Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
189 199
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar grzechotek
+4 / 4

W Japonii jest sporo samotnych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
+8 / 10

Istnienie od wielu lat wibratorów i innych "ogórkowopodobnych" zabawek dla kobiet nikogo nie wzrusza, a nawet niech ktoś odważy się to skrytykować. Gdyby jednak jakiś facet użył lub nawet zbudował analogiczną zabawkę dla mężczyzn, to "olaboga, skandal, co za upadek moralny i jacy ci faceci są prymitywni". Równość kobiet i mężczyzn? BUAHAHAHAHA. Bajeczka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2020 o 12:42

W WaKukWaJimor
0 / 2

@milamber84 Ej ale przecież są tzw. sztuczne pochwy i faceci ich używają tak samo jak laski wibratorów. Poza tym są lalki, nie mówię tu o takich badziewnych dmuchanych, ale naprawdę dobre jakościowo, które imitują kobietę i też faceci używają je wedle swoich fantazji także... Bez przesady :) Nie chcesz mieć kobiety, masz inne opcje do wyboru, nikt nie broni niczego co tam sobie w sypialni robisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
-3 / 5

Zamiast silić się na konstruowanie różnego rodzaju urządzeń symulujących rzeczywistość może lepiej popracować nad sobą i poprawić relacje międzyludzkie aby doświadczać prawdziwych odczuć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WaKukWaJimor
0 / 4

@Ricochet69 Niestety, ale to za bardzo "męczące", no bo przecież właśnie trzeba nad soba pracować, starać się... Weeeź... teraz wszyscy chcą mieć wszystko szybko i bez wysiłku, no i efekty są jakie są :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 1

@Ricochet69 Jeśli dobrze rozumiem w Japonii jest ten problem że wszyscy faceci są zbyt przepracowani. Nie mają czasu pracować nad sobą bo robią w korpo na pełnych obrotach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 0

Spokojnie. Seksualne roboty, które można wykorzystywać jak się chce, a które jeszcze ugotują, posprzątają i upiorą już się produkują. Jak będą ogólnodostępne, to dopiero będzie kwik feministek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem