Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
126 147
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
0 / 6

Ja bede mowic, ze protestujacy to satanisci itp. ale sie nie angarzowac bo to wymaga pomocy komus, albo poswiecenia mojego czasu albo co gorsza mojej kasy, a moja zlotowka to moja! A ci co kobiety bijom to robia dobrze, bo one maja D. dawac i w kuchni siedziec!

(dla nie kumatych to jest sarkazm)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
0 / 2

@polm84 Dla niekumatych. Pisze się angażować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zasyysacz8
-1 / 7

to samo można w drugą stronę jeśli maja być konsekwentni to niech wszystkich mordują czemu tylko wybranych ? na proteście łatwo krzyczeć ale zrobić coś od siebie to nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-1 / 3

Eeee, co? Wyjdź z apelem: łatwo wyrzucać zepsuty mebel, konsekwentnie wyrzuć wszystkie. Czy też: wycinamy migdałki niektórym? Konsekwentnie wytnijny wszystkim. Czaisz czaczę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
+7 / 7

Pomóż sąsiadce, która ma niepełnosprawne dziecko, zostań z nim,by ona mogła w tym czasie załatwić jakieś sprawy, iść do fryzjera albo zwyczajnie odpocząć, zrób jej zakupy, wysłuchaj jej, gdy będzie chciała się po ludzku wyżalić na swój los, jeśli dziecko jest w stanie się bawić pobaw się z nim, by i ono i rodzina wiedzieli, że są tak samo cenni jak pozostali ludzie.
Ludzi pełnosprawnych jest wiele, dzieci niepełnosprawnych mało. Każdy z nas może im dać trochę swojego własnego czasu i dobrej woli, my nie zubożejemy, a oni się wzbogacą dobrem, które im przekażemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem