Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
841 934
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
+5 / 17

W sumie to są konsekwentni, Islam w przeciwieństwie do tego co teraz chce wprowadzić polski kościół katolicki łapami PiS faszystów, pozwala w kilkunastu przypadkach na aborcję więc bronią polskie kobiety przed tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+17 / 21

Ogólnie mam wrażenie że teraz jest akcja napuszczania wszystkich na wszystkich i część ludzi zarówno w strajku aborcyjnym jak i "broniących kościołów" jest tylko po to by zrobić zadymę, a nie faktycznie komukolwiek pomóc.
Wydaje mi się że jakby to załatwić strajkami po pierwsze apolitycznymi, po drugie spokojnymi a po trzecie nie przemycającymi żadnej innej ideologii ani postulatów a do tego takimi by starsze osoby czuły się bezpieczniej w dobie covida...
można było by Jarka z łatwością postawić pod trybunał stanu, bo prędzej czy później jakby sam nie ustąpił przy 0 poparciu to policja odstąpiła by od swoich obowiązków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
+4 / 20

@AVictor No ladnie piszesz, ale zapominasz ze strajk kobiet byl pokojowy. Przestal byc pokojowy jak ludzie podstawiani zaczeli rozrabiac, a pozniej Nasi wspaniali przywodcy zaczeli nawolywac do wojny domowej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ironidem
+7 / 9

@AVictor
To jest wszystko po to by nastąpiła zmiana władzy, kolejne wybory wygra koalicja PO + Hołownia i oni będą rządzić Polską przez kolejne lata (oczywiście pod wiadomym "zarządem powierniczym", pewnie pracę nad "odszkodowaniami" idą pełną parą ...)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+5 / 13

@polm84 "zapominasz ze strajk kobiet byl pokojowy. Przestal byc pokojowy jak ludzie podstawiani zaczeli rozrabiac" to nie wina kobiet tylko ludzi xD

Przerywanie mszy, obrażanie, blokowanie wejść do kościołów, znieważanie ludzi, którzy do kościoła szli po prostu na msze/różaniec, wyzwiska, transparenty "wypi***" - tak bardzo pokojowe. Jeżeli chcą kogoś winić za całą tę sytuację to nie KK, ani Godek, bo każdy ma prawo złożyć projekt x jeżeli podpisze się pod nim odpowiednio dużo osób, każdy ma prawo głosić, że taka zmiana jest lepsza od innej, ale to ani nie Godek, ani nie KK w TK stwierdził coś takiego. Gniew powinien być kierowany na rządzących, a ci co są po drugiej stronie barykady też nie powinni się dać zaszczuć Kaczyńskiemu na protestujących.

W mojej opinii skoro są takie konflikty, ludzie mówią, że coś jest zgodne/niezgodne z konstytucją to powinno być przeprowadzone referendum. Bo w demokracji konstytucja nie jest najważniejsza, bo jeżeli 80% społeczeństwa nie zgadza się z jakimś zapisem w konstytucji to powinni mieć prawo to zmienić (taki sens demokracji, to że skutki pewnie były by opłakane to inna bajka). I by było wszystko jasne, gdyby większość była za aborcją to sorry KK, taki mamy klimat, gdyby większość była przeciw aborcji, to sorry Lewico, taka jest wasza ukochana demokracja i nikt by nie miał wątpliwości co do woli narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+5 / 9

@polm84 był, pamiętam że pewien zdumniały staruch więżący w swoją propagandę powiedział przemowę i to wykorzystali wszyscy którzy chcieli w Polsce zrobić zamęt i rozróby, opłacili tzw. zadymiarzy po jednej i po drugiej stronie przez co dochodzi do konfrontacji i kolejnych podziałów... tak Kaczyński powinien za tą przemowę trafić pod Trybunał Stanu!
@ironidem - czasami zastanawiałem się jaka była sytuacja Polski przed rozbiorami i prawie jestem pewny że taka jaką mamy teraz... mamy dwie partie jedną która jest wodzona jak przedszkolak by robili wszystko co się po nich spodziewa oraz wierząca w swoje wiadomości w tv oraz konkurencję która jest na tym samym poziomie intelektualnym i podpisująca wszystko co podstawi do podpisania każde zagraniczne państwo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+1 / 1

@AVictor zasadniczy problem z "zadymiarzami" jest taki, że biorą udział w każdej większej lub "istotnej medialnie" demonstracji. W każdej są profesjonaliści potrafiący zarządzać nastrojami ludzi, albo wiedzący co i jak zrobić, żeby udowodnić swoją tezę w programach "informacyjnych". Dlatego apolityczne protesty obecnie są niemożliwe. Jako społeczeństwo daliśmy się zapędzić w ślepy zaułek, ponieważ kiedyś stwierdziliśmy, że lepiej jest narzucać swoje zdanie za pomocą organów państwa, zamiast przekonywać ludzi do swojej idei i poglądów. Ludzie nie rozmawiają już, ponieważ (niemal) każdy coś stracił przez tą drugą stronę, albo ta druga strona chce czegoś na co nie potrafimy się zgodzić, bo "siła jest po naszej stronie". I tak błędne koło zatacza kolejny obrót sprawiając, że coraz mniej jesteśmy narodem/społecznością/wspólnotą/kolektywem (niepotrzebne skreślić, według pogląd) a stajemy się bandą ludzi, którzy chcą mieć ze sobą coraz mniej wspólnego. Ludzi, którzy coraz mniej mają, są coraz mniej szczęśliwi i którzy na własne życzenie dążą do "kołchozu" - powiedzmy wprost to do tego prowadzi. Zawiódł każdy. Przykładowo teraz KK (jako instytucji, zdarzają sporadycznie takie przypadki) nie opłaca się iść do meliny i nauczać, wyprowadzać ludzi z nałogu, biedy, ponieważ od tego jest państwo, a "Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości" wysyła jeden list w roku do wiernych, w którym mówią "a ten alkohol to zło i trzeba zakazać, albo przynajmniej ograniczyć redystrybucję, a na pewno nie reklamować", bo tak łatwiej. A jak zakażą alkoholu to w melinach będą pili denaturat, ale kogo to obchodzi? To będzie się kolejnym problemem, "którego nie dało się przewidzieć" i trzeba dalej walczyć. Dlatego naszym jedynym wyjściem na zrzucenie tej pętli, którą sami sobie ukręciliśmy jest ostre skręcenie w stronę absolutnej niezbywalnej wolności, z której nikt nie będzie w pełni zadowolony. A następnie wyrobienie umiejętności dyskusji, ale takie w "pełni wolnej", gdzie druga strona nie będzie się bała, że jak "my dojdziemy do władzy to pokażemy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
0 / 0

@Pomylilem_Strony kiedyś miałem zajęcia z socjologii trochę to nie moja bajka n politechnice ale kilka rzeczy było ciekawych. Jedną z nich było jak doprowadzić do konfliktu i utrzymać mniej więcej poparcie... ponieważ jak mamy dwie opcje to poglądy zazwyczaj rozkładają się jak w krzywej Gaussa czyli większość jest na środku i dość krytycznie patrzy na jedną lub drugą stronę... ale jak mamy teraz w momencie gdzie musimy zadeklarować po której stronie jesteś oraz jak masz poglądy takie w środku jesteś wyzywany raz przez jedną raz przed drugą stronę, to trochę musisz wybrać któąś tak to działa,,, i wtedy z poglądami krzywa Gaussa na środku gdzie powinno być najwięcej spada do zera i rozdziela się na dwie strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
+1 / 9

Oczywiście, że zawsze można liczyć. Zawsze i chętnie komuś spuszczą wpie...ol. Komu i za co, nie ma znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OrtinM
+6 / 8

@adawo Nieprawda. Było to pokazane przez prowokacje Wyborczej, gdzie wypastowany i udający murzyna dziennikarz poszedł na Marsz Niepodległości. Oczywiście nic mu się nie stało. Narodowcy to może trochę bardziej niespokojni ludzie niż przeciętni wyborcy PO czy PSL. Chociaż jak sobie przypomnę protesty rolników, nie tyko te ostatnie, to wypadają chyba lepiej niż PSL. Na pewno są znacznie spokojniejsi, niż ekstrema znajdujące się na lewicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ironidem
+8 / 22

Przerażająca jest nienawiść ziejąca z feminazistek jakie ostatnio się ujawniły publicznie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-3 / 13

Oni nie chcą bronić przed islamem czy tam szariatem w imię wolności, tylko w imię własnego szariatu. Do tego dąży każda religia. Religie to nic innego, jak relikty bardzo starych systemów politycznych - więc z natury swojej dążą do ekspansji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+11 / 13

1. Nie wszystkie kobiety chcą być trumnami
2. Narodowcy bronią teraz kościołów, a lewctwo je atakuje.
3. Nie mniej jednak miło, że już w środę zmienili strategię na pokojowy marsz. Szkoda, że 3 dni wystarczyły, by zapomnieć jak obrzucali kościoły śmieciami i niszczyli elewację.
4. Dziś protesty w Warszawie zweryfikują. Niestety emocje u onr i kibiców też zostały wzburzone i jak takiego ktoś obrazi to może dojść do bójki. A potem witamy w stanie wyjątkowym sprowokowanym właśnie przez lewactwo. Jak onr czy kibole nie będą chcieli się bić, to zawsze władza może wystawić prowokatorów w kominiarkach, by mieć pretekst do ograniczenia nam wolności obywatelskich. Dziękuje lewactwu, które zamiast protestować przeciwko rządowi i trybunałowi, to atakuje Bogu ducha winne budynki.
5. Przypominam, że Kościół od 2000 tysięcy lat jest przeciwko wywoływaniu poronień. Mamy to zapisane w starożytności w didache, w średniowieczu u św. Tomasza itd. To że Kościół jest za życiem nie może być powodem do protestów, bo Kościół chroni godność życia nienarodzonego od starożytności, więc czemu po 2000 latach miałby być to problem? Wyrok był decyzją polityczną, a zasiadający tam sędziowie to wcale nie są w większości zagorzali katolicy. Lewica daje sobą manipulować i przez nich paradoksalnie odbiorą nam kolejne wolności obywatelskie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
+7 / 13

Jak ktoś fajnie napisał.. To jest wojna wykrzykują kobiety.. ale nie róbcie nam krzywdy.. :) Fajna ta babska logika :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V virescens
+3 / 9

"J3bać PiS" "J3bać Narodowców" - strasznie niedoruchane te Polki że cały chce Im się J3bać :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VTepesh
-1 / 7

ale jakich qwa faszystów? Jestem faszystą, popieram strajk kobiet, zaś pseudonarodowcy (bandyci szukający rozróby podpinając się pod wartości patriotyczne, swoją drogą dość nieudolnie), którzy z faktyczną miłością do ojczyzny mają tyle wspólnego co obóz koncentracyjny z obozem harcerskim, leją kobiety na prośbę przywódcy partii komunistycznej, której program i działania oparte są (nieoficjalnie, ale kto czytał i zrozumiał publikacje tych "dżentelmenów" raczej się ze mną zgodzi) na myśli Marksa (społecznej) i Lenina (gospodarczej) - zatem proszę nie nazywać faszystami, ludzi którzy nie mają własnych sprecyzowanych poglądów i realizują zlecenia turbolewaka udającego że jest prawicowcem podczas gdy jest jedynie prawiczkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wir43
+5 / 5

Nie ma to jak cytować komunistów z partii razem, nie żadnych neomarksistów, nie żadnych postkomunistów po prostu komuchów pełną gębą. Pieprzyć ich! i to nie jest zachęta do orgii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 2

jak tak dalej pojdzie to w 2021 polscy muzulmanie chca bronic polskie kobiety przed narodowcami:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+1 / 3

Zarzuty padają o niszczeniu, profanowaniu. Ileż to tych kościołów zniszczono i sprofanowano?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 października 2020 o 10:35

B Bongo123xyz
-2 / 4

@truskawka90 KK sam się sprofanował poprzez pedofilię, homoseksualizm i układanie się z władzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
0 / 2

@Bongo123xyz Wiesz, długoletnie tradycje nie przeszkadzają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnesitka
0 / 2

Dużo. Poczytaj . Pooglądać zdjęcia. U mnie w mieście kaplica wieczystej Adoracji zamknięta bo siostry się boją o bezpieczeństwo. A na drzwiach kościoła wyremontowanych w tamtym roku są wyraźne ślady jakby ktoś się wlamywal. Do tego w niedzielę na mszy dziewczyny z napisami na kartonach, nie wiem co chciały osiągnąć. To jest profanacja mszy. Tym bardziej że w czasach pandemii nie chodzą do kościoła tacy niedzieli katolicy Ale osoby które chcą. Kościół nie ma z wyrokiem TK nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnesitka
-2 / 2

Kościół nie jest pedofilem. Kościół nie jest homoseksualista. To że zdarzyło się tacy księża nie znaczy że wszyscy są tacy. To że Twój sąsiad bije żonę nie znaczy że Ty tez to robisz. Zrozum

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbk6
-3 / 9

Logika osób tu komentujących i narodowców: ktoś tam napisał coś na kościelę więc wpier***e przypadkowej kobiecie która idzie w marszu. Brawo - raz że bijecie kobiety, a dwa że kobiety nie mające nic wspólnego z incydentami w kościołach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+7 / 7

Bardzo przykro mi to pisac ale babeczki własnie przegrały sprawę. I co gorsza przez siebie. Decyzja TK wzburzyła polskie społeczeństwo . Ja też uważam że taka decyzja ,tak wykonana, w takim czasie ,zmuszające do rodzenia dzeici które nie mają szans na życie to straszne kur.. I tak uważa większość społeczeństwa. A teraz dlaczego pomimo takiego wzburzenia i sympatii babeczki przegrały. Bo liderki tego ruchu są małostkowymi i chyba nie do końca rozsądnymi fundamentalistkami swojej sprawy.
W dzisiejszego sondażu GW wynika że wśród wierzących katolików aż 43% uważa prostest za słuszny. Wiele osób wierzących wprost to mówiło (Hołownia, Chilińska itd).Nawet kibole nie chcą rozrób i bić się z kobietami. Rolnicy którzy protestują przeciwko ochronie zwierzą (a na pewno nie lewicowi) wspierają straj kobiet. I co robi kierownictwo Strajku Kobiet ...każde tym wszystkim ludzią którzy patrzą na to z symaptią na Straj KObiet ale nie są zwolennikami lewicy wypie..lac.
Dosłownie ,tak napisała Lempart do Hołowni. Powie tak do Hołowni, powie pewnie tak do katolików którzy popierają ich potest(np nazwie ich hipokrytami) ,nawrzuca rolnikom od morderców zwierząt itd
Oczyści swój ruch od "prawicowych " i nieortodoksyjnych odchyleń . I co. I zostanie tylko i wyłcznie z elementem lewicowym . Czyli wejdzie w te buty które im szyje Kaczyński .Kaczyński specjalnie chce sprowadzić bunt przeciwko z TK z ogólnego ponadpartyjnego bunty społecznego na ruch strikte lewicowy. I same kierownictwo Strajku kobiet mu w tym pomoże .Strajk kobiet popiera większość Polaków, ale jeśli ich grono zawęzi się tylko do sympatyków lewicy to już po sprawie. W ostatnich wyborach partie lewicowe osiągneły chyba 12%. Niech wiec kierownictwo SK poważnie przemyśli jak postępuje z tymi co nie zgadzają się z nimi na 100%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 października 2020 o 10:53

M mardro2710
-2 / 2

Bo mówili o kobietach. Nie samicach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 4

No tak, bo bić i gwałcić Polki możemy tylko my Polacy a nie inni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rational_male
+4 / 4

Kobiety być może by bronili, ale feministki przecież są na równi z mężczyznami, także niech idą walczyć z kibolami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
-1 / 1

Mamy taki czas, że można uwierzyć w każdą pierdołę napisaną w internecie, i że zapanowała ogólnopolska akcja wykłócania się każdego z każdym. "Główne", tj, najczęściej odwiedzane portale podsycają wzajemną nienawiść i tworzą podziały - w to im graj, więcej się dzieje - więcej reklam przed artykułem. Strajk "kobiet chcących mieć wyłącznie piękne i zdrowe dzieci" rozdrabnia się na lgbty i inne dziwactwa, i dlatego upadnie na dniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ivachled
0 / 2

TK stwierdził tylko stan prawny. Przyzwolenie na aborcję jest sprzeczne z konstytucją. I teraz ci, którzy nie tak dawno wołali Konstytucja! Konstytucja! organizują protesty przeciw uznaniu konstytucji za dominujące źródło prawa..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
-1 / 3

Lewactwo takie waleczne i agresywne, ale tak naprawdę to chce być pokrzywdzoną ofiarą i męczennikiem by płakać po mediach jak jest atakowane i cierpi - jak nie pis ich bije to faszyści i naziści i inne określenia które są be, ważne by ta narracje poszła w świat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shandi23
0 / 0

VTepesh,znasz chociaż genezę słowa faszystą?bo wydaj mi się,że prawdziwy polski patryjota, faszystą być nie powinien.Ale reszta komentarza w punkt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

powiedziała słynna Dorota Koszal - głos narodu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem