Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
288 296
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Menefe
+34 / 44

I taki człowiek jest radnym. Nie ważne czy to prezydent czy pracownik, nie można tak obrażać na lewo i prawo ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
+17 / 21

@Menefe tak to jest, jak wieśniak dorwie się do stołka.
(Bardzo proszę ludzi mieszkających na wsi o nie obrażanie się. Wieśniak to stan mentalny, a nie miejsce w którym się mieszka). Powinien dostać dyscyplinarkę w pracy, bo pełni rolę reprezentanta społeczności, członka społeczności obrażając. Czyli wykorzystuje swoją pozycję do nadużyć. Jest to niedopuszczalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+8 / 10

@Menefe Tłumaczył się bo się nagle obsrał, bo nie jest to anonimowa kobieta, a kobieta na stanowisku która pewnie nie pozwoli sobie na takie szczekanie i psa po prostu skarci sądownie czy w inny sposób :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+25 / 29

Aha, czyli jakby wiedział że to Dulkiewicz to by tak nie powiedział? Myślał że to jakaś szara Kowalska więc wtedy dzi..a? Kraśnik w ostatnim czasie staje się dość sławnym miastem w Polsce :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ObywatelWszechswiata
+11 / 17

Kraśnik... Zaorać tą wioskę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+8 / 16

Chamstwo. Powinien wylecieć z polityki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+5 / 13

@Fragglesik Bez przesady, weź pod uwagę, że to jednak Kraśnik jest. Tam panuje alternatywna rzeczywistość. Facetowi każda kobieta kojarzy się z dziwką, bo tylko z takimi miał do tej pory kontakt. Zwykły prymitywny instynkt nim kieruje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

@lukasz803 Polityków - Fakt. @gemini1234 Nie, nie ma znaczenia skąd jest. Właśnie przez takie myślenie "na wsi to może być", teraz w polityce są takie buraki jak widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+8 / 14

Kraśnik... i od razu uśmiech na twarzy:-) Stężenie głupoty jest tam niewyobrażalnie wysokie. Mieszkańcy widać wybrali kwiat intelektu na swoich radnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
0 / 4

@gemini1234 Ciekawe jak się czują mieszkańcy Kraśnika, którzy popierają PO i są od wyborców PO z reszty kraju wyzywani od najgorszych :) Ogólnie jak się czują ludzie z Podkarpacia, którzy nie popierają Pisu. Idą sobie takie kobiety na strajku kobiet w Rzeszowie protestując przeciwko Pisowi wiedząc, że ich koleżanki z "Polski A" nazywają je ciemnotą tylko ze względu na to gdzie mieszkają. Ciekawe jak się czuje taki zadeklarowany wyborca PO, przedsiębiorca z Podkarpacia, który w swojej gazecie wyborczej przeczyta rozżalenie, że nie udał się bojkot Podkarpacia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+5 / 7

@grescio Nie wiem. Zapytaj tych mieszkańców przedsiębiorców i kobiet, to się dowiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+3 / 7

***** Kraśnik!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 8

@mr_spook chyba językiem swoich wyborców. Nie ma bardziej prymitywnych ludzi, niż PISowcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 2

@Cammax Potwierdzam na próbie moich znajomych o różnych orientacjach politycznych. Pis popiera większość pasożytów i praktycznie wszystkie prymitywy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2020 o 20:08

avatar Cammax
-2 / 2

@bromba_2k ja mieszkam w bastionie PIS, więc z takimi mam styczność na co dzień. Normalnego PISowca w życiu nie spotkałam osobiście, co najwyżej w internecie, ale w internecie to ja mogę się np. wykreować na wielkiego wodza narodu i nawet jeśli ktoś powie, że powinnam się leczyć, to nie udowodni, że tym wodzem nie jestem. Podobnie z PISowcami: mogą udawać miłych, bo prezes kazał oczyścić wizerunek partii i też w żaden sposób nikt nie udowodni jacy są w rzeczywistości. Więc to żaden dowód.
Powiem tyle: PIS to wyłącznie patologia, darmozjady, które bez naszych pieniędzy są nikim, dziecioroby mnożące się jak szczury żeby dostać 500 zł, różnej maści prymitywy, osoby po podstawówkach, bezrobotni, głównie mieszkańcy wsi (choć to nie reguła, bo prymityw może też mieszkać w mieście), rasiści, ksenofoby, homofoby i fanatycy religijni. Tu, jak na bastion PIS przystało, nawet jeśli ktoś za partią nie jest, to ma z nimi jakiś punkt wspólny, np. nieakceptowanie jakiejś grupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A A3enain
0 / 0

@Cammax generalnie sie zgadzam, ale z drugiej strony jest dokladnie to samo, hasla typu "wyp*******c" "je*** pis" i tego typu hasla plus calkowite wykluczenie calej duzej czesci spoleczenstwa glosujacej na PIS, dla potwierdzenia badania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie widac wyraznie, ze wyborcy PIS-u maja znacznie mniej negatywnych opinii na temat wyborcow opozycji, maja z nimi wiecej pozytywnego kontaktu, a w zamian sa znacznie czesciej dehumanizowani, wyzywani, obrazani oraz spychani na margines spoleczny przez zwolennikow opozycji.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/badanie-uniwersytetu-warszawskiego-wieksza-nienawisc-po-stronie-zwolennikow-opozycji/xd612f5?utm_source=duckduckgo.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@A3enain to też prawda. Po obu stronach jest pełno nawiedzonych fanatyków. Generalnie zgadzam się z niektórymi propozycjami protestujących, ale z formą protestów już nie. W ten sposób tylko dostarczają materiałów do PISowskich mediów, a te dla przeciwwagi poszukają jakiejś normalnej (jak na PISowca) wypowiedzi, i już mogą manipulować obrazem rzeczywistości. A potem pokazywać to przez kilka miesięcy jako temat dnia.
Co do zachowań wyborców innyh partii w rzeczywistości- to mam zbyt małą styczność (w końcu w moim regionie PIS ma 80% wzwyż, więc trudno spotkać ich przeciwnika) żeby się szerzej wypowiedzieć. Ale przeważnie sa bardziej wykształceni i przynajmniej mają jakąkolwiek pracę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RatPiwko
+5 / 7

Pis partia walczaca o dobro polskiej rodziny ale jej przedstawiciele niemaja problemu z wyzywanie nieznanych im kobiet od dziwek at przeciesz czyjaś corka i, lub matka .A swoja drogą z skąd pan radny wie jak rozleacza sie dziwka jakiś szkolenie na Podkarpaciu zaliczył

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E embees1
+3 / 3

Biedak.Nie wie kto to się tak "rozkracza".Toż to wypisz,wymaluj jego zona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 7

Typowy członek PIS. Tam wszyscy są siebie warci. Nawet gdyby w innej partii trafił się taki cham, to byłby z niej usunięty za tą wypowiedź. A PISowcy nawet nie przeproszą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raven100
-2 / 6

w sumie dobrze powiedział

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
+1 / 3

Wybrali go tacy sami jak on. Przestałam się już dawno dziwić. Wschodnia ściana i wszystko jasne. Nie ma opcji, żeby tych ludzi zmienić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zieloni
0 / 0

Czy ojcem nieślubnej córki Dulkiewicz jest Adamowicz? Dlatego żona z pozostałymi córkami wyjechała za granicę? W 2006 roku Dulkiewicz została asystentką prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W 2008 roku urodziła córkę, Zosię. (…). W artykule na „Wirtualnej Polsce” jest taki fragment: „Po jakimś czasie spotkali się we trójkę: bracia Adamowicz i Dulkiewicz. Paweł postawił jej ulitmatum: jeśli obroni pracę magisterską, to zostanie jego asystentką. (…). Gdy powiedziała Adamowiczowi, że spodziewa się dziecka, rozpłakał się ze wzruszenia. Obiecał, że jej pomoże”.

„Asystenka” z bazaru, nie z konkursu? „któregoś dnia na zakupach spotkała Piotra Adamowicza. - Kupowałam na straganie warzywa na zupę. Zapytał, jakie mam plany - wspomina w "Newsweeku". Gdy okazało się, że są niesprecyzowane, ten zaproponował jej spotkanie z bratem. - Rodzina, wykształcenie, dobry angielski - pomyślałem, że jest dobrą kandydatką na asystentkę, której szukał właśnie Paweł - wyznaje w tygodniku brat tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, który Dulkiewicz zna od dziecka. Gdyby nie ta propozycja, niewykluczone, że Dulkiewicz wyjechałaby... na zmywak do Wielkiej Brytanii. Wcześniej, w czasie studiów pracowała już na Wyspach jako pokojówka i barmanka.” https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajemnice-aleksandry-dulkiewicz/fzgl3z6#slajd-1

Ciekawe zdjęcie: Dulkiewicz (po prawej) przytula się do Adamowicza bardziej niż jego… żona (po lewej). Także na „pogrzebie” Adamowicza Dulkiewicz „płakała bardziej niż żona”
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/sbVktkqTURBXy8yMTllNmY3ZDg5MmQ5NmNhM2IzNWNlMTBhZGVhYjYzYS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2020 o 23:05

B bobycob
-1 / 1

@Zieloni
Masz jakąś obsesję na ich punkcie?
Demot nie dotyczy bezpośrednio Adamowicza, Dulkiewicz można powiedzieć, że przy okazji. Tymczasem sypiesz gotowcami jakbyś od roku na okazję czekał/a.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2020 o 23:57

avatar Zieloni
+1 / 1

Człowiek który „mnożył”?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2020 o 23:10

avatar Zieloni
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wielkiro1
-1 / 1

Ale on się nie pomylił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
0 / 0

A co jeśli na zdjęciu to matka Jamróza tak się rozkraczyła, tylko miała podobny płaszczyk?
Szacunek dla kobiet, Polek ale nie tylko (np. Żydówek, jak Maryja), to dla radnego z Kraśnika abstrakcja? Radny z Kraśnika nie ma matki, żony, siostry?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem