Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
18 36
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-3 / 7

kot_schroodingera Po piąte: Ten "samorzutny" i "spontaniczny" protest, przez nikogo nie sterowany, ale jakoś (poza olbrzymią ilością faktycznie tekturowych spontanicznych transparentów) - już drugiego dnia dostał maski z nadrukiem odpowiedniego logo, profesjonalne transparenty z odpowiednimi napisami, profesjonalne tablice z odpowiednimi napisami i hasztagami. Ale nikt tego nie sterował......:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 października 2020 o 12:19

avatar rasizm45
-1 / 1

Tak, dalej napędzajcie wojnę polsko-polską, oni tylko tego chcą. Im bardziej podzielone społeczeństwo tym lepiej. Dożuć jeszcze śmieciarzy, graczy, lubiących operę, marynarzy, emigrantów... jak najwięcej byleby świętych polityków odciążyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+1 / 5

1. Nie można mieć wpływu na decyzje matek Argument z d...
2. Wybory były w niedzielę niehandlową, wiec shopping nie przeszkodził w niczym. Argument z d... nr 2.
3. To twoja ocena, nie podobają ci się? Trać dziewictwo w nic poślubną z inną. Przy okazji sam przyznajesz, że niepelnosprawne dziecko to droga przez mękę- dlatego te kobiety chcą wyboru. I co jeszcze tam przekazujesz? Ze jak ktoś nie niesie swego krzyża meki to nie jest życia nauczony? I nalezy mu dowalić aby tego życia zaznał? Argument z d... nr 3 plus wyszly sklonnosci do skazywania kobiet na przykucie do niepelnosprawnego (przy okazji trafna diagnoza- mężczyźni w przytłaczającej większości takim przykuciem się nie parają, za bardzo cenią swoje wolne życie).
4. Gdy kobiety grzecznie spacerowaly, odebrano im prawo do dopłaty do in vitro, prawo do awaryjnej antykoncepcji ( nawet technik farmacji moze rzygać przez pleksi tą swoją klauzulą sumienia), utrudniony dostęp do ginekologa przez nastolatki. Matki niepełnosprawnych też byly grzeczne leząc na podlodze sejmu. I ty teraz krytykujesz wystąpienia uliczne? Grzeczne spacery nic nie dały, politycy zrobili co chcieli. Nie działa jedno, robi się drugie. Argument z d... nr 4.

I tak, takim jak ty kobiet nie żal. Przecież to nie wasza sprawa. Z kaleką prawie zawsze zostaje wyłącznie kobieta. Dzielni polscy męzczyźni dzielnie uciekają zamykając nawet dostęp do alimentów. Ci ojcowie, którzy trwają przy swoich kobietach i dzieciach potwierdzą jaką są mniejszoscią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 października 2020 o 12:31

S SARs9504
0 / 0

Dopłata do in vitro jako antykoncepcja no tego jeszcze nie grali.
Tabletka po jako antykoncepcja ... Hymn naciągane ale skoro nie jesteś w stanie działać przed to nie dzialaj bo widocznie nie dorosłaś.
Nastolatki poniżej 15 roku nie moga uprawiać sexu prawnie a skoro matka Cię nie nauczyła ani Ojciec to co Ci pomoże najlepszy ginekolog.
Matki w sejmie miały rację i?
Grzeczne spacery jakiekolwiek były odnośnie ustawy z 1993 roku? Czego sprobowaliscie przez 27 lat?

Z kaleką prawie zawsze zostaje kobieta, podaj mi statystyki proszę bo chce się przekonać. Poza tym myślisz że aborcja to zmieni? Przeciez przy tym temacie nawet nie wspominacie o ojcu i jego opinii ba nagle z wspólnej decyzji (a skoro jak twierdzisz ojcowie nie chcą więc co to za problem?) O prokreacji robi się samodzielna decyzja o aborcji po to by potem przeistoczyć się znowu w wspólną decyzję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem