Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
65 73
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
0 / 2

Poważnie.. mamy standardowy sezon grypowy... Dziwnym trafem statystyczna umieralność nie zwiększa się. Ilość wykazywanych przypadków grypy spadła o 90 procent. Na covid19 umierają ludzie starsi ib schorowani . Średnia wieku osób zmarałych na COVID19 jest taka sama jak średnia wieku w jakim umiera statystycznie polak . Jednym słowem WIELKA ŚCIEMA .

A z powodu pandemii głupoty jak objęła kraj i wywołany tym paraliż służby zdrowia zaczyna zbierać żniwo i zabijać innych pacjentów. zaczyna się wzrost zgonów na choroby nowotworowe jakich się nie leczy i zgony wywołane odwołanymi zabiegami medycznymi. Do tego gospodarka w ruinie , ludzie tracą pracę i soje biznesy przez co są wpędzeni w biedę . Zadłużono nas na więcej niż wszystkie razem poprzednie rządy od 1990 . A ludzie są agresywni i skłóceni.. Do tego rzad przepycha znowu podwyżki podatków i ogranicza wolność..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 0

Foliarzom polecam książke Klausa Schwab'a "Covid 19 THE GREAT REASET". Na długie zimowe wieczory po wprowadzeniu godziny policyjnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem