Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
217 230
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+17 / 25

Głupota i pomieszanie spraw. Z powodu czynów kryminalnych ci ludzie są ścigani przez odpowiednie władze. Natomiast przynależność do organizacji czy posiadanie nagród i tytułów to efekt zasług na polu artystycznym, których nikt nie kwestionuje ani nie unieważni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+15 / 19

@Eponhallad333 . Nie pisałem o tym żeby "mu nic nie zrobili", wręcz przeciwnie, wspomniałem o ściganiu sprawców przestępstw. Nie ogarniasz sensu wypowiedzi jeśli składa się z więcej niż jednego zdania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiu_kurt
-1 / 13

@Banasik, przełóż to na księży i zobaczymy czy tak samo będzie to brzmieć. Prawda jest taka że gdyby polańskiego wsadzono w 77 do pierdla to dziś by nie był wielkim reżyserem z oskarem. A tak łazi sobie taka łajza po świecie i jeszcze wielcy go wybielają. Każdego powinni od ręki po sąd i wsadzać, a nie że uciekł i nie można go wysłać na odsiadkę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

@jasiu_kurt Ok Polański zwiał przed odpowiedzialnością, ale miał zarzuty, sprawę i trafiłby na bank do więzienia. Do tej pory wlecze się za nim ta sprawa. Nie chcę go wybielac, w żaden sposób. Ale jakaś kara go spotkała. Co nie spotkało setek księży i nigdy nie spotka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiu_kurt
0 / 0

@profix3, jaka kara go spotkała? To wyrzucenie z jakiejś akademii to jak przeniesienie do innej parafii, niby kara a kasa się dalej zgadza, odpowiedzialności żadnej. Co więcej, jak się słucha jakie autorytety go bronią to człowiek traci wiarę w autorytety. I nie to że chcę księży wybielać, każdy niezależnie czy ksiądz czy lekarz czy nauczyciel powinien siedzieć, najlepiej z dużym i silnym murzynem co go "resocjalizuje".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L laskala
-3 / 11

@Banasik W ostatnim czasie, kilku purpuratów, a kto wie być może i jeden święty...też mając wielkie zasługi, są podejrzewani o dziwne rzeczy. Czy twoim zdaniem, należało by ich zostawić w spokoju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+9 / 13

@laskala . Oczywiście, że nie. Ale to są rzeczy nieporównywalne. Dajmy na przykładzie: gdyby udowodniono że Pitagoras był łotrem i zbrodniarzem, czy należy unieważnić jego dorobek na polu matematyki? Czy jego prawo dot. trójkątów przestanie obowiązywać albo przestanie być jego dorobkiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+5 / 7

@laskala kolejny, który nie rozumie wypowiedzi złożonej z więcej niż kilku wyrazów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+12 / 14

Francuzi to banda hipokrytów. Rozumiem USA, bo tam nie ma przedawnienia przestępstw seksualnych wobec nieletnich, ale we Francji obowiązuje takie przedawnienie, więc z punktu widzenia francuskiego prawa, Polańskiego nie można pociągnąć do żadnej odpowiedzialności. Że już nie wspomnę ilu jest zboczeńców i degeneratów we francuskich "elitach" artystycznych, których nikt znikąd nie wyrzuca, bo są zbyt wpływowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
-2 / 12

i dobrze. cwaniak pewnie dożyję swoich wrednych, dni gdzieś poza prawem rozpamietując swoją 13 nastkę. może i zrobił jakieś filmy, ale można je zbojkotpwac-da się żyć bez wiedzy i zastosowania ich ( czego nie można powiedzieć o prawie Pitagorasa- naprawdę, chybione porównanie! ). pozbawić wszelkich tytułów i niech zostanie starym dziadem bez koncesji, bez szumnej przeszłości- jedynie z piętnem gwałciciel małej dziewczynki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-3 / 5

lewackie feminazistki dopięły swego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 5

Co ciekawe wyrzucali tylko tych, którzy coś tam zrobili złego. W sumie zrobili tak bo musieli wyrównać ilość mężczyzn i kobiet. Dziś jest ich tyle samo. I to ponoć był główny cel tych działań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
0 / 0

Polański robi dobre filmy. Zgwałcił też trzynastolatkę. Jak widać jedno drugiemu nie przeszkadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gienas
+1 / 1

Z Polańskim jest tak że nie zgwałcił małolaty ( vide "Taksówkarz" ) sama z nim poszła. Ale kiedy Polański był już bogaty, matka tej dziewczyny chciała się łatwo wzbogacić o kasę od niego i podała go do sądu myśląc że dostanie polubownie kasę...
W sądzie dziewczyna nie miała nic do Polańskiego i przepraszała go wręcz za pozew.
Ale że pozew złożyła jej pazerna matka sprawy potoczyły się tak a nie inaczej...
Co nie znaczy że znów Polska jest pod obstrzałem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem