Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
2:53

W przededniu obchodów Święta Niepodległości sprawdzono wiedzę kibiców Legii dotyczącą Polski i jej historii. Tak wypadli

www.demotywatory.pl
+
315 334
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+12 / 18

Czekalem na tekst: "AK? Auschwitz Komando", ale sie zawiodlem
Mogli zapytac jaki jest zwiazek Szarych Szeregow z SS, ide o zaklad ze by sie znalazl kretyn ktory by powiedzial, ze to skrot xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Brygid
+4 / 6

Wiesz jak bys ogolnie Polakow przepytal to by roznie bylo z ich wiedza historyczna. Kibic poki jest tylko kibicem mysle powinien byc traktowany w kateforiach zwyklego Polaka. Inaczej jesli chodzi juz konkretnie o kiboli debilo ktorzy dra morde i atakuja swoich obywateli a nazywaja sie wielkimi patriotami :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+9 / 15

Smutne jest to, że generalnie zrobiłbyś sondę uliczną i nie byłoby lepiej, łatwo zebrać konkretny "obiekt" i cieszyć się "jestem lepszy", ale czy na pewno?
https://youtu.be/6PnZHFaWce4

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 listopada 2020 o 10:43

E Elathir
+2 / 2

@Tibr tylko, że Lechiści nie robią burd a są kibicami a nie kibolami. Sorki ale Legia od zawsze miała opinie bandytki i najgorszych kiboli co raczej szukają okazji do rozróby niż czegokolwiek innego. Tymczasem na mecz Lechii można pójść spokojnie z dziećmi, wiadomo trybuna Lechii to pełna oprawa, ale na tych dla pikników jest spokojnie a pod samym stadionem w pełni bezpiecznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2020 o 10:37

T Tibr
0 / 0

@Elathir zmierzam do tego, że świat nie jest dwuwymiarowy, składający się z jednolitych grup w której cechy jednostki określają całą grupę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+2 / 2

Ciekawe, jaki odsetek znał prawidłowe odpowiedzi. Na tym nagraniu tylko jeden wykazał się wiedzą, choć z jego wnioskami się nie zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+3 / 7

I takie osoby uczestniczą w marszach niepodległości, nazywają się patryiotami, narodowcami nie znając podstaw historii.Hmm..
przykre.Nasi dziadkowie się w grobach przywracają. Może zanim zaprosi ich się na marsz ktoś powinien im zorganizować im wykłady, aby wiedzieli dlaczego idą i jak powinni się zachować. Aby wiedzieli jaki szacunek okazać tym którzy przerwali krew za to że on dziś może być wolnym człowiekiem. Wielu pamięta obchody 1 Maja w czasie komuny. Na te obchody chodziły rodziny. I jest mi wstyd , że wtedy ludzie potrafili godnie uczcić święto pracy. A my dziś w wolnej Polsce z waznejszej dla nas daty zamiast ja jak kiedyś świętować dajemy przyzwolenie na to aby były swastyki, aby propagowac znany niemiecki gest, ktory dla naszuch dziadkow ma inne znaczenie, napewno nie wolnosci, aby ktos mógł się wyżyć, aby mogli zniszczyć miasto. Bo jak widać nie idą w celu upamiętnienia a rozruby. Nie wspomnę o osobie przewodniczącego narodowców bo on też wiedzą i inteligencja nie grzeszy, ale jak mozna powiedzieć, ze policja prowokowala i układ z policja był taki, że mają się nie rzucać w oczy? Co to za układ? Na każdej takiej uroczystości policja jest w celu zabezpieczenia. Nie wiem,może myślał,że policjanci przebrani za krzaczki będą obserwować i ochraniacz marsz. I obojętnie kto rządzi, kto jest głównym komendantem sytuacja jest ta sama , więc może należy szukać błędów u siebie, nie u innych . Smutne...., że przez grupę ludzi nasze święto zostało zdeptane jak kiedyś nasza godność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sandi1990
+4 / 6

Normalnie ''matura to bzdura'' w wersji extreme ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar niejestembotem4321
0 / 2

Mimo że lubię historię XX wieku to patrząc na to jak wygląda poziom nauczania w Polskich szkołach i, że temat powstania 1 WŚ i 2 przypada na koniec roku albo wcale to nawet bym się nie spodziewał innego wyniku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ricardo75k
+1 / 1

Rozumiem nauczycieli... nie dali rady. Przykre ale prawdziwe. Ale przynajmniej pamiętają każdą ustawkę (bo wyniku meczu żadnego nie pamiętają) lub "Bóg, Honor, Ojczyzna w imię "jarka"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anna84k
0 / 0

Pani Zosia :DDDDD umarlam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem