.
Oczywiście, TY jesteś święty, ty kibic, nie kibol, jak szedłeś w marszach no mogło być! Teraz jest podział... Ci kibole co tak na nich narzekasz, ostatni raz byli w kościele na pogrzebie albo bierzmowaniu.
Możesz sobie pisać, jak to ruchasz na potęgę wraz ze swoimi koleżkami, ale doskonale wiesz, że to kłamstwo. możesz sobie udawać, jaki to ty jesteś święty, prtawda jest taka, że za chwile jak kurz opadnie sam będziesz nagle kolejnym kibolem który rucha co popadnie, myślisz, że jesteś pierwszy który kogoś takiego udaje? Doskonale pamiętam protesty sprzed dwóch lat, tacy jak ty nagle stali się simpami aby potem plusować memy z feministkami, niczym te osoby o których niedawno zrobiłem demota, gdzie najpierw popierają LGBT a potem wyzywają wszystkich od gejów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysio68_o
-1 / 1

Ale jesteś tępy, tak odpisałem Tobie pisząc Krzysio, bo sam żeś tak napisał niżej. Ze krzysio sam to wymyślił. Jesteś aż tak ograniczony, że nie zrozumiałeś przekazu? A po drugie jesteś Bogiem ze wiesz o mnie tyle? Gówno masz rację. Jeszcze raz Ci napisze, jestem kibicem, nie kibolem, nie jeździłem na Marsze Niepodległości, tylko po to, by ponapierd.... Się z policją. Nie mierz wszystkich swoją miaro troglodyto. To że jesteś jak ten kibol Silesia, co jest mocny tylko w stosunku do kobiety, to nie znaczy że wszyscy są tacy sami amebo....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
-1 / 1

@krzysio68_o
Tak, tak, "Krzysio pisze z nowego konta, bo do tej pory nie miał potrzeby się logować tutaj" a ja ci powiem, że ty utworzyłeś tu konto właśnie teraz. Czego nie rozumiesz?
Piszesz z trzeciej osoby bo chcesz się stawiać obok, a w zasadzie jako sędzia.

Tak, jak widać, sporo wiem o tobie.
Miałem racje co do tego, że sobie jeździłeś na marsze, co zresztą piszesz z dużej litery. A sformułowanie "nie jeździłem na Marsze Niepodległości, tylko po to, by ponapierd.... Się z policją" jest tak wymowne, pewnie też po to by porobić zdjęcia i ogólnie z innymi kuplami mieć wspomnienia... Powodów mogą być dziesiątki, więc ciekawe, czy byłto jeden z wielu powodów czy jeden z tylko kilku powodów.

Nie mierze ludzi swoją miarą, ty to robisz pisząc ten wywód, uważasz, że wiesz o wszystkich wszystko i ich trafnie opisujesz. Sam wszystkich oceniasz jednostronnie ale już ciebie, tak nie wolno... Musiało cię zaboleć, że ktoś śmiał napisać ogólnikowo o tobie mimo, że ty zrobiłeś to wcześniej.
A po co to zrobiłeś?
By poczuć się lepszym od innych!
Ja nie jestem ani kibicem, ani nie chodzę na marsze niepodległości. Wiem, że to dla ciebie nowość, dotychczas ty sobie wszystkich oceniałeś przez swoje własne widzimisię, ale gdy to samo uderzyło w ciebie to HOHO!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysio68_o
-1 / 1

Taaaa, mogłem posłuchać mądrej rady, żeby nie wdawać się w rozmowę z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..... Prowadź dalej swoje psychologiczne portrety osób. W ani jednej rzeczy nie trafiłeś, więc jeśli robisz to zawodowo, to raczej kokosów z tego nie masz, a teraz pozwól że Cię pożegnam, bo żeby zniżyć się do Twego poziomu musiałbym się okopać....... Ciekawe w którym rzędzie stoisz za policja, że tak bardzo się podniecasz tym co piszesz.......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
0 / 0

@krzysio68_o
Przecież się przyznałeś do tego co o tobie pisałem. Więc teraz nie udawaj, że nie pisałeś:
"Tak, jestem Kibicem, nie kibolem, i właśnie śmieszą mnie teraz te krzyki o obronę wartości chrześcijańskich."
"nie jeździłem na Marsze Niepodległości, tylko po to, by ponapierd.... Się z policją."
To twoje słowa, sam przyznałeś, że trafiłem w sedno.

A gdy przyjdzie co do czego, to umiesz tylko zwyzywać innych ad personam. Wszystkich innych będziesz opluwał i robił im portrety psychologiczne ale broń boże tobie, bo jesteś święty.
Oczywiście jak ty piszesz "Ciekawe w którym rzędzie stoisz za policja, że tak bardzo się podniecasz tym co piszesz" to może być, ale o tobie to już zioniesz jadem. Typowe czarnobiałe myślenie. Tak widzisz świat, spytaj się tego co ci mądrze mówił, kto myśli, że świat jest czarnobiały.
Zaiste, podjąłeś się dyskusji a gdy wiesz, że nie masz jak jej prowadzić dalej to postanowiłeś obrazić. Wiesz, w przeciwieństwie do ciebie byłym na czarnym proteście i szedłem z innymi przeciwko zaostrzeniu praw aborcyjnych, a ty co? Pewnie nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
-2 / 2

Hołota zawsze szukała okazji do rozroby. Jakby kto krzyknął, że trzeba bronić czerwonej książeczki i pozwolił bić bezkarnie kobiety, też by polecieli. PS- znany mi religijny prolajf na wieść, że dziewczyna jest w ciąży odparł, ze co najwyżej moze być wujkiem. Z tym ze nie chwalił się co się stalo z dzieckiem dalej, bo zerwał kontakt z dziewczyną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
+1 / 1

Współczuję Ci towarzystwa w jakim się obracasz. Tak, wiem, "bańki informacyjne".
Ja mam stabilne. Małżeństwa po 30-40 a nawet i więcej lat. Zgodne, wspaniałe małżeństwa.
Czy ja mam takie szczęście, czy Ty takiego pecha?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem