Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
555 572
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
+10 / 14

No, jasne, obawiają się konkurencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+5 / 13

Zapomniałeś o "obronie kobiet" przed uchodźcami. A tymczasem oni pierwsi ruszyli bić kobiety z rozkazu Jarosława "z Bożej laski miłościwie nam panującego, słonca narodu", "Polskę zbaw" Kaczyńskiego.
Najgorsze jest to, że ci trygloci mają pełne poparcie rządu. Jeszcze 6 lat temu poszliby siedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Acxr
-2 / 16

We Francji nawet w muzułmańskiej dzielnicy jest bezpieczniej niż wieczorem w Krakowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
+4 / 14

Chcą mieć monopol na gwałty i przemoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Komandos1990
+2 / 8

jak to było: "gdy nadejdzie potrzeba, my pierwsi będziemy bić Polskie kobiety" :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+3 / 9

Uwielbiam te manipulacje i histeryzowanie. Kibole byli zawsze problemem pod względem bezpieczeństwa. Jest cały szereg problemów prawnych i organizacyjnych, które wiążą służbom ręce w kwestii pacyfikacji takiego zachowania od wielu lat. Imigranci (nie uchodźcy), w krajach do których trafiali, byli pod ochroną polityków. Policje w tych krajach nie radziły sobie, bo nie wolno im było stosować rozwiązań, których już w przypadku kiboli były zwykłymi procedurami.
Chcecie prostszego przełożenia, to zobaczcie sobie na ostatnie protesty, na wcześniejsze akcje związane ze "Stop Bzdurom", na wcześniejsze zadymy KODu. Policja była atakowana przez uczestników, media i polityków, bo wykonywała swoją robotę. Niestety każda z grup uważa się za świętą i uważa, że ma prawo robić co chce, a czasem przez właściwy nacisk medialny i polityczny, faktycznie zyskuje przywileje, których mieć nie powinna.
I mimo, że od zawsze narzekałem na zbyt słabą reakcję policji co do kiboli, to również uważam, że imigrantów w takiej formie jak sobie wymyśliła Merkel, Polska nigdy przyjąć nie powinna.
Co więcej czytałem dziś tekst jednego publicysty i w pełni się z nim zgadzam, że ostatnio uchylono wiele furtek w zachowaniu ludzi, których nigdy nie powinno sie uchylić i to jest początek efektów. Kolejna skrajna grupa, uznała, że czas gdzieś wyładować swoje emocje. Sam o tym kilkukrotnie pisałem, że skrajności po obu stronach będą się wzajemnie nakręcały i ich działania będą coraz ostrzejsze. Także gratuluje głupoty i stronniczości ludziom, którzy tłumaczą niewłaściwe zachowania po stronie inicjatyw które wspierają i w aż przesadny sposób wytykają każdy czyn przeciwnej strony, by samemu wypaść jako ten "dobry". Niczym sie nie różnicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
0 / 2

@Wojtek1291 Ano tak się lewica z prawicą na ekstremę zepchnęła. Jedni i drudzy chcą swoją wersję właściwego światopoglądu wszystkim wokoło w gardło wepchnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-1 / 1

@J_R Jakby ludzie się nie dawali aktywistom, politykom mediom nakręcać, to by tego nie było. Sami awanturnicy, to promil. Są tylko efektywnie eksponowani jako coś istotnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
0 / 0

@Wojtek1291 Ludzie nie dają się nakręcać. Ludzie się wycofują. Większość siedzi i nie wie co zrobić bo do wyboru ma tylko ekstremę z lewej lub ekstremę z prawej. Nie ma środka dawno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
0 / 0

@J_R W polityce i mediach nie ma. Poza nimi jest. Wystarczy nie reagować od razu emocjonalnie na wszystko co się przeczyta i usłyszy w mediach i sieci. Wielu ludzi, tak jak pisałem, angażuje się w którąś ze stron, bo dają się przekonać, że potrzeba wsparcia w dobrej sprawie. A pod dobrą sprawą jest to samo: ideologia, polityka, interesy. I coraz częściej obserwuje się zezwierzęcenie ludzi, rzucających się w imię czegoś na drugiego człowieka. Tak po jednej jak i po drugiej stronie. Agresja, wyzwiska, wyśmiewanie, zatruwanie życia gdy ma się taką sposobność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xyf
-2 / 6

Spoko, skoro najwyraźniej rodzimego bydła wam za mało, to sobie zaimportujcie z Afryki i Bliskiego Wschodu. Tylko ostrzegam - tamci są jeszcze gorsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2020 o 11:53

avatar jeykey1543
+1 / 3

Lepiej mieć dwa razy tyle bydła - logika lewaków. Tak samo jak ci geje co kochają muslimów, a przecież muslimy nie kochają gejów. To, że ktoś jest chory na grypę nie oznacza, że jak zarazi się żółtaczką to będzie czuł się lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RealizujMarzenia
0 / 0

jakoś nie zauważyłem, żeby narodowcy czy inni zaczęli nagle napadać na sklepy i podpalać samochody dla zabawy. Nie odcinają też głów przypadkowym osobom, tak jak ostatnio we francji. To że jeden dzień w roku dochodzi do zamieszek z policją to jeszcze nie koniec świata, jednak nie popieram tego co się wydarzyło. Mało Ci uchodźców to wyjedź na zachód Niemiec bądź do Francji, odechce Ci się raz na zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pablolodz440
-1 / 1

tylko, że u nas robią to raz na rok..:) a we Francji czy Niemczech codziennie..:) tylko że poprawność polityczna nie pozwala tego pokazywać.!! Zamiast siedzieć i marszczyć freda przed kompem i wypisywać głupoty byś się gdzieś ruszył. Polecam Stuttgart, Paryż, całe zagłębie Ruhry..:) no i Sztokholm..!! W Szwecji nie da się spokojnie chodzić po ulicy. Bandy uchodźców napadają, rabują i gwałcą. Ostatni przypadek: Musliny zgwałciły dwóch 15 letnich chłopców. Potem tych chłopców zabito i zakopano na cmentarzu..!! Kobiety boją się chodzić po ulicach..zresztą każdy jest w niebezpieczeństwie. Głośno nie wolno się przeciwstawić, bo..?? bo to niepoprawne politycznie. W Niemczech trzeba arabom z chodnika schodzić, tak się panoszą. Jak nie zejdziesz, to Cię uderzają i spychają z niego..!! wszystko w imię poprawności politycznej. Młodzi Niemcy się burzą, ostatnio jak byłem w Koloni widziałem wojnę niemiecko-arabską..!! nawalali się gorzej niż nasi..mam filmy z tego wydarzenia!! widziałeś to gdzieś w TV? nie wolno..poprawnośc polityczna. Dlatego dziekuję PISoWi że nie wpuszcza tutaj tego robactwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem