Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
792 825
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
+14 / 16Twórczość kiboli w Łodzi, w tej Łodzi gdzie kibole wyzywali kobiety za to, że na jednym z kościołów pojawił się napis. Czyli dom komuś tam można pobazgrać ale już kościoła nie?
Dla jasności: ani jednego ani drugiego nie powinno się niszczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2020 o 11:53

B Breva
+16 / 16

@siditg To już nie można nazwać idioty idiotą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siditg
-3 / 3

@Breva można, ale jaki jest koń, każdy widzi. No chyba, że ktoś potrzebuje, żeby mu to wyjaśniać i tłumaczyć...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+2 / 2

No kto by pomyślał, hipokryzja ze strony fanatycznej grupy. Realizowanie swoich interesów i zachcianek pod sztandarem szczytnych haseł i wyższych wartości. Tyle w tym prawdy, co w wojnie z nienawiścią i walce o miłość i równość LGBT. A ponieważ jedna skrajna strona robi co chce, to druga zaczyna zyskiwać przychylność, jako przeciwwaga. Zaraz będę musiał słuchać jacy kibole są cudowni od idiotów, którym ich działania są na rękę, choć przez lata w ochronie stawałem przeciw ich destruktywnemu działaniu. Coraz lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
+1 / 3

Ktoś tu sobie rozszerzył obiekty katolickie na sakralne a oni nie beda bronic ani synagogi ani meczetu. A wulgarne hasla najczesciej wypisuja na murach cmentarzow zydowskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B basslola
+1 / 1

Uważam że niszczenie czy bazgranie po publicznym mieniu, a zwłaszcza zabytkach jest złe, niezależnie która strona barykady je robi i czy to kościół, meczet, czy kamienica. Z drugiej strony przykład Białorusi pokazuje, że kulturalne protesty wszyscy mają w poważaniu :/ Nie wiem. Mimo że zgadzam się ze znaczną częścią tych postulatów to z drugiej zaś nie chce być wrzucona do jednego worka z wandalizmem i smieszkowymi banerami pod kwejka, bo pomału z tym mi się to zaczyna kojarzyć. Jak stracą nad tym kontrolę to może pójść w bardzo złą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szatol1
0 / 0

wojekwiesiek.
Ty to musisz być ełkałesiak?
inaczej się nie da odczytać Twoich wpisów.
Ale tak bliżej Hajfy i Yerozolimy mieszkasz,niż Górnej i Polesia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem