Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
738 785
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T truskawka90
+6 / 16

No i tym sposobem stała się lewacką zarazą bo miała czelość przedstawić swoje zdanie :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+4 / 20

Droga pani, są jakieś granice, szanuj innych tak, jak sama byś chciała być szanowana... Czy ta pani popiera ataki feministek na policjantów, jakie miały miejsce na początku protestów? Czy nie ma nic przeciwko malowaniu obraźliwych tekstów na murach kościoła? Czy popiera przerywanie mszy okrzykami wypier*alać? I tak dalej... to nie są pokojowe protesty, o czym wielokrotnie mówiła Marta Lempart, nawołująca do ataków na kościół, po co? Po co atakować coś, co dla innych jest ważne? To jest ta lewicowa "tolerancja"? Przeciwnik jest jeden- PiS, i TYLKO tam trzeba uderzać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 listopada 2020 o 18:55

avatar Banasik
-1 / 5

Dyscyplinarka już się pisze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 2

@Banasik O ile mi wiadomo, to ona od wielu lat już "nie sędziuje".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krys89
-3 / 7

@Ashardon i dzięki Bogu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+1 / 1

@Ashardon . Sędzia w stanie spoczynku to nadal sędzia i można mu dopiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saba20
+3 / 11

@wojekwiesiek skądś się ta niechęć do Kościoła wzięła, niech pomyślę, pazerność, krycie pedofili, wtrącanie się do polityki, narzucanie swojej woli wszystkim. Może nie orientujesz się, ale nie wszyscy w naszym kraju są katolikami. Dziwne? No cóż, na 38 mln to chyba możliwe.... Jakoś nie pokazują, żeby ludzi tak wkurzały inne wyznania i "atakowali" inne kościoły. Może się zastanów. Mówisz "coś, co dla innych jest ważne", ok. ale nich "ci inni" uszanują też innych od nich, dopiero wtedy będzie ok. Jak to mówią- jest akcja, jest reakcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+6 / 8

@Saba20 Też nie przepadam za Kościołem, jego pycha i buta odrzuciły wielu, ALE... to nie znaczy, iż będę akceptował takie zachowanie protestujących, bo wiem, iż druga storna odpowie podobnie, i co wtedy? ROZSĄDEK to podstawa, nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
0 / 8

Tej pani chyba się pomyliła telenowela w której występowała z życiem. KAŻDY sędzia, jak "wzburzony" oskarżony mu powie "w*****dalaj z sądu" zareaguje upomnieniem albo surowszą karą. W realu jest tak: "W razie naruszenia powagi, spokoju lub porządku czynności sądowych albo ubliżenia sądowi, innemu organowi państwowemu lub osobom biorącym udział w sprawie, sąd może ukarać winnego karą porządkową grzywny w wysokości do 3000 złotych lub karą pozbawienia wolności do czternastu dni; osobie pozbawionej wolności, w tym także tymczasowo aresztowanej, można wymierzyć karę przewidzianą w przepisach o wykonywaniu kary pozbawienia wolności albo w przepisach o wykonywaniu tymczasowego aresztowania." Dotyczy to także sytuacji poza salą rozpraw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lukson997
-2 / 4

Wyp********!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+4 / 4

Mam wrażenie, że demokracja zaczyna zżerać swój własny ogon. To dzięki demokracji mamy właśnie tę władzę jaką mamy, a teraz płacz że to nie demokracja. Kurdupel zrobił naród na szaro, skłócił i kto wie czy nie skończy się to wojną domową. W tych protestach ludzie już się chyba pogubili, lewactwo przejęło ten protest idąc na karkach kobiet. Widać co prawda kobiety które idą spokojnie i manifestują, ale dodatek w postaci LGBT i feministek wydzierających ryja, rzucających mięsem + akty wandalizmu na czym popadnie to już nie jest normalne, do tego chęć wywołania rewolucji, tylko że ta zawsze zżera swoje dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 4

Człowiek uczy się całe życie i rozwija całe życie. Mordowanie tego rozwijającego się człowieka w łonie matki jest barbarzyństwem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
-1 / 3

@kacu1980 Skoro rozwijającego się, to znaczy że nie rozwiniętego. Dlaczego stawiasz znak równości między wykształconym organizmem, a rozwijającym się płodem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 4

@egoiste tak, nierozwiniętego, tak samo jak dziecko po porodzie nie jest do końca rozwinięte bo nie może się rozmnażać jeszcze. Zastanawiam się gdzie jest twój rozum. Rozwijamy się przez całe życie i to nie tylko fizycznie. Wszak rozwój psychiczny to też rozwój. Ale ty raczej tego nie jesteś w stanie zrozumieć. Stąd tak prymitywne twoje wypowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2020 o 18:54

avatar egoiste
-1 / 3

@kacu1980 Dziecko po porodzie tym się różni od płodu, że jest w stanie samodzielnie podtrzymać swoje funkcje życiowe. To jest taka zasadnicza różnica, która sprawia że płód bardziej się różni od noworodka, niż noworodek od starca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
0 / 4Na szczęście nie wszyscy są tacy jak Pani...i potrafią też kulturalnie... bo gdyby mi się teraz język wymknął spod kontroli , to bym mógł do Pani powiedzieć : S...j ty stara , k....o i byłoby ok. według Pani

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2020 o 20:58