Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
537 565
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar L2b
+2 / 12

Szacun dla autora :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+4 / 4

Pamiętam jak klął jak szewc i zaprosili go w śniadaniówce do rozmowy na temat "jak sobie radzić z wulgarnymi ludźmi". Sam wydawał się zdziwiony... On jest w stanie wcisnąć wszystko i każdemu, byle się na tym wypromować i zarobić. Ten człowiek nosi maskę i wielu się na nią nabiera. "Wyjdź z narcystycznej bajki" - do tego powinien się zastosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gminnik
+3 / 5

Mateusz Grzesiak – doktor nauk ekonomicznych, wykładowca akademicki, psycholog, trener rozwoju osobistego, konsultant, certyfikowany coach. Autor książek z zakresu zarządzania, marketingu, psychologii sukcesu, zmiany i relacji, inteligencji emocjonalnej.

To tyle na temat megalomańskich ekspertów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+1 / 1

Narazie to trzeba się śmiać i podchodzić z dystansem do tego małpiego cyrku w knesejmie :) pandemię wezmę na poważnie wtedy gdy zamkną kościoły i któryś z polityków pisu znajdzie się pod respiratorem a mimo tego kopnie w kalendarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cincinmj57
+1 / 1

Ok. Najlepiej spodobał mi się punkt 7. - nie ufaj wszystkiemu, co czytasz....
Nie ufam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mercedes33
+1 / 1

Uwierz mi, nie ufaj nikomu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+1 / 1

Jest jedno bardzo proste rozwiązanie: decyzja. Rząd dla odmiany powinien podjąć jakąś decyzję. Albo poświęcamy gospodarkę i nakładamy ograniczenia na wszystkich, żeby za wszelką cenę zmniejszyć ilość transmisji wirusa, albo uznajemy, że to nie jest koszt, który warto ponieść i znosimy wszelkie ograniczenia, dając ludziom do zrozumienia, że jak o siebie nie zadbają, to opieki medycznej nie wystarczy dla wszystkich. I teraz, robiąc to co do tej pory, czyli udając, że radzimy sobie świetnie, kłamiąc, że opieki medycznej wystarczy dla wszystkich nawet jakby wszyscy zachorowali i jednocześnie doprowadzając gospodarkę do załamania, robimy najgorsze co zrobić można. Także bez uciekania się do fanatyzmu pokazałem Ci właśnie, że jest jedno dobre rozwiązanie dostępne od ręki. Wystarczy z niego skorzystać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem