Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
317 372
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SkrajnieCentrowy
0 / 0

Krzycz, że jesteś za wolnością i posiadaj w swoich szeregach ludzi, którzy za nią nie są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 46

Krzycz, że jesteś Katolikiem, walcz z kościołem.
Krzycz, że masz wartości katolickie, popieraj aborcję i pomagaj "parenthood".
Krzycz, że szanujesz wartości chrześcijańskie, łam większość przykazań (w tym pobieranie opłat dla syna - ćpuna od wrogów typu Rosja i Chiny).
Z Bidena taki sam katolik, jak z Kaczyńskiego katolik i patriota (przypominam: "Z ziemi polskiej do wolski...")

Poza tym kłamstwa i paszkwile... Podaj jeden deal Kaczyńskiego z Konfederacją.

Wszystko wskazuje, że Konfa odbiera Pisowcom grono zwolenników i się boją, dlatego PIS chciał wzmocnić lewicę tym "wyrokiem", którego nie publikują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 listopada 2020 o 15:17

P Pereplut
+6 / 14

@Wolfi1485 A to Jarek podpisał się na wniosku do TK? Nie wiedziałem. Proszę o podanie źródła tej informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+6 / 14

@Wolfi1485 nie było takiego dealu.

Jarek o tym mówił od 12 lat i jakoś wciąż nie robił tego. Zatem zrobienie zamieszania i NIE PUBLIKOWANIE WYROKU, odrzucenie każdej ich poprawki to nie jest wspólne działanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
+8 / 24

Ja nic nie mówię, ale nie każdy, kto nazywa siebie katolikiem jest katolikiem. Jest taka Korea, która nazywa się demokratyczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
+1 / 13

@MajorKaza
No przecież nosi różaniec, to chyba wystarczy xd.
Nie sądzę by autor wpisu był jakoś ograniczony i łykał wszystko jak leci, po wpisie widać, ze to troll jakich w necie mamy wielu. Konfa rosła w siłę i podbierała PiS elektorat, którego Lewica czy PO w życiu nie daliby radę podebrać stąd coraz więcej ataków na tę partię. Status quo ma być zachowany po PiS ma rządzić dalej ktoś z bandy dzielącej Polskę w Magdalence. Są ludzie, którzy wierzą Hołowni, ze da jakąś nową jakość, na razie to zbiera co leci z Lewicy oraz PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-4 / 18

Twój mózg ogólnie nie za wiele ogarnia, więc i tego nie ogarnie twórco tego demota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 16

@ironidem Ale on nie czerpie tego z GW, ale np z tygodników "Dobrej zmiany", z mediów internetowych ,z portali narodowo-socjalistycznych, generalnie wystarczy zobaczyć co reprezentuje sobą Konfederacja by zobaczyć ten misz masz poglądów liberalnych na gospodarkę, ale faszystowskich na społeczeństwo i spraw moralno-etyczne. Obrońcy KK, ale jednocześnie nie chcą by ludzie byli równi sobie względem prawa. odmawia protestów kobietom ,ale sami, kiedy się im zabrania wołają, że to ograniczenie ich praw. Wiec tu nie trzeba specjalnie się wysilić by to zobaczyć .Dziś nie da się ukryć swoich prawdziwych poglądów i np. PIS, który lubi chować pod pazuchą niewygodne poglądy i ludzi (zwłaszcza przed wyborami), dziś jest na widelcu. Konfederacja tak samo. A wtedy wszystkie świństwewka wychodzą. Ludzie zagłosowali na nich w 2019 bo sądzili, ze to jakaś odmiana. Ale nie sądzę by światopoglądowo różnili się od PIS. A może nawet są gorsi. A wiec tutaj odmiany nie będzie. Nie mam złudzeń ,a widzę po sondażach, ze ludzie także ją utracili. Tak jak utracili wiarę w Samoobronę 10 lat temu, Palikota 5 czy inne tego typu twory polityczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kacper6
+10 / 18

Konfederacja prowadzi opłacany program propagandy. To jest to samo co PiS i PO tylko, że jeszcze bardziej skrajne i niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek2891
0 / 0

No do czasu gdy mówiła o swoich propozycjach gospodarczych. Jak "błysnęła" zje*anym światopoglądem pozostają jej tylko wyborcy narodowców. To tylko pokazuje jak bardzo potrzebna jest partia liberalna i kapitalistyczna jednocześnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elbaliar
+6 / 8

Krul powiedział, że przy życiu utrzymuje go tylko nienawiść. On chce tylko anarchistycznie namieszać i umrzeć. Ma w dupie Ciebie, wyborco.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorongol
+4 / 10

Deal z pisem byłby wtedy, gdyby konfederacja zagłosowała za czymś sprzecznym z ich programem w celu otrzymania innych korzyści, a nic takiego nie miało miejsca. Jakby ktoś powiedział, że Lewica ciągle wchodzi w deale z PiSem miałoby to tyle samo sensu, ale wtedy mówiłbyś, że nieprawda i propaganda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+5 / 13

Niech mi tylko ktos powie czemu chca organizatorow strajku kobiet za kraty wyslac?
Bo epidemia etc.? Przeciez sami mowili, ze pandemii nie ma a noszeie maseczek to ograniczanie ich wolnosci...
Bo sa przeciwko zakazowi aborcji? Pomijajac fakt, ze konfa juz sie sama zaplatala w tym czy jest czy nie jest, to pokazuje jaki oni chca wprowadzic zamordyzm i ze z wolnoscia maja niewiele wspolnego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
+2 / 10

Biden tylko nazywa siebie katolikiem. Zobacz postulaty Bidena, a potem skonfrontuj to z szeroko rozumianym katolicyzmem. To już Hołownia jest bardziej katolicki. Donald Trump natomiast popierał aborcję, ale obecnie już jest bardziej pro-life. Demotywator jest tak obrzydliwie nieaktualny, że równie dobrze można w wiadomościach ogłosić śmierć Marii Antoniny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
-4 / 20

"mów że jesteś największą opozycją PiSu ale rób z nimi deal co 3 dni" - opozycją nie znaczy totalną opozycją jak te lewicowe czuby. Co to oznacza? Jeżeli PiS wpadnie przypadkiem na pomysł obniżenia podatków to ja to popieram ale lewicowe czuby nazwą to że wchodzę zaraz w układy z PiSem. Powinno być wg ich logiki tak: rząd zakazuje jeść gówna to lewicowe czuby wychodzą na ulicę i żrą w proteście gówno. Wszystko by tylko zrobić na odwrót.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alojzykluska
-1 / 1

Z Bidena katolik tylko nominalnie, bo ktos kto popiera aborcje jest automatycznie ekskomunikowany, wiec moze sobie mowic, ze jest, ale praktycznie juz dawno przestal miec w sercu Boga.
Trump za aborcja na zyczenie!!?? No to autor pojechal..to pierwszy chyba prezydent, ktory tak zdecydowanie podcial skrzydla organizacjom aborcyjnym (m.in Planed parenthood). On byl nadzieja na wsparci ewszelkich dzialan pro-life. Nawet jego corka oficjalnie i publicznie wyrazila swoje poglady antyaborcyjne. Powolal zreszt ana sedzie SN kobiete ze srodowiska pro-life.
na reszte podpuktow nie mam czasu, bo to bardziej skomplikowane tlumaczenie, ale podsumowujac- caly demot to jedna wielka BREDNIA i klamstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem